همه برنامه هاي من براي نوکيا 7710 !

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Thunderclap, شوراي نظارت

ارسال پست

آيا شما با رواج يافتن اينکار موافق هستند !

بله با اين پيشنهاد موافقم !
9
90%
خير با اين پيشنهاد موافق نيستم !
1
10%

مجموع رای گیری: 10

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: Tehran
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 99 بار
تماس:

همه برنامه هاي من براي نوکيا 7710 !

پست توسط Thunderclap »

دوستان
شما با سر زدن به این پایگاه میتوانید فایلهای جدیدی را که من از گوشه و کنار جمع نموده ام را دریافت و از آن برای P990i خود استفاده کنید
یکی از دلایلی که اینکار را انجام میدهم کم کردن از بار اضافی تایک و پستهای اضافه است .
بد نیست دوستانی هم که مایلند در اینکار شرکت کنند نیز در همه پرسی شرکت و در صورت تمایل و در این تاپیک به بقیه دوستانشان برای یافتن نرم افزار و بازی و مقاله و ... کمک کنند .
دوستان گرامی دیگر هم میتوانند در قسمتهای دیگر ( اگر تمایل داشتند ) اینکار را انجام دهند :-)
بهر حال امیدوارم از آنها لذت کافی ببرید :(
 انجمنهای مرکز پژواک , جایگاهی جهت هر آنچه میخواهید در مورد بیماری و بیماران تالاسمی بدانید !
لطفا" جهت ورود به مرکز پژواک روی نوار پائین کلیک کنید ...
  [External Link Removed for Guests] 
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: Tehran
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 99 بار
تماس:

درود بر دوستان گرامي !

پست توسط Thunderclap »

اين هم سايت اختصاصي من که براي اولين بار براي دوستان عزيزم در Central Ccubs ميگذارم :)
البته این سایت تا دلتان بخواهد نرم افزار و بازی و ... داردم و منهم کم کم در آن بازهم فايل آپلود خواهم کرد :-)
البته دوستان فکر نکنند که اگر اينکار را انجام بدهند ممکنه ديگران سايت ايشان را بنام خودشان ارائه بدهند و یا از آن سوء استفاده کنند چون اول آنکه برای دادن تغییرات در سایتتان باید رمز داشته باشند و دوم نام اصلی شما در اول آن آمده است .
در يکي از انجمنها ديده بودم که يکي از سايتهاي منو براي 7710 گذاشته بودند که البته اينهم اشکالي نداره چون همه ما در اين دنياي مجازي داريم از معلومات يکديگر چه با و چه بي اجازه استفاده ميکنيم که در هر دو صورت فکر ميکنم ارائه دهند آن معلومات از اين مورد خوشحال شود چرا که ميبيند دانشش بي استفاده نخواهد ماند
:(
 انجمنهای مرکز پژواک , جایگاهی جهت هر آنچه میخواهید در مورد بیماری و بیماران تالاسمی بدانید !
لطفا" جهت ورود به مرکز پژواک روی نوار پائین کلیک کنید ...
New Member

پست توسط doctor_bagher »

سلام من دنبال برنامه ي فارسي گوشي 7710 مي گردم
کسي مي تونه کمکم کن :-?
:) :) :) ه؟
ارسال پست

بازگشت به “Nokia”