اجرا نکردن بازی psp

در اين بخش مي‌توانيد در مورد PSP و مسائل مربوط به آن به بحث بپردازيد.

مدیران انجمن: Thunderclap, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

اجرا نکردن بازی psp

پست توسط htconex »

با سلام وقتی توی مموری psp میرم error there are no games میزنه ولی تو مموری بازی هست

نمیدونم چیکار کنم ریست هم کردم نشد ممنونم راهنمایی بفرمایید

تصویر
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72671 بار
سپاس‌های دریافتی: 31672 بار
تماس:

Re: اجرا نکردن بازی psp

پست توسط Mahdi1944 »

,
تا جايي که يادمه فايها با پسوند ISO, CSO بايد باشند و در يک فولدر خاص بايد کپي ميشد (اگر اشتباه نکنم فولدر ISO در مموري)، آيا در فولدر مربوطه کپي کرديد و يا در مسير اصلي مموري؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط htconex »

با سلام و ارادت بازیهای psp تو فولدر iso هست با پسوند iso و cso ولی باز هم پیام there are no game
میده لطفا راهنمایی بفرمایید متشکرم
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72671 بار
سپاس‌های دریافتی: 31672 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

,
از سلامت ايميج بازي‌هاي اطمينان داريد؟ چون من شايد زير 1 ساعت با اين دستگاهها کار کرده باشم، اما به راحتي با کپي فايلها در اين فولدر و يکبار خاموش و روشن کردن به راحتي بازيها رو شناخت. اگر نکته‌ي ديگه‌اي داره انشاالله دوستاني که در اين زمينه به صورت تخصصي کار کرده باشند شما رو راهنمايي خواهند کرد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 141 بار
سپاس‌های دریافتی: 335 بار

پست توسط mbxbox »

با سلام خدمت دوستان گلم
دوست عزیز من خودم PSP داشتم (model: 3008) این مدل نسبت به مدل های دیگ پی اس پی یکم دنگ و فنگ داره و برای اینکه بازی ها رو از روی مموری بخونه و در لیست بازی و برنامه ها نشونش بده ، باید هر بار که PSP خاموش و روشن می شد ، وارد یه برنامه ایی می شدی که دستگاه رو کپی خور میکرد به اصطلاح بهش میگفتن کپی خور نیمه دائمی و از طریق اون برنامه بازی ها رو نشون میداد و میتونستی بازی ها رو از توی لیست اجرا کنی اما اگه از مدل های دیگه ی PSP استفاده میکنید باید دستگاه شما کپی خور دائمی شده باشه!!! به این صورت که دستگاه رو هک میکنن تا بتونه بازی ها رو از X:ROOT\ISO بخونه

من احتمال میدم که دستگاه شما یا کپی خور نیست و یا احتمالا کپی خورش پریده(از کپی خور خارج شده) که میبایست اون رو کپی خور کنید

در پناه حق
MY FIRST UPCOMING VIDEO GAME

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “PSP”