نابودی نهاد خانواده در آمریکا؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با خانواده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: داهات
سپاس‌های ارسالی: 6318 بار
سپاس‌های دریافتی: 841 بار
تماس:

Re: نابودی نهاد خانواده در آمریکا؟

پست توسط Ali$amir »

سلام دوستان

بله RAHVAR عزیز
خدا همه چیز انسان(ظاهر وباطن) را زیبا آفریده و به زیبایی در درون انسان نیازهایی قرار داده که نیاز جنسی خودش مقوله ای بسیار مهم در امر ازدواج هست
بله چه بسا زندگیهای زیبا و آرامی که فقط وفقط به دلیل مشکل در همین مورد اونم به دلیل ناآگاهی و متاسفانه نبودن آموزش دراین خصوص و کم توجهی به چنین مساله ی مهمی به جدایی ختم شده.
چند روز قبل یکی از دوستان عزیز (متاسفانه نتونستم متن را پیدا کنم) در همین سایت درخصوص آداب شب زفاف از پیامبر(ص) روایاتی گذاشته بود که این خود توجه دین مبین اسلام به این مقوله می رسونه.
زندگی به کامتان
یاعلی
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم
تصویر
راحت جان طلبم وز پی جانان بروم
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 94 بار
سپاس‌های دریافتی: 122 بار

پست توسط MITT ROMNEY »

RAHVAR نوشته شده:واقعا مسائل جنسی این همه مهمه !!!!!!!! که یه زندگی از هم بپاشه :lol: :lol: :lol: :lol:

تاسف تاسف بخاطر اون زن و شوهری هایی که بخاطر این چیزها ازهم جدا میشن

خدایا آخر زمان نزدیکه یا زمان به آخرش نزدیکه

اینجا بحث بهداشت روان خانواده مطرح میشود.
که درصورت وجود بسیاری ازمشکلات حل ودرغیراین صورت، مشکلات ساده ای میتوانند دردسرسازشوند.

Ruozbeh...

رضایتمندی جنسی الزاماباعث بهداشت روان خانواده نیست.بلکه برعکس، این بهداشت روان است که باعث رضایتمندی جنسی میشود.

وشروع اهمیت بهداشت روان خانواده تنها پس ازازدواج نیست بلکه نقطه آغازآن مربوط به دوران کودکی ونوجوانی و... فرد است.
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 180 بار
سپاس‌های دریافتی: 411 بار

پست توسط omidr »

توی همین گیر و دار یه عده هم هستند که هر چند وقت یه بار تنور موضوع ازدواج موقت جوانان رو توی رسانه ها داغ میکنن فکر کنم چند بار هم تا پای طرح و لایحه تو مجلس رفته (مطمئن نیستم) ولی به دلایلی برگشته. من هیچ وقت نتونستم این موضوع رو برای خودم حل کنم. از یه طرف شرع اجازه میده و از یک طرف مسائل فرهنگی و غیرت ایرانی خیلی از خانواده ها مانع میشه!!! از دوستان خواهش میکنم اگه کسی نظر کارشناسی به دور از مرده باد و زنده بادهای الکی و دور از تعصب داره در این باره اعلام کنه بالاخره این موضوع برای جامعه ما یک راه حله یا یک معضل جدید به دنبال داره؟؟؟
New Member

پست توسط gmracer »

موضوع ازدواج موقت بیشتر از اونکه بخواد مشکل حل کنه، مشکل ساز میشه. هزاران سوال بی جواب در پس این موضوع هست:
اگه زوج بچه دار شدند، تکلیف چیه؟ تازه موقت هم هست و ممکنه به ازدواج دائم منجر نشه؟
بحث ارث و ... چی میشه؟
در چه چارچوبی باید باشه و چه قواعدی داشته باشه؟
و ...

خیلی ها که از یه طرح دفاع میکنن، سنگ خودشون رو به سینه میزنن و الا معلومه که این طرح ها پذیرفتنی و منطقی نیست.
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلامی دوباره ؛

مدیرکل دفتر آمار، اطلاعات جمعیتی و مهاجرت سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد مهم ترین و بیشترین درصد طلاق زوجین در کشور به دلیل بالا بودن توقعات و سطح زندگی( تجمل گرایی) است .

ایرنا نوشت:مدیرکل دفتر آمار، اطلاعات جمعیتی و مهاجرت سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد مهم ترین و بیشترین درصد طلاق زوجین در کشور به دلیل بالا بودن توقعات و سطح زندگی( تجمل گرایی) است .

' علی اکبر محزون ' افزود: 142هزار و 841 واقعه طلاق در سال 90 در این این سازمان ثبت شد که بعد از تجمل گرایی، مسایل اقتصادی، شخصیتی و جنسی از دیگر عوامل مهم طلاق در کشور بشمار می رود.

وی با اظهار تاسف از اینکه زوجین اولین راه حل برای رهایی از مشکلات در زندگی را طلاق می دانند، تصریح کرد: در گذشته خانواده ها برای حل مشکلات و پیشگیری از جدایی زوجین مداخله می کردند، اما تحقیقات نشان می دهد که زن و شوهر در عصر کنونی طلاق را بهترین راه حل می دانند.

محزون افزود: مشاوره های مناسب می تواند از واقعه طلاق زوجین پیشگیری کند.

وی بابیان اینکه میزان ازدواج های ثبت شده در سال 90 874 هزار و 792 مورد بود افزود: در سال گذشته بیشترین ازدواج مردان در سنین 20 تا 24 سال و زنان در گروه سنی 15 تا 19 سال با رقم 160 هزار و 108 نفر به ثبت رسیده است.
محزون تصریح کرد: در سال گذشته در 11 درصد ازدواج ها سن زنان بیش از مردان ،4/12درصد زوجین هم سن و 76 درصد نیز مرد بزرگتر از زن بوده است.

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
ارسال پست

بازگشت به “خانواده”