شهید خلبان منصور سالارصدیق خلبان اف 4 سقوط کرده در سال 65

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با شهدا و جانباختگان نیروی هوایی ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
New Member

شهید خلبان منصور سالارصدیق خلبان اف 4 سقوط کرده در سال 65

پست توسط hamze_node »

به نام خدا
شاید خبلی دیر باشه بخوام در مورد جنگنده اف 4 که تو سال 65 تو شهر کوچک کلاچای سقوط کرده صحبت کنیم ولی من تو مدتی هست که از کسانی که این موضوع رو به چشم دیدن پرس و جو کردم تا به یک سری اطلاعات رسیم که چون البته چون اطلاعات دقیقی نداشتم از جنگنده ها خیلی از سوالاتم بی جواب مونده و خواهش میکنم بهم کمک کنید برای پیدا کردن جواب سوالام.
اول مشاهدات مردم :
این جور که شنیدم این جنگنده ایرانی از سمت استان مازندران به سمت گیلان داشته میومده و مثله اینکه میخاسته تو فرودگاه کوچیک رامسر فرود بیاد که بنا به دلایلی موفق نشده (دلیل ای موضوع واسم جای سواله)
بعد با ارتفاع پایین در سمت نوار ساحلی حرکت کرده و خودشو به سمت دریا رسونده که به گفته شاهدان با سرعت و ارتفاع کم به صورتی که خلبانان قابل تشخیص بودن!!!!
مثه اینکه قبل سقوط به دریا حتی یه بال هواپیما به آب برخورد کرده و لی باز به راه خودش ادامه داده و در آخرین مرحله من از شاهدانی که سقوط این جنگنده رو دیدن شنیدم که خلبانی که جلو کابین نشسته بود سرشو تکون میداد انگار دیگه کاری از دستش بر نمیاد واسه کنترل جنگندش و چند ثانیه بعد جنگنده میوفته تو آب(سوال بعدیم اینه که خلبان چرا اجکت نکرده و البته اینو مطمعنم که این شهدا تما تلاش خودشونو کردن و این جنگنده رو ببرن سمت دریا چون اگه مسیرشونو تغییر نمیدادن خیلی خونه ها تخریب میشد و خیلی ها شاید میمردن
لطفا اگه میشه به سوالاتم جواب بدید
ارسال پست

بازگشت به “شهدا و جانباختگان نیروی هوایی”