در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
966

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 08:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

شرایط ورود ب دانشگاه افسری چیی؟؟؟؟/

توسط victory67 » پنج شنبه 15 مرداد 1388 11:50

سلام  دوستان شرایت ورود به دانشگاه افسری چیه؟
من فوف دیپلم برق صنعت دارم  می خوام برم دانشگاه افسری به نظر شما خوبه؟
هر کسی شرایط می دونه یا داره درس میخونه تو دانشگاه افسری کمکم کنه ممنون منتظرما
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1595

تشکر کرده: 82 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 14:41

آرشيو سپاس: 13186 مرتبه در 1359 پست

Re: شرایط ورود ب دانشگاه افسری چیی؟؟؟؟/

توسط shola » پنج شنبه 15 مرداد 1388 15:05

برای اشنایی بیشتر با نحوه گزینش و ... می توانید به تاپیک های زیر مراجعه کنید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

منم، مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shola تشکر کرده اند:
victory67, Mahdi1944

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1595

تشکر کرده: 82 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 14:41

آرشيو سپاس: 13186 مرتبه در 1359 پست

توسط shola » پنج شنبه 15 مرداد 1388 20:15

پذيرش دانشجو در دانشگاه علوم انتظامي                                   

گروه ناجا – دانشگاه علوم انتظامي در سال تحصيلي89-88 از طريق آزمون سراسري دانشگاه ها، در مقطع افسري (مرد و زن) دانشجومي پذيرد.

بهگزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني پليس، دانشگاه علوم انتظامي در رشته هايكارشناسي و كارداني دانشجويان افسري خود را به روش نيمه متمركز از بينشركت كنندگان در آزمون عمومي و اختصاصي گروههاي آزمايشي رياضي ، علومتجربي و علوم انساني كه واجد شرايط و ضوابط اختصاصي دانشگاه ذيربط باشد بهنسبت متقاضيان هر يك از گروههاي آزمايشي مذكور انتخاب مي نمايد .

شرايط عمومي:
1- اعتقاد و التزام عملي به دين مبين اسلام .

2- التزام عملي به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران و اعتقاد به ولايت فقيه .

3- تابعيت جمهوري اسلامي ايران .

4- عدم سابقه عضويت يا وابستگي به احزاب وگروههاي سياسي معارض با نظام جمهوري اسلامي ايران .

5- عدم عضويت يا وابستگي به احزاب و گروههاي سياسي در زمان تقاضاي استخدام .

6- عدم محكوميت به محروميت از خدمات دولتي .

7- نداشتن سوء پيشينه كيفري .

8- عدم اعتياد به مواد مخدر .

9- داشتن شرايط تحصيلي و يا تخصصي لازم براي خدمت مورد نظر .

10- داشتن سلامت و توانائي جسمي و رواني متناسب با خدمت موردنظر .

شرايط اختصاصي:
1- دارا بودن حداقل 170 سانتي متر قد براي داوطلبان مرد و حداقل قد 160 سانتي متر براي داوطلبان زن .

2-داشتنحداقل 17 و حداكثر 23 سال تمام و در صورت انجام خدمت وظيفه عمومي 25 سال .( مبناي احتساب سن ، روز ثبت نام در آزمون سراسري خواهد بود . )

تبصره : افراد خانواده معظم شهدا و ايثارگران برابر قانون از تسهيلات سني پيش بيني شده بهره مند خواهند شد .

3- حداقل معدل كل ديپلم يا پيش دانشگاهي در مقطع كارشناسي 16 و در مقطع كارداني 14 مي باشد .

4-روشن بودن وضعيت نظام وظيفه عمومي ( داشتن دفترچه آماده به خدمت بدون مهرغيبت ، گواهي حين خدمت سربازي ، كارت پايان خدمت ، گواهي تحصيلي و يامعافيت هاي غير پزشكي ) .

5- عدم تعهد خدمت به هر نحوي ( رسمي ، پيماني، آزمايشي )‌ به سازمان هاي دولتي و غير دولتي .

6- موفقيت در مراحل گزينش و استخدام نيروي انتظامي .

7-كاركنان پايور (رسمي ) انتظامي كه با مدرك تحصيلي پايان دوره متوسطه بهاستخدام نيروي انتظامي در آمده اند در طول درجات گروهبان يكمي و استواردومي و نيز كارمنداني كه داراي مدرك پايان دوره متوسطه بوده و حداكثر 27سال سن داشته باشند در صورت داشتن ساير شرايط لازم مي توانند در مسابقهورودي دوره كارشناسي شركت نمايند .

8- كاركنانناجا كه داراي مدرك تحصيلي كارداني و كارشناسي غير مصوب وزارت علوم ،تحقيقات و فناوري مي باشند و مدرك تحصيلي ديپلم دارند و در درجه افسريخدمت مي نمايند ، مي توانند در مسابقه ورودي كارداني و كارشناسي شركتنمايند .

9- داوطلبان بايد شرايط عمومي اعلام شده توسط وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري را دارا باشند .

10- موافقت نامه كتبي از يگان خدمتي مربوطه جهت ثبت نام براي كاركنان ناجا الزامي است .

امتيازات:
1- دانشجويان از بدو ورود به استخدام رسمي در خواهند آمد .

2-دانشجويان ضمن دريافت كمك هزينه تحصيلي از امكانات رفاهي ، خوابگاه ،پوشاك ، غذا ، حكمت كارت مربوط به فروشگاه اتكا، و بيمه خدمات درماني بهرهمند خواهند شد .

3- كاركنان ناجا در طول خدمت برابر مقررات بنياد تعاون از وام خريد مسكن و ساير امتيازات متعلقه برخوردار خواهند شد .

4-فارغ التحصيلان مقطع كارشناسي و كارداني ضمن دريافت مدرك تحصيلي موردتأييد وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري به ترتيب به درجات ستواندومي وستوانسومي نائل آمده و ترفيعات بعدي آنان برابر قوانين و مقررات ناجاخواهد بود .

5- ادامه تحصيل فارغ التحصيلان براي مقاطع بالاتر در رشته هاي تحصيلي مصوب و در صورت نياز ناجا بلا مانع خواهد بود .

تذكر :

1-داوطلبانكنكور سراسري سازمان سنجش آموزش كشور كه مجاز به انتخاب رشته شده اند لازماست برابر اطلاع رساني انجام شده در دفترچه انتخاب رشته ( شماره 2 ) كدرشته دانشگاه علوم انتظامي ( كارشناسي و كارداني ) را بر اساس اولويت درهنگام انتخاب رشته ، انتخاب نمايند .

2- نتايج نهايي با توجه به نتايج آزمون سراسري از طريق سازمان سنجش آموزش كشور اعلام مي گردد .

3- تحصيل در دانشگاه علوم انتظامي الزاماً شبانه روزي مي باشد .

4- كاركنان پيماني شاغل در نيروي انتظامي مجاز به انتخاب رشته هاي دانشگاه علوم انتظامي نمي باشند .

5- فارغ التحصيلان مقاطع كارداني و بالاتر حق ثبت نام ندارند.

6- محل تحصيل برادران و خواهران : تهران – اتوبان همت ( غرب ) – دهكده المپيك –زيبا دشت – دانشگاه علوم انتظامي ، خواهد بود .

7- كاركنان شاغل در نيروي انتظامي بايد شرايط عمومي و اختصاصي اعلام شده را دارا باشند .

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایران

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به به هفته نامه پیک سنجش ,دفترچه انتخاب رشته و همچنین پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایران به نشانی www.police.ir مراجعه کنند
منم، مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shola تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Fariborz

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 16 تیر 1389 20:31

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط Mehran 1987 » چهارشنبه 30 تیر 1389 19:34

سلام
دوستان بنده متولد 27/6/1366 هستم و می خواهم وارد دانشگاه علوم انتظامی بشم. در ضمن اکثرا مطالب سایت در این زمینه را خواندم. بنده دیپلم کامپیوتر دارم. و بعد از 5 ترم از دانشگاه اخراج شدم سپس سربازی رفتم الان 11 ماه از خدمتم را سپری کردم در ضمن 3 ماه اضافه خدمت هم دارم. الان من چیکار کنم چون برای ورود به دانشگاه افسری باید دیپلم ریاضی فیزیک.تجربی.انسانی داشت. لطفا راهنمایییم کنید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mehran 1987 تشکر کرده اند:
yahyavi

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان

CentralClubs Hosting