مشکل در نصب پچ های k800

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سوني بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Thunderclap, SHAHRAM, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
سپاس‌های دریافتی: 1 بار
تماس:

مشکل در نصب پچ های k800

پست توسط blogxp »

سلام .

من میخواستم برای کا 800 دوستم پچ نصب کنم ولی نتونستم . با دبلیو 700 خودم راحت میتونم کار کنم ولی نمدونم چرا روی کا 800 نمیشه این کار رو کرد .

پچ هایی که نصب میکنم هم مربوط به همون فریم ویر هم هست . ولی موقع نصب write error میده !

کسی میدونه علت چیه ؟

من گفتم شاید مشکل از ورژن ستول باشه ولی با 1.11 هم نمیشه !
ما زندگی میکنیم و میمیریم بدون اینکه امیدی داشته باشیم .
my drying bride

تصویر
Captain II
Captain II
محل اقامت: اصفهان
سپاس‌های ارسالی: 36 بار
سپاس‌های دریافتی: 140 بار
تماس:

Re: مشکل در نصب پچ های k800

پست توسط Danial_4139 »

blogxp نوشته شده:سلام .

من میخواستم برای کا 800 دوستم پچ نصب کنم ولی نتونستم . با دبلیو 700 خودم راحت میتونم کار کنم ولی نمدونم چرا روی کا 800 نمیشه این کار رو کرد .

پچ هایی که نصب میکنم هم مربوط به همون فریم ویر هم هست . ولی موقع نصب write error میده !

کسی میدونه علت چیه ؟

من گفتم شاید مشکل از ورژن ستول باشه ولی با 1.11 هم نمیشه !

خوب اول اینکه پچ ریختن روی K800 , K810 و در کل گوشی های سری DB2020 فرق داره و باید به این صورت رو گوشی بریزی !

اموزش:

برای پچ کردن گوشی های DB2020 ابتدا مدل را انتخاب کرده و گزینه IDENTIFY را میزنیم تا اطلاعات گوشی را بدست آوریم.

ورژن فریمور را یادداشت کرده و MAIN مورد نظر را دانلود میکنیم.

مطابق شکل زیر آن را در قسمت فلش ADD میکنیم.

تیک BYPASS DB2020 SECURITY را میزنیم.

پچ یا اسکریپت مطابق فریمور را در MISC FILES قرار میدهیم.

روی گزینه "فلش" کلیک میکنیم.

برنامه از ما خواهد خواست کابل را جدا کرده و باطری را درآورده و مجددا آن را در جای خود قرار داده و روی گزینه READY کلیک کنیم.

پچ یا اسکریپت بعد از مدتی نصب خواهد شد. (کمی زمان میبرد که ممکن هست تا 10 دقیقه هم طول بکشد).

[External Link Removed for Guests]

پچ روی گوشیهای DB2020-CID52 نصب خواهد شد اگر یک گوشی DB2020 با CID49 یا CID51 دارید ابتدا از طریق اسکریپت آپگرید گوشی را به CID52 ارتقا داده و سپس پچ نصب کنید.

اگر تیک BYPASS DB2020 SECURITY زده نشود برنامه همانند ورژن 1.08 کار خواهد کرد

قبل از کار با برنامه از GDFS گوشی بک آپ بردارید چون GDFS گوشی های DB2020 شوخی بردار نیست و آنلاک این گوشی ها هزینه ای برابر 40 هزار تومان دارد و اشتباه در این مورد ممکن هست گوشی را برای همیشه خاموش کند چون 95 درصد تعمیرکاران نمیتوانند این گوشی ها را دوباره روشن کرده و آنلاک کنند. (اگر بک آپ بردارید جای هیچ گونه نگرانی نیست چون اگر هم اشتباه کنید با ریستور کردن GDFS مشکلات حل خواهد شد)

دیدیم که مدت زمان نصب پچ یا اسکریپت (خارج کردن فایل های سیستمی) در گوشی های db2020 حدود 10 دقیقه طول میکشد در این ورژن این مدت زمان کاهش یافته هست.

ایده این کار از den_po میباشد که the_laser هم این روش را در ورژن 1.11 پیاده کرد.

روش :

در پوشه برنامه SEtool2lite 1.11 یک پوشه به نام qamaker وجود دارد.

ابتدا Main مورد نظر را به این پوشه منتقل کرده و Main را روی فایل اجرایی درگ کنید.

یک پچ ساخته میشود.

حالا این پچ را در misc files قرار دهید، تیک "bypass db2020 security" را بزنید و روی گزینه فلش کلیک کنید.

بعد از 10 دقیقه این پچ نصب خواهد شد.

"""خوب از این به بعد اگر هر کاری که خواستید با گوشی بکنید دیگه این مدت 10 دقیقه را نخواهید داشت و با تیک تنها "use quick access patch" و زدن گزینه WRITE SCRIPT فورا پچ نصب خواهد شد. (پچ در گزینه misc files قرار میگیرد)."""

اگر فهمیدی که هیچ نفهمیدی این فیلم رو ببین مشکلت حل میشه .

دانلود فیلمهای اوزشی با حجم 1.5mb : [External Link Removed for Guests]
Major II
Major II
تماس:

پست توسط blogxp »

دوست عزيزم خيلي ممنون که زحمت کشيدي و اين کار رو به من ياد دادي !

کارم تا حدودي راه افتاد ولي مشکل اينجاست که فقط ميتونم يک پچ نصب کنم و با نصب پچ بعدي پچ قبلي از بين ميره !

من به ذهنم رسيد که شايد بشه چندتا پچ رو باهم در يک فايل ذخيره کرد و روي گوشي نصب کرد .

خوب اينکار رو هم کردم و جواب داد ولي وقتي تعداد پچ ها از يه تعدادي بالا تر ميره ديگه نميشه !

يه پچ براي کا 800 دارم که شکل مديا پلير رو عوض ميکنه ولي نميتونم نصب کنم . ارور ميده ! مشکل از پچ نيست چون چندتاي ديگه هم اينطوري ميشه !

حالا نميدونم چيکار کنم .!!!

اگه راهنماييم کني ممنونت ميشم ! :(
my drying bride

تصویر
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط Danial_4139 »

دوست من این پک ها رو من خودم همشون رو تست کردم و سالم هستن ، تغییر اسکین مدیاپلیر هم داخلش هست
که خودم 100% نصب کردم و جواب داد ، فقط مدل گوشیت و ورژن فرم وایر رو دقیق برسی کن اشتباه نریزی اگر باز هم
مشکل داشتی از اول گوشیت رو فلش کن و دوباره پچ ها رو بریز .

[External Link Removed for Guests]

بهتره گوشیت رو به K810 و فرمویرش روهم به R8BA024 تبدیل کنی . ( فایل هاش رو میتونی تو تاپیک K800 خود را منفجر کنید آخرین صفحه پیدا کنی )
Major II
Major II
تماس:

پست توسط blogxp »

ممکنه بگي چه جوري ميشه چند تا پچ رو ريخت ؟
my drying bride

تصویر
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط Danial_4139 »

blogxp نوشته شده:ممکنه بگي چه جوري ميشه چند تا پچ رو ريخت ؟

من خودم پشت سر هم میریزم و مشکلی پیش نمیاد . مثلآ اول قفل صفحه کلید رو میریزم ، کابل رو در میارم و وصل میکنم و پچ بعدی و همین طور تا آخر ..
Major II
Major II
تماس:

پست توسط blogxp »

ببين من هر سري که يه پچ جديد ميريزم پچ قبلي پاک ميشه !

چون فايل main رو دوباره ميريزه !!

من چيکار بايد بکنم ؟

فریمور r8bf003 با fs r1kg001

مشکل از اینجا نیست ؟
my drying bride

تصویر
New Member

پست توسط lionn »

سلام
چه جوري ميتونم اسکين مديا پلير گوشيمو عوض کنم
و هر وقت که بخواهم مثل اولش کنم
با تشکر :?
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر

پست توسط bijan1987 »

سلام خدمت دوستان عزيز
کسي از دوستان هست يه لطف بکنه و پچ قفل صفحه کليد براي K800i R8BF003 رو بزاره نحوه وارد کردن کدرو هم يه خلاصه توضيح بده :AA:
New Member

Re:

پست توسط mojigol »

blogxp نوشته شده:ببين من هر سري که يه پچ جديد ميريزم پچ قبلي پاک ميشه !

چون فايل main رو دوباره ميريزه !!

من چيکار بايد بکنم ؟

فریمور r8bf003 با fs r1kg001

مشکل از اینجا نیست ؟

مشکل اینه که باید مین گوشی رو با فایل quick acsses (همون فایلی که روی kamaker میکشی و پچش ساخته میشه) فقط یک بار روی گوشی بریزی و دیگه از فایل مین استفاده نکنی و پچ ها رو بدون main بریزی. مگر در موقعی که گوشیتو کامل فلش کنی

پس بعد از اونکه main رو در قسمت add قرار دادی فایلی که در زیر گذاشتم از فشرده در بیار رو در misc file قرار بده تیک bypass db2020 security رو بزن و بعد روی flash کلیک کن
حالا بذار کار تموم شه
از این به بعد هر پچی خواستی بریزی فایل پچ با پسوند vkp رو (اگه زیب شده هست از فشرده در بیار ) در misc file قرار بده و روی write script کلیک کن و دیگه main رو نذار.
ارسال پست

بازگشت به “Sony”