معرفی ۶ اپلیکیشن جالب برای آی‌فون

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث تلفن همراه و سرويسهاي آن به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12391 بار
تماس:

معرفی ۶ اپلیکیشن جالب برای آی‌فون

پست توسط AGeNiS1 »

[External Link Removed for Guests] این اپلیکیشن رایگان نیست ولی واقعا می‌ارزد که شما این اپلیکیشن را تهیه کنید.
حتما برایتان پیش آمده که فیلم خوبی دیده باشید و بعد خواسته باشید، تعدادی فیلم، با حال و هوای مشابه پیدا کنید. این اپلیکیشن دقیقا همین کار را برایتان انجام می‌دهد، کافی است که نام فیلم مورد علاقه‌تان را بنویسید، اپلیکیشن چهار پنج فیلم مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند.
تازه می‌توانید روی این پیشنهادات هم اشاره کنید تا فیلم‌های مشابه فیلم پیشنهادی هم پیدا شوند و به این ترتیب اگر ادامه بدهید، دنیایی فیلم خوب پیدا خواهید کرد که با سلیقه‌تان جور است.
تصویر
با دو بار تپ روی هر فیلم اطلاعات فیلم شامل نام بازیگران و خلاصه داستان و کلیپ‌های یوتیوب و … به شما نمایش داده می‌شود.
این اپلیکیشن قسمتی هم برای معرفی فیلم‌های روز دارد.
[External Link Removed for Guests]به تازگی [External Link Removed for Guests] به نام Ted در امریکا به نمایش درآمده است: آرزوی دوران کودکی جان بنت برآورده می‌شود و خرس تدی‌اش جان می‌گیرد و…
تدی این فیلم ظاهرا انقدر بامزه از آب درآمده که اپلیکیشنی بر اساس آن درست شده است.
تصویر
۳- موشک خودتان را بسازید و آتش کنید: ناسا اپلیکیشن جالبی نوشته که حاوی اطلاعاتی در مورد موشک‌های مختلف است، با استفاده از این اپلیکیشن خواهید دانست که هر موشک از چه قطعاتی درست شده است، پس از کسب اطلاعات پایه می‌توانید در قسمت بعدی اپلیکیشن دست به کار شوید و ماهواره پرتاب کنید، البته باید مواظب باشید که برای هر ماهواره از موشک مناسب استفاده کنید! اپلیکیشن [External Link Removed for Guests]، اپلیکیشن جالبی است!
تصویر
۴- آتاری بازی کنید: دو روز پیش مصادف بود با چهلمین سالگرد افتتاح شرکت آتاری، به همین مناسبت این شرکت اپلیکیشن [External Link Removed for Guests] را به صورت رایگان وارد اپ استور کرده است. این اپلیکیشن ۱۰۰ بازی کلاسیک آتاری را در خود دارد. پیش از برای نصب هر کدام از بازی‌ها باید خرید داخل اپ انجام می‌دادید، اما حالا همه چیز رایگان است.
تصویر
[External Link Removed for Guests]این اپلیکیشن پولی است و در استور آمریکا که من اکانت آی‌تونزم را برای آن ست کرده‌ام، نبود، پس شخصا نتوانسته‌ام تست‌اش کنم. کاری که این اپلیکیشن می‌کند فیلمبرداری از صفحه نمایش است. اگر عملکرد اپلیکیشن خوب باشد، باید با هر دردسری شده نصب‌اش کرد، چون برای کارهای آموزشی و برای بلاگرهایی که می‌خواهند فیلم آموزشی در وبلاگشان منتشر کنند، سودمند است.
تصویر
۶- [External Link Removed for Guests]: این پست را با یک اپ سینمایی شروع کردم و با یک اپ سینمایی هم به پایان می‌برم.
تغییر و تحولات سایت imdb، برای من یک مشکل ایجاد کرده است، سابق بر این imdb، بخش خیلی خوبی به نام now playing داشت که فیلم‌های اکران شده هر هفته را نمایش می‌داد، من هر وقت می‌خواستم فیلم‌های مطرح یکی دو ماه اخیر را مرور کنم و ببینم چیزی را از قلم انداخته‌ام یا نه، به این بخش می‌رفتم و هفته به هفته عقب می‌رفتم. در این بخش به صورت مختصر و مفید داستان فیلم و کارگردان و بازیگرانش نمایش داده می‌شد. اما به دلایل نامشخصی، دیگر خبری از این بخش در imdb نیست و بخش In Theaters، امکان مرور فیلم‌های هفته‌های قبل را نمی‌دهد.
پس طبیعی است که دنبال جایگزین‌هایی باشم، با اپلیکیشن The Movie searchOmeter می‌توان به سرعت ۵۰ فیلم برتر جدول فروش را مرور کرد.
تصویر

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد تلفن همراه”