احیا بیماران سکته ای

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بهداشت به بحث بپردازيد.

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4179 بار
تماس:

احیا بیماران سکته ای

پست توسط ganjineh »

[BLOCKQUOTE] [FONT=b titr] : [FONT=b titr]اگر کسی در حالت سکته قرار گرفت قبل از حمل به بیمارستان، با سوزنی تمیز سر 10 انگشت او را زخمی کنید تا دو قطره خون بیاید و از لخته در مغز جلوگیری  .

[FONT=b titr]توصیه های یک پروفسور چینی: [FONT=b titr] یک روش غیر قراردادی و شگفت انگیز برای بهبود سکته. [FONT=b titr] این متن را بخوانید شاید روزی توانستید به کسی کمک کنید.  [FONT=b titr]متحیر کننده است. لطفا  [FONT=b titr]این متن را در دسترس بگذارید توصیه های بسیار  [FONT=b titr] هستند .  [FONT=b titr]چند دقیقه صرف مطالعه آن بکنید هرگز تصور نمی کنید که ممکن است زندگی یک نفر بستگی به شما داشته باشد.  [FONT=b titr]پدر من بر اثر سکته فلج شد و سپس مرد. کاش من چیزی در باره این نوع کمک های اولیه می دانستم . هنگامی  [FONT=b titr] حمله صورت می گیرد مویرگها به تدریج در مغز پاره می شوند. (ایرن لیو)  [FONT=b titr]  که سکته اتفاق می افتد، آرامش خود را حفظ کنید. مهم نیست قربانی کجاست . او را حرکت ندهید چون مویرگهایش پاره خواهند شد. برای جلوگیری از سقوط قربانی ، کمکش کنید تا بنشیند
 [FONT=b titr]سپس می توانید حجامت را شروع کنید.  [FONT=b titr]اگر در خانه یک سرنگ تزریقی داشته باشید خیلی عالی می شود.  [FONT=b titr]در غیر این صورت یک سوزن خیاطی [FONT=b titr] یا یک سنجاق صاف هم خوب است.
 [FONT=b titr]1- [FONT=b titr]سوزن یا سنجاق را روی آتش استریل کنید بعد [FONT=b titr] با آن سر هر 10 [FONT=b titr] انگشت مریض را خراش دهید.
 [FONT=b titr]2- [FONT=b titr]این طب سوزنی نیست فقط یک خراش یک میلی متری است روی سر انگشتان. 
[FONT=b titr]3- [FONT=b titr]خراش بدهید تا خون خارج شود. [FONT=b titr]
4-
 [FONT=b titr]اگر خون خارج نشد، با انگشت خودتان سر انگشت مریض را فشار دهید. 
[FONT=b titr]5- [FONT=b titr]وقتی  [FONT=b titr]از هر 10 انگشت خون خارج شد چند دقیقه صبر کنید تا بیمار هشیاری خود را باز یابد. [FONT=b titr]6
-
 [FONT=b titr]اگر دهان قربانی کج شد لاله گوشهایش را آنقدر بکشید تا سرخ شوند.
 [FONT=b titr]7- [FONT=b titr]بعد هر لاله گوش را دو بار بخراشید تا از هر کدام دو قطره خون خارج شود. [FONT=b titr]بعد از چند دقیقه [FONT=b titr] قربانی باید هشیاری خود را بدست بیاورد. [FONT=b titr] منتظر بمانید تا بیمار دوباره وضعیت طبیعی خود را بدون هر گونه علامت غیر عادی به دست بیاورد. [FONT=b titr] سپس [FONT=b titr] او را به بیمارستان برسانید.  [FONT=b titr]حرکت سریع آمبولانس در راه بیمارستان و افتادن در دست اندازها با عث پارگی مویرگها می شود. 
[FONT=b titr]من در باره نجات زندگی با حجامت از یک دکتر سنتی چینی به نام "ها بو تینگ" که در سون جیوک زندگی می کند آموختم. [FONT=b titr] به علاوه من در این زمینه تجربه عملی دارم. پس می توانم بگویم که این روش صد در صد موثر است. [FONT=b titr]در سال 1979 من در کالج "فور گاپ " در " تای چونگ" تدریس می کردم . یک روز بعد از ظهر مشغول تدریس بودم که ناگهان یک معلم دیگر نفس نفس زنان وارد کلاس شد و گفت : " خانم لیو عجله کن بیا ، [FONT=b titr] سوپروایزر [FONT=b titr] ما سکته کرده است." [FONT=b titr] من فورا به طبقه سوم رفتم [FONT=b titr] و دیدم آقای "چن فو تی ین"  [FONT=b titr]سوپروایزر ما همه علائم سکته را دارد: رنگ پریدگی، [FONT=b titr] اختلال در تکلم [FONT=b titr] و کج شدن دهان. [FONT=b titr]فوراً ا ز یکی از  [FONT=b titr]دانشجویان خواستم تا از داروخانه بیرون مدرسه یک سرنگ بخرد تا با آن سر انگشتان آقای چن را خراش بدهم. [FONT=b titr] وقتی ازهمه ده انگشتش قطرات خون ( اندازه یک نخود) خارج شد،  [FONT=b titr]رنگ به چهره آقای چن  [FONT=b titr]و روح به چشمانش بازگشت . ولی دهانش هنوز کج مانده بود. پس گوشهایش را کشیدم تا پر ا ز خون شدند وقتی کاملا سرخ شدند، [FONT=b titr] لاله گوش راستش را دو بارخراش دادم تا دو قطره خون خارج شود. وقتی از هرلاله گوشش دو قطره خون خارج شد ، یک معجزه رخ داد. در عرض 3-5 دقیقه شکل دهانش به حالت طبیعی خود برگشت و تکلمش هم روان و واضح شد. [FONT=b titr] او را گذاشتیم تا یک مدت استراحت کند و یک فنجان چای داغ هم دادیم بعد کمکش کردیم تا از پله ها پایین برود.  [FONT=b titr]او را به بیمارستان "وی واه" رساندیم. [FONT=b titr] یک شب در بیمارستان بستری شد و روز  [FONT=b titr] برای تدریس به مدرسه بازگشت . همه چیز به  [FONT=b titr] نرمال در آمد.  [FONT=b titr]به طور معمول قربانیان سکته از پارگی جبران ناپذیر مویرگها در راه بیمارستان رنج می برند. در نتیجه این گونه بیماران هرگز بهبود نمی یابند . ( ایرن لیو)  [FONT=b titr]بنابراین ، سکته دومین علت مرگ است. اگر کسی خوش شانس باشد، زنده می ماند ولی ممکن است تا آخر عمر فلج بماند. [FONT=b titr]  [FONT=b titr] اتفاق وحشتناکی است که در زندگی می تواند رخ دهد.  [FONT=b titr]اگر همه ما این روش حجامت را به خاطر داشته باشیم و به سرعت پروسه  [FONT=b titr]نجات زندگی را شروع کنیم قربانیان دوباره احیا شده و صد در صد حالت عادی خود را به دست خواهند آورد.  
[/BLOCKQUOTE]

مرکز انجمن های تخصصی گنجینه دانش
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت عمومي”