مشکل فلش مموری با برخی دستگاه ها

در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 253 بار
سپاس‌های دریافتی: 713 بار

Re: مشکل فلش مموری با برخی دستگاه ها

پست توسط kingday »

فكر كنم اگه مجددا نرم افزار ارجينال رو نصب كنيد مشكل حل بشه چون بهر حال مشكل نميتونه سخت افزاري باشه چون فلش سالمه طبق گفته شما و البته همين رسيور با فلش ديگه هم كار ميكنه.
New Member

پست توسط Ghasem202 »

سلام خسته نباشید، من وقتی رم گوشی رو میزنم به رسیور فیلم های داخلشو پخش نمیکنه، رسیورمون هم NewMax هستش، فرمت های زیر رو هم امتحان کردم روش:
Mp4 , Mkv , mpg , mpeg , mpeg2 , mpg2 , ts
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 141 بار
سپاس‌های دریافتی: 335 بار

پست توسط mbxbox »

Ghasem202 نوشته شده: سه‌شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹, ۶:۰۹ ب.ظ سلام خسته نباشید، من وقتی رم گوشی رو میزنم به رسیور فیلم های داخلشو پخش نمیکنه، رسیورمون هم NewMax هستش، فرمت های زیر رو هم امتحان کردم روش:
Mp4 , Mkv , mpg , mpeg , mpeg2 , mpg2 , ts

سلام
بعضی های فایل ویدیویی دارای کدک های مخصوصی هستند که دستگاه قابلیت باز کردن و پخش آنها را ندارد. (کدک ها ربطی به فرمت ندارند).
بنابراین ابتدا از فرمت های قابل اجرا در دستگاه تون مطمئن شوید.سپس توسط یک کانورتور یا یک نرم افزار مبدل فایل های ویدیویی ، فایل های ویدیویی رو مد نظر را تبدیل به فرمت های قابل پخش در دستگاه کنید سپس بروی مموری قرار داده و در دستگاه امتحان کنید.
*از رزولوشن فایل مورد نظر اطمینان حاصل کنید. (فایل های ویدیویی با رزولوشن بالا قابلیت پخش در دستگاه را ندارند.)
MY FIRST UPCOMING VIDEO GAME

[External Link Removed for Guests]
New Member

پست توسط Ghasem202 »

به جز کدک 264 و 265 کدک دیگه ای هم داریم؟ اگه هس لطفا بگید چه کدکی به رسیور میخوره؟
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 141 بار
سپاس‌های دریافتی: 335 بار

پست توسط mbxbox »

Ghasem202 نوشته شده: پنج‌شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۸:۲۲ ق.ظ به جز کدک 264 و 265 کدک دیگه ای هم داریم؟ اگه هس لطفا بگید چه کدکی به رسیور میخوره؟

بله کدک های MPEG-4 , MPEG-2 , HEVC , 3gp و...
معمولا روی کارتن دستگاه فرمت ها و کدک های پشتیبانی شده رو می نویسه. مدل دستگاه را در اینترنت سرچ کنید و از پشتیبانی کدک ها اطلاع حاصل کنید.
MY FIRST UPCOMING VIDEO GAME

New Member

پست توسط Ghasem202 »

تو گوگل هرچی گشتم نتونستم سایتی پیدا کنم که فرمت های قابل پخش تو این رسیور رو نوشته باشه، اگه سایتی سراغ دارین لطفا ادرسش رو بدین، اینم مدل رسیوره
NewMax 9200 CXT ALL IN ONE PLUS
New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط AmirAman »

با سلام
راهنمایی ها خیلی خوبی گفتین، این نرم افزار هم امتحان کنید.
New Member

پست توسط Ghasem202 »

سلام، آقا من هرکار کردم موفق نشدم یه ویدیو تو اون رسیور پخش کنم، ولی یه رسیور دیگه داریم از این جدیداس اون میتونه پخش کنه، فقط یه مشکلی داره، نمیدونم چرا وقتی وصل میکنم به تلوزیون هیچی نمیاره اصن انگار وصلش نکردی، تلوزیون هیچی واکنشی نمیده، سه فیش رو هم درست وصل کردم، رو همه سوراخ های تلوزیون هم تستش کردم ولی تصویر نمیاره، رو صفحه رسیور نشون میده ک روشن شده و مینویسه کانال چند ولی تلوزیون هیچی نمیاره، راه حلی سراغ دارین ک مشکلش حل شه؟
ارسال پست

بازگشت به “سخت افزار كامپيوتر”