در اين بخش انواع خودروها معرفي مي‌شوند
Commander

Commander

نماد کاربر
3331

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 03:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » سه شنبه 1 خرداد 1386 14:25

mehre جان
لطفا از امکان سپاس استفاده نمایید :shock:

New Member

نماد کاربر
5

تاريخ عضويت

جمعه 23 فروردین 1387 19:28

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط Stevence » جمعه 23 فروردین 1387 20:11

کلا خودروي مزخرفيه! ولي جون ميده واسه پارک کردن تو پياده رو. :m:a

Major

Major

نماد کاربر
533

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 18:25

در همين نزديكي...

آرشيو سپاس: 220 مرتبه در 65 پست

توسط Masoud » جمعه 23 فروردین 1387 23:20

اگر كسي ميخواد اطلاعات دقيقتر و تجربي تري در مورد mvm  گير بياره يه سري به اينجا بزنه:

http://www.mvm-club.blogfa.com
حتي عكس هاي Crash Test رو هم گذاشته.

ولي به نظر من ماشين جالبي نيست. قبل از اينكه بياد تو بازار، تو نمايشگاهي آورده بودنش، وقتي سوارش ميشي، انگار تو  صندوق گذاشتنت. اصلا راحت نيست.
:-P

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

جمعه 30 فروردین 1387 18:15

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط saeedmvm » دوشنبه 2 اردیبهشت 1387 17:41

Masoud نوشته است:اگر كسي ميخواد اطلاعات دقيقتر و تجربي تري در مورد mvm  گير بياره يه سري به اينجا بزنه:

http://www.mvm-club.blogfa.com
حتي عكس هاي Crash Test رو هم گذاشته.

ولي به نظر من ماشين جالبي نيست. قبل از اينكه بياد تو بازار، تو نمايشگاهي آورده بودنش، وقتي سوارش ميشي، انگار تو  صندوق گذاشتنت. اصلا راحت نيست.
:-P
با سلام
راستش خودم تا حالا سوارش نشودم  و باحاش رانندگي هم نكردم ولي مي خوام  بدونم
اولا  افرادي كه مي گن 220 رو زده روي كيلومتر شمارش مشكلش چيه؟؟؟؟؟     چرا واسه رنو مي زنن 160 ولي وقتي سرعتت به 110 ميرسه ديگه داره مي ميره تا سرعتشو برسونه 111 تا يا پيكان آخه كدوم پيكاني 180 تونسته بره كه رو همشون ميزنن ولي اينو بدونيد MVM اگه 150تا با كولر  بدونه مشكل رفته پس مي تونه 200 تا رو بدونه كولر هم بره
دوما از چه لحاظ خودرو مزخرفي هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟        وقتي چين مي تونه ماشيني مثل MVM رو توپاچه ما قالب كنه بايد بهش آفرين و حتي هزار آفرين بگيم كه خودروسازان ايراني حتي همينو هم نتونستن طراحي كنن.
سوما تازه همين خودروسازان داخلي تازه شروع كردن به كپي زدن از بقيه ايرادي داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟    چرا ديگرون مي تونن طراحي رو كپي بزنن ما نزنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چهارما بيريد خدا رو شكركنيد حداقل سايپا 132 رو با تغيير تو ريختش داده و  داخلش هم عوض كرده بازم جاي شكرش باقي كه يه كم تغييرات براي رفاه راننده و مسافراش اضافه كردن و همون قيمت حدودا 8800000 ميدن اگه نمي خواين بريد سمند بخريد كه واسه يه  تغيير كوچيك 5 ميليون مي زارن روش.
پنجما قيافهMVM زيادم بد نيست در ضمن شما نميدونيد مشكلتون قيافه ماشينه يا مشخصاتش يا كارخانه سازنده ؟؟؟؟؟؟؟؟     از قيافه كه بايد بگم از اون پرايد خوشكلتر.....     مشخصاتشم كه بد نيست در حد پرايد و ماتيز سابقه و انصافا تجهيزات رفاهيش بيشتره ........... كارخانه هم كه قبلا گفتم دستش درد نكنه و هزاروسيصد آفرين :
P  :P  :P
از نظر صندوقي بدونش بايد گفت بازم به اون پرايد ميرزه چون ماشين 3 درب نيست 5 دربه معلوم جاش كم :-?

Captain II

Captain II

نماد کاربر
531

تاريخ عضويت

يکشنبه 24 تیر 1386 04:06

اصفهان

آرشيو سپاس: 151 مرتبه در 67 پست

توسط Danial_4139 » دوشنبه 2 اردیبهشت 1387 23:30

این ماشینو یکی از آشناها خریده خیل ازش راضی نیست .
یکم که چه عرض کنم رفلکس فنر ماشین در حد خنگی 100% هست ولی با این حال اگر قیمتش حدود 4 تا 4.5 بود
می ارزید به جای پیکان 57 استعمالش کرد ولی با این قیمت بالا همون 57 رو خریداریم . :-)

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط saeedmvm » سه شنبه 3 اردیبهشت 1387 08:43

D - GH نوشته است:این ماشینو یکی از آشناها خریده خیل ازش راضی نیست .
یکم که چه عرض کنم رفلکس فنر ماشین در حد خنگی 100% هست ولی با این حال اگر قیمتش حدود 4 تا 4.5 بود
می ارزید به جای پیکان 57 استعمالش کرد ولی با این قیمت بالا همون 57 رو خریداریم . :-)
ببينيد دوست گرامي از الان دارم ميگم خودروي ارزان قيمت ايران خودرو همون MVM520 هستش كه اونو اگه زير 10 ميليون بده هنر كرده كه نميده........ ويا NP هستش كه همون نيو پيكان هستش كه اطلاعاتي از اون نداريم يا به اسم X11 ميشناسنش كه طراحيش همون پژو 206 سدان هستش كمي كپي از سمند در اون هست كه خود ايران خودرو قيمتش رو 15 ميليون گذاشته ...... از نظر ايران خودرو خودرويي ارزان قيمت زير 20 ميليون تومان هست.
حالا شما دوست عزيز حاضري پول اين ماشينارو بدي يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه اره بسم ا...   اگه نه بين پرايد لوگان E0 و MVM110 كه قيمتي در حد هم دارن از نظر رفاهي كودومو انتخاب مي كنيد. بيبن از نظر فني با هم تفاوت زيادي دارند اينو بذارش كنار فقط از نظر رفاهي بگو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در ضمن از نظر قيافه هم بررسي نكنيد چون پرايد هم قيافه نداره لوگانشم نداره اون ماتيزش هم نداشت از اصالت هم لطفا چيزي نگيد كه در ايران هيچ كدومشون نداره
دنيا دو روزه هر چي خواستي برو سوارش شو نه اونيكه بهت مي گن..................

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط saeedmvm » سه شنبه 3 اردیبهشت 1387 12:11

در ضمن اين رو بايد بگم كه چرا پرايدي كه هيچي نداره شما 7.5 ميليون واسش ميديد ولي MVM110 را كه نظر رفاهي تجهيزاتي بهتر و اضافه تر داره و 8.250 ميليون(در سايت مديران خودرو قيمت هست) رو نمي ديد
از قديم گفتن هر چي بيشتر پول بدي بيشتر آش ميخوري............... اگه بهواهيم با آردي عادي يا روآ جديد مقايسه كنيم مي بينيم باز بهتر ...... همون طور هم كه قبلا گفتم ماشين در كلاس SMART هستش نبايد توقع يه كاديلاكو از نظر جا داشت بريد شبكه Top Gear رو ببينيد  شايد در مورد ماشين MVM110 منصفانه برخورد كنيد نه اينكه بريد با پورشه دفعه بعد مقايسه كنيدش........
در ضمن از نظر ابعاد در حد پرايد هست با چند ميليمتر اختلاف پس پرايد هاچ بك هم ماشينه مزخرفي هست چون جا نداره عقبش و صندوق عقبش.

Captain II

Captain II

نماد کاربر
531

تاريخ عضويت

يکشنبه 24 تیر 1386 04:06

اصفهان

آرشيو سپاس: 151 مرتبه در 67 پست

توسط Danial_4139 » سه شنبه 3 اردیبهشت 1387 22:52

saeedmvm نوشته است:در ضمن اين رو بايد بگم كه چرا پرايدي كه هيچي نداره شما 7.5 ميليون واسش ميديد ولي MVM110 را كه نظر رفاهي تجهيزاتي بهتر و اضافه تر داره و 8.250 ميليون(در سايت مديران خودرو قيمت هست) رو نمي ديد
از قديم گفتن هر چي بيشتر پول بدي بيشتر آش ميخوري............... اگه بهواهيم با آردي عادي يا روآ جديد مقايسه كنيم مي بينيم باز بهتر ...... همون طور هم كه قبلا گفتم ماشين در كلاس SMART هستش نبايد توقع يه كاديلاكو از نظر جا داشت بريد شبكه Top Gear رو ببينيد  شايد در مورد ماشين MVM110 منصفانه برخورد كنيد نه اينكه بريد با پورشه دفعه بعد مقايسه كنيدش........
در ضمن از نظر ابعاد در حد پرايد هست با چند ميليمتر اختلاف پس پرايد هاچ بك هم ماشينه مزخرفي هست چون جا نداره عقبش و صندوق عقبش.

در برنامه Top Gear که از شبکه TVN Turbo پخش میشه ، آشغال ترین ماشینی که من دیدم برای تست آووردن یک تویوتا آریس ( تو کلاس MVM ) بود که حتی نتونست
یکی از فاکتور های مقایسه ای رو پاس کنه MVM که هیچ .

از نظر امنیت پراید به پاش نمیرسه ولی از نظر تجهیزات برابر هستن !

1 - هر دو کولر دارن
2 - پخش هر دو بدرد نمیخوره
3 - هر دو فرمان هیدرولیک دارن ( مدل های بالا پراید )
4 - هیچ کدوم کیسه هوا یا ایربگ ندارن
5 - هیچ کدوم ABS نیستن
6 - هر دوشون به وزن خیلی حساس هستن و وقتی 4 نفر سوار ماشین میشن با بدبختی بالا 120 میرن ، البته پراید اینجوره ولی MVM رو نمیدونم  .
7 - سیستم ضد سرقت ندارن
8 - داخل اطاق هردوشون صدای موتور و داشبورد زیاد میاد .

و اما برتری ها پراید :

1 - پراید دوگانه سوز هست ولی MVM نیست
2 - با پراید میشه به مدت طولانی بالا 120 سرعت رفت ولی با MVM نه زیاد
3 - تو سر بالایی ها پراید راحت تر کشش داره ولی MVM نه
4 - برا مسافرت پراید ماشین راحت تری هست ولی MVM ماشین محدودیه و تو شهر بدرد بخوره .
5 - شتاب پراید خیلی بیشتره
6 - برای اسپرورت کردن با اینکه هر دو استعداد ندارن ولی با پراید خیلی راحت تر میشه کنار اومد .
7 - قطعات پراید 100% ارزون تر و بهتر پیدا میشه در صورتی که MVM رو تو شهرستان ها با بدبختی پیدا میشه .

برتری های MVM :

1 - مصرف سوخت خیلی کم .
2 - راحتی تردد در شهر و پارک کردن

ولی در کل هیچ کدوم از این ماشین ها ماشین جالبی نیستن و اگر جای شما باشم یک 206 تیپ 2 سال 84 رو با این قیمت ترجیح میدم یا حداقل یک روآ دو گانه سوز  :-o
البته نظر شخصی من اینه .

Captain

Captain

نماد کاربر
362

تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 15:22

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 10 پست

توسط Reza-2006 » چهارشنبه 4 اردیبهشت 1387 00:49

نمی دونم چرا کار به مقایسه کشیده  :?
ولی MVM را با پراید مقایسه نمیشه کرد .
پراید خیلی خیلی سرتره .
خودم چند سال پیش پراید داشتم  ( البته کره ای ). به نظر من که الان هم ماشین رو بورسی هست .
به نسبت خودش هم خیلی جاداره . و هم کاراییش فوق العاده هست .
البته خیلی قبل تر با دوست عزیز و حرفه ای خودمون آقا محسن عزیز خیلی بحث شده . می تونید به پستهای قبلی مراجعه کنید .
میشه گفت که اکثر ماشینهای توی ایرانو امتحان کردم و الان هم ماشینم مدل 2007 هست . و جزو ماشینهای لوکسه .
ولی خب با وضعیت بنزین و رانندگی های اعجاب آوار بعضی ها زیاد ازش استفاده نمی کنم . واقعا اعصاب خورد کنه .
اینو گفتم که فکر نکنید بدون تست سایر مدلها نظر می دم .
قصد دارم یه پراید کنارش بخرم . توی شهر و مسافرتهای کوچک عالیه .
الان چندتا از رفقای من دوباره پراید خریدند . ولی به گران شدنش مثل سایر دوستان اعتراض دارم .
ولی کاریش نمی شه کرد . وقتی ماشین خارجی 20 تومنی را باید 40 تومن بخری باید هم ماشین داخلی 4 تومنی را 8 تومن بخری .
بالاخره اگر خودروسازان داخلی توی کیفیت نتونن رقابت کنن توی قیمت که می تونن رقابت کنن  :grin:
فکر کنم که فقط توی ایرانه که با افزایش قیمت بنزین ماشین هم گران می شه . ( رابطه اش تصاعد عددی نداره تصاعد هندسی داره  :grin: )
الان فقط و فقط پراید  :-o
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط saeedmvm » چهارشنبه 4 اردیبهشت 1387 08:37

جناب D-GH عزيزشما گفيد
1) نمي دونيد mvm110 بالاتر از 120 تا ميره يا نه (در بند 6 قسمت اول) چطور (در بند 2 قسمت دوم) ميگيد زياد نمي توان بالاي 120 زياد باهاش رانندگي كرد.......
2) فرمان هيدروليك در پرايد با نداشتنش هيچ فرقي نداره چون سفتي فرمان از بين نميره با هيدروليك كردنش.......
3) در ضمن MVM110 سيستم ضد سرقت داره و جزء مزايا حساب مي شه
4) در مورد كولر مثل پرايد گاز كولر خالي نمي كنه كه مزايا داره و كولر MVM قويتر از پرايد هست
5) در مورد گازسوز شدن پرايد مصرف پاءين MVM110 در نظر بگير ..........
6) رد باره شتاپ گيري اين به موضوع فني خودروست كه من چند بار گفتم از نظر فني تفاوت هاي زيادي دارند فقط در مورد تجهيزات رفاهي بحث كتيد تا فني بعدا در موردش بررسي كنيم...
7) پرايد دورسنج موتور نداره ولي باز در MVM با اينكه خيلي كوچيكه ولي داره
8) MVM هر 4 درب داراي شيشه بالابر برقي هست ولي پرايد فقط جلو كه 20% آنها هم دچار مشكل موتور شيشه بالابر رو دارند ولي در MVM110 اين مشكل نيست
9) در مورد سيستم پخش و استريو ماشين آخه كدوم خودروساز دلش واسه من و تو سوخته كه حالا بياد يه پخش CD با قيمت 300000 تومن برامون بزاره حتي رو 206 سدان هم نذاشتن رو زانتيا هم نيست
10) براي تحويل گرفتن خودرو ازنمايندگي MVM  از 1 تا 3 ماه بهت دادن ولي پرايد
11) برنامه Top Gear از MBC action هم پخش مي شه و لوگان هم تست كرد و جزء مزخرفترين ها به حساب اورد. لوگان و MVM با داشتن رفاه بيشتر مزخرف بودن پرايد چي ميشه :???:
در ضمن با خط آخرت هم موافقم با شما كه ماشين زير 10 ميليون به درد نمي خوره

جناب REZA_2006 عزيز بنده هم در نوشته هاي قبلي گفتم پرايد وMVM را با تجهيزات رفاهي مقايسه كنيد نه فني اما برخي كاربران آخر نيروي موتور و شتاب گيري رو در نوشته ها مي آورند. باز از شما در مورد ياداوري تشكر مي كنم و بعدا كه در مورد مشخصات فني بررسي خواهيم كرد الان فقط تجهيزات رفاهي كه برتري يكي به ديگري مشخص شود ............................................... : :-P

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

پنج شنبه 12 آذر 1388 14:38

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: مشخصات فني mvm110 (ماتيز چيني)

توسط mfl1360 » پنج شنبه 12 آذر 1388 14:52

salam man mvm daram  ghablan praid dashtam ,mvm az hamenazar az praid sartare faghat moshkele shetab dare .

coler ghavitar ,sandali rahat ,garm kon bakaraye bala dar zemestan ,tormoz abs ,mohkamtare  ta praid ,
aslan az nazar refahi khli balatare bayad emtehan konin!

Major I

Major I

نماد کاربر
130

تاريخ عضويت

پنج شنبه 9 مهر 1388 23:47

آرشيو سپاس: 513 مرتبه در 111 پست

Re: مشخصات فني mvm110 (ماتيز چيني)

توسط goshi bazz » پنج شنبه 12 آذر 1388 19:11

mohsen 1001
به نظر من که همه متن هایی که گفتی از اینترنت اوردی(کپی-پیست)کردید.زشت بد به خدا
از گافی که دادی معلوم بود از اینترنت گرفتی یکیش مثلا (mvm 1000 تا کیلومتر میره بعد درست کردی) من که از این جا میرم چون زیر ابمو زدید.اینجا هم مثل کشور می مونه اگر یکی درست کار کنه زیر ابشو میزنن.من نزدیک 100 تا پست مفید دادم ولی مدیر انجمن خودرو یک سپاس هم به من نداد.چون می دانست از سمتش........
باشه اشکال نداره خداحافظ واسه همیشه
تا توانی دلی به دست اور           دل شکستن هنر نمی باشد                     موفق باشید

قبلي