راهنمايي:نوکيا 5700 يا موتورولا آ-1200

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي موتورلا بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 57 بار

راهنمايي:نوکيا 5700 يا موتورولا آ-1200

پست توسط masiha85 »

سلام
من قصد دارم گوشی بخرم می خواستم اساتید مرا راهنمایی کنند ( نوکیا 5700 یا موتورولا آ-1200) شما اگه جای من بودید کدام را انتخاب می کردید.
در ضمن مدتی است که گوشی های جدید چینی که مجهز به گیرنده تلوزیون هستند وارد بازار شدند نظر شما راجع به این گوشی ها چیه ؟
ممنون
خاک تو گر نيست جان من مباد
زنده در اين بوم و بر يک تن مباد
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72671 بار
سپاس‌های دریافتی: 31672 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

masiha85 جان
باز هم مثل هميشه به اين سوال ميرسيم که انتظارات و نيازهاي شما از يک گوشي چيه؟
5700 مجهز به سيمبيان 9 هست و A1200 مجهز به لينوکس، در حال حاضر لينوکس هنوز جايگاهي در بين سازندگان برنامه‌ها بار نکرده و تقريبا برنامه‌اي براش ارائه نشده
در مورد گوشي‌هاي چيني موسوم به TVMobile هم باهاشون کار کردم، قدرت صدا و همينطور آنتن دهي بسيار خوبي داشتند، نسبت به قيمت اگر دوام داشته باشند، به عنوان يک موزيک پلاير و تلويزيون قابل قبول هستند (از نظر دوام هنوز امتحان خودشون رو پس ندادند)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 57 بار

پست توسط masiha85 »

دوستان من قصد دارم بخرم لطفآ راهنمايي کنيد
خاک تو گر نيست جان من مباد
زنده در اين بوم و بر يک تن مباد
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 275 بار
سپاس‌های دریافتی: 1290 بار
تماس:

پست توسط Professional »

masiha85, دوست گرامی اه نظر من موتورولا بگیر چون من با 5700 کار کردم ولی زیاد چنگی به دل نمی زد. :-)
[ دست نوشته های من: [External Link Removed for Guests]] - [[External Link Removed for Guests]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط SHAHRAM »

masiha85, با سلام...به نظر من 5700....نسبت به قيمتش خيلي خوبه......از لحاظ ظاهري زيباست.....کيفيت ال سي ديش خيلي بالاست......دوربينش هم بد نيست....قابل تحمله....به نظر من با قيمت 270 تومن بهترينه...در مورد تي وي موبايل ها به هيچ عمپنوان پيشنهاد نميکنم........اين گوشي 2 مدله ...يه مدلش 6 تا بلندگو داره .....کيفيت خاصي من توشون نديدم.... کار باهاش خيلي محدوده....يکي از تعميرکاران موبايل هم به من مي گفا بلوتوس بعد از 1 ماه مي سوزه.....مدل ديگش تي وي موبايل هست که اونم فقط تنها چيز بدرد بخورش تلويزيونش هست...دوربينش اصلا مشخصات نداره که بخوام بگم1مگه يا وي جي اي....ولي هر چي هست بي کيفيته........در ضمن بعد از يک مدت کار کردن با اين مدل تيونر تلويزينش ضعيف ميشه و ديگه کانالها رو خوب نمي گيره.......من نيم خوام بگم گوشي بديه...ولي به نظر من اصلا ارزش خريد نداره وقتي مارک هاي معتبر هست........به هر حال نظر خودتون مهمتره...موفق باشيد :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )
New Member

Re: راهنمايي:نوکيا 5700 يا موتورولا آ-1200

پست توسط UnderLine »

masiha85 نوشته شده:در ضمن مدتی است که گوشی های جدید چینی که مجهز به گیرنده تلوزیون هستند وارد بازار شدند نظر شما راجع به این گوشی ها چیه ؟

این مدل گوشی رو من NEC پیشنهاد می کنم که برای TV داشتن که معیار شماست 2مدل وجود دارد که همانطور جناب مهدی1944 گفت؛کیفیت صدا عالی بهتر از N95 , N73 , N71 , P990 که من امتحان کردم،این دو مدل دو تفاوت دارن تعداد Speaker و یکیشون دوربین 1.3 داره یکشون هم 2.6 حالا قیمتا هم سوال می کنم واست.
ارسال پست

بازگشت به “Motorola”