صندلی داغ با حضور "رونین"...!

صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیران انجمن: AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

Re: صندلی داغ با حضور "رونین"...!

پست توسط ASHKAN95 »

سید جان شمشیر زنی بلد نیستم ولی تنم میخاره برای دعوا.تا حالا خدا قسمت نگرده کتک بخورم،مثل اینکه شما میخای قسمت کنی.
راستی اونجا که گفتم زن و بچه دارم الکی بود.من رفتم تو 17 تازه.ولی خب ...

1-سید کدوم شمشیر رو بیشتر از همه دوست داری؟
2-سید رانندگیش چطوره؟
3-سید چقد برای ایران مایه میذاره؟مثل یه رونین تا پای مرگ میره؟
4-بخ نظر شما چجوری باید حق مظلوم رو از ظالم گرفت؟
5-موافقی یه چندتا خاطره برامون بگی؟اونایی که برات خوب بوده

ضمنا متشکرم برای اینکه شما به فکر احسان عزیز هستید
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11867 بار

پست توسط رونین »

typhoon نوشته شده:سلام
تا جایی که یادمه و توضیحات دوست ژان رنو که رابرت دنیرو رو جراحی کرد،رونین به گروهی از سامورایی ها اشاره داره که بعد از کشته شدن اربابشون به دست ارباب دیگری به قصد کشتن اون ارباب حمله می کنند و همه در اون راه کشته می شوند.شاید اون گروه هم به نوعی دست به یک ماموریت انتحاری زده بود.روسها،فرانسوی ها،انگلیسی ها و آمریکایی ها.

خب اون شخص فقط در مورد رونین ها یک داستان گفت اما علت نام این فیلم به این دلیل بود که تمامی اعضاء کشته شده و ماموریت کنسل شد اما ژان رنو و رابرت دنیرو با اینکه میتونستند کا رو انجام ندهند و به کاری دیگر مشغول شوند تصمیم گرفتند کاری که شروع کردند رو به اتمام برسونند هرچند که ارباشون یا صاحب کار اونها رو از ادامه کار باز داشته بود،
تصویر

یک رونین هدف و وظیفه محوله بر دوش خودشو در هر شرایطی به انجام میرسونه تصویر

مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.
Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT »

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی تصویر

همچنین درود ویژه خدمت دوست و استاد بزرگوار, جناب میثم گرامی
تصویر

جناب میثم گرامی از جمله دوستان بسیار گرانقدر و بزرگوار میباشند و همانطور که حدس میزدیم شخصیت ایشان بسیار جذاب و دارای نقاط خاص و ستودنی است. بنده چندین بار در خصوص طرح سوالات تخصصی در زمینه گیاهان مزاحم ایشان شده ام و حقیقتا" پاسخ های مطالعاتی در کنار دانش تخصصی ایشان, بسیاری از نقاط کور را برای بنده روشن نمودند. با اینجال و ضمن عرض احترام خدمت شما دوست و استاد بزرگوار, با طرح چند سوال در خدمت شما هستم.
تصویر

---------------

گمان میکنم رابطه مصالمت آمیز شما و شمشیرهایتان همچون رابطه تنگاتنگ بنده و ساعت های مچی میباشد! البته با این تفاوت که حمل و نقل شمشیر در محافل عمومی کمی دشوار است!

---------------

1-
از نظر شما بهترین شیوه برای برخورد با افراد متعصب کدام روش میباشد ؟

2-
از نظر شما دلیل گرایش عده نه چندان کمی از افراد جامعه به سوی انحرافات در چه نکته ای نهفته است ؟

3- فرهنگ برهنگی و یا برهنگی فرهنگی ؟ کدامیک گویای وضعیت فعلی میباشند و راه حل کدام است ؟

4- آیا
یک انسان آلوده به اعتیاد پیش از آنکه بیمار باشد مجرم است ؟ شخصا" چگونه با این دسته از افراد برخورد مینمائید ؟

5- از منظر تخصصی, اوج زیبایی و قدرت خداوند متعال را در کدامیک از گیاهان مشاهده نمودید ؟ در جانوران چطور ؟

--------------

هرچند طبق فرموده های میلاد عزیز, ارسال پست حاوی کمتر از 5 سوال در بخش صندلی داغ جزء گناهان کبیره و غیر قابل بخشش محسوب میگردد! با اینحال چنانچه فرصتی باقی بود بازهم در خدمت شما استاد بزرگوار خواهیم بود.
تصویر

موفق باشید
تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[External Link Removed for Guests]
Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط رونین »

ASHKAN95 نوشته شده:سید جان شمشیر زنی بلد نیستم ولی تنم میخاره برای دعوا.تا حالا خدا قسمت نگرده کتک بخورم،مثل اینکه شما میخای قسمت کنی.
راستی اونجا که گفتم زن و بچه دارم الکی بود.من رفتم تو 17 تازه.ولی خب ...

خب خدا یه خوبشو برای شما قسمت کنه تصویر

1-سید کدوم شمشیر رو بیشتر از همه دوست داری؟

شمشیری که پدر بزرگم به من هدیه داده، میدونی که چطور شمشیر خوب رو تشخیص میدن؟؟ تصویر

2-سید رانندگیش چطوره؟

خوبه، همیشه با سرعت مجاز رانندگی میکنم و درست تصویر

3-سید چقد برای ایران مایه میذاره؟مثل یه رونین تا پای مرگ میره؟

هرکس برای وطن خودش مایه میذاره هرچند از ...... راضی نباشه تصویر

4-بخ نظر شما چجوری باید حق مظلوم رو از ظالم گرفت؟

خب میدونی بهتره با حرف زدن و مذاکره کار رو تمام بکنی اما اگه نشد تصویر خب من یه بار در این شرایط بودم و نمیدونستم که چیکار کنم دعوا کنم یا نه که رفتم به دایی خودم گفتم ایشون بوکسر حرفه ای هستند با 2متر قد هیکل هم مناسب طرف تا دایی منو دید راضی شد، باور کنید سخته حق کسی رو گرفتن مخصوصا تو این زمونه دخالت کنی یه جور گرفتار میشی دخالت نکنی یه جور دیگه تصویر

5-موافقی یه چندتا خاطره برامون بگی؟اونایی که برات خوب بوده،

خاطره الان یادم نیست زیاد اما به مرور زمان میگم تصویر

یه چند تا بگم خنده دارتصویر

یه بار در بهشت زهرا بودیم برای ختم کسی آقا این پسرعموی ما گم شد، هرچی گشتیم مگه پیدا میشد این بچه آخر دیدم رفته توی یه گودال، دنبالش کردم تا اومدم بگیرمش پام لیز خورد رفتم تو یه شیشه که مشخصات قبر یه نفر بود، خلاصه دنبالش کردم اومدم که از روی یه بوته بپرم برم جلوی این بچه چشمتون روز بد نبینه افتادم روی یه سنگ قبر نگو که زیرش خالی بوده خاک نداشته البته جسد هم نبوده طرف خریده بوده و سنگ گذاشته بود رفتم داخل اون موقع دلم خواست بکشمش باور کنید، تقریبا همه از من حساب میبرن غیر از این بچه تصویر تصویر

خاطره خوب: رفته بودم با پدرم تبریز که هواپیما 2موتورشو از دست داد(c130) وقتی نشست رو زمین از خوشحالی داد میزدم تصویر

خاطره خوب: وقتی فهمیدم که تحقیق من اول شده و اسم من ماندگار میشه برای سالیان سال، نتیجه زحمات خودمو دیدم تصویر

خاطره خوب: خیلی دلم میخواست سوار شونوک بشم که شدم واقعا لذت داره از بالا به پایین نگاه کردن تصویر

یه خاطره از شمال: رفته بودیم شمال لب دریا اقا یکی داشت اون وسط خفه میشد ما هم پریدیم بریم نجاتش بدیم این بنده خدا ازترس گردن ما رو گرفت و داشت منو هم خفه میکرد واقعا نمیدونستم چیکار کنم داشتم روی آب خفه میشدم که یاد ضربه نعل اسبی افتادم سریع به سمت پایین رفتم و با پا به بالا ضربه زدم این باعث شد طرف کمی شل بشه بعد کاملا رفتیم پایین و چرخیدم و گردن طرف رو گرفتم و از اب اوردم بیرون البته وقتی اوردم بیرون شروع کردم به زدنش چون داشت منو تو اب خفه میکرد
تصویر تصویر تصویر تصویر

ضمنا متشکرم برای اینکه شما به فکر احسان عزیز هستید

اختیار دارید، وظیفه بود تصویر تصویر تصویر تصویر

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.
Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط ASHKAN95 »

سید منظورت دعوا بود دیگه،نه؟
-راستی چجوری یه شمشیر خوب رو تشخیص میدن؟
یه برنامه دیدم تو تلویزیون که راجع به شمشیر های سامورایی بود.مثلا یه تار مو که تو هوا معلق بود وقتی میشست روی لبه ی شمشیر نصف میشد.یا مثلا یه کاغذ رو میذاشتند روی لبه ی شمشیر و با فشار خود کاغذ،اون از وسط نصف میشد.شمشیر شما هم اینجوریه؟

-سید ما رابطش با سیاست چجوریه؟
-سید تا حالا ضعیف کشی کردی؟
-سید و سینما؟
-سید و تجملات؟
Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط رونین »

CAPTAIN PILOT نوشته شده:درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی تصویر

همچنین درود ویژه خدمت دوست و استاد بزرگوار, جناب میثم گرامی
تصویر

جناب میثم گرامی از جمله دوستان بسیار گرانقدر و بزرگوار میباشند و همانطور که حدس میزدیم شخصیت ایشان بسیار جذاب و دارای نقاط خاص و ستودنی است. بنده چندین بار در خصوص طرح سوالات تخصصی در زمینه گیاهان مزاحم ایشان شده ام و حقیقتا" پاسخ های مطالعاتی در کنار دانش تخصصی ایشان, بسیاری از نقاط کور را برای بنده روشن نمودند. با اینجال و ضمن عرض احترام خدمت شما دوست و استاد بزرگوار, با طرح چند سوال در خدمت شما هستم.
تصویر

سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی و ارجمند
تصویر تصویر تصویر

از ابراز علاقه و محبت شما بشیار ممنون و سپاسگذارهستم وممنونم که بنده رو قابل دانستید و از من نظرخواهی کردید، بی شک شما برای ما دوستی گرانبها و ارزشمند هستید
تصویر
---------------

گمان میکنم رابطه مصالمت آمیز شما و شمشیرهایتان همچون رابطه تنگاتنگ بنده و ساعت های مچی میباشد! البته با این تفاوت که حمل و نقل شمشیر در محافل عمومی کمی دشوار است!

خب من از نیروی محترم انتظامی مجوز گرفتم اما به من گفتند که رعایت کنم البته من برای دفاع کردن زیاد هم به شمشیر نیاز ندارم
تصویر
---------------

ضمن اینکه از حضور شما بسیار خوشحالم ، ما در برابر شما شاگرد هستیم، جسارت بنده رو میبخشید
تصویر

1-
از نظر شما بهترین شیوه برای برخورد با افراد متعصب کدام روش میباشد ؟

خب در مرحله اول بذاری طرف حرفشو کامل بزنه و شما هیچی نگی این باعث میشه که طرف کمی خالی بشه اگه در وسط حرفش حرف بزنی و مخالفت کنی بدتر میشه

درمرحله بعدی مواردی که طرف قبول داره و شما هم کمی موافقی یا نقاط مشترک رو بیان کنی این باعث میشه طرف احساس ارامش کنه و جبهه نگیره

درمرحله بعدی نظرات خودتوبگی و درواقع از طرف هم نظر بخوای نه اینکه نظرات خودتو تحمیل کنی

البته اگه تعصب فرد کورکورانه باشه کاری نمیشه کرد و بهتره مجلس رو ترک کنی
تصویر

2-
از نظر شما دلیل گرایش عده نه چندان کمی از افراد جامعه به سوی انحرافات در چه نکته ای نهفته است ؟

مشغولیات ما بسیار زیاد است

امکانات کم، کار زیاد، درآمد کم،خرج زیاد و اینکه خانواده ها اکثرا مشغول کار هستند و خیلی کم با هم حرف میزنند، احساسات و عواطف ما کم شده، همه و همه دخیل هستند و افراد به کارهای ناشایستی رو میکنند
تصویر

3- فرهنگ برهنگی و یا برهنگی فرهنگی ؟ کدامیک گویای وضعیت فعلی میباشند و راه حل کدام است ؟

خب ما از اول فرهنگ خوبی داشتیم، ما انسانهای متمدنی بودیم، ضرب سکه داشتیم، نظام لشکری و کشوری زمان هخامنشیان، و موارد بسیار دیگه، چیزی که باعث شده ما اینچنین بی روح بشم بخشی مربوط به خودمونه همش که مربوط به دشمن نیست، همه ما زیاد کار میکنیم، خستگی در بدن همه ما میمونه فرد گرسنه دیگه براش فرهنگ مهم نیست،اعتقاد مهم نیست، کشورش اهمیت نداره و به مسائل دیگه رو میاره، برای مخالفت با وضعیت موجود به هر کاری تن در میده، به نظر من فقر باعث میشه فرهنگ از بین بره، وقتی فقر از بین رفت مشکلات تاحدودی حل میشه
تصویر هردو این موارد مکمل هم هستند مثل اصل های بدل و بدل های اصل تصویر

4- آیا
یک انسان آلوده به اعتیاد پیش از آنکه بیمار باشد مجرم است ؟ شخصا" چگونه با این دسته از افراد برخورد مینمائید ؟

میدونی به نظرمن یک انسانی که از روی ناچاری معتاد میشه یا عدم اگاهی بیماره خیلی از این افراد دارای ناراحتی روحی هستند، اما گاهی یه فرد با داشتن اگاهی و شرایط مناسب خانوادگی و رفاهی معتاد میشه این فرد بیمار نمیتونه باشه، وقتی من آگاهی داریم و قدرت تفکر باید با راه حل مناسب مشکل خودمو حل کنم، خب من به چند نفری کمک کردم تا ترک کنند، زیر نظر پزشک متخصص اما ارزو داشتم که میتونستم به یکباره اعتیاد رو ریشه کن کنم مثل این اقای هری پاتر که با چوبدستی خیلی کارا میکنه، متاسفانه در کشور ما اوضاع اعتیاد خیلی بده و جامعه ما دچار بحران هستف بنده شخصا این افراد رو مسخره با سرزنش نمیکنم چون چیزی هست که الانه و سرزنش یا نصیحت من دیگه فایده نداره سعی میکنم اگه خودش بخواد کمکش کنم اگه نه که ... خب من برای این افراد شده غذا بخرم اما پول بهشون نمیدم
تصویر

5- از منظر تخصصی, اوج زیبایی و قدرت خداوند متعال را در کدامیک از گیاهان مشاهده نمودید ؟ در جانوران چطور ؟

گندم میتونه نمادی از لطف و بخشش خدا باشه چون شما یک دانه کشت میکنی و هفتاد دانه برداشت، ما برای خدا کاری نمیکنیم اما او به ما میبخشه
گل لاله نمادی از زیبایی و هنره
کاج نماد زندگی بخش و محبته
کاتوس ها نماد صبر و کوشش
شیر نماد قدرت و بخششه میدونی چرا به شیر میگن سلطان، چون وقتی سیر میشه غذا رو رها میکنه تا بقیه هم بخورند این خصلت یک سلطان و فرمانرواست، میبخشه، اما ببر بقیه طعمه رو پنهان میکنه، یوز در کنار طعمه میخوابه و بقیه جانداران هم طعمه رو پنهان میکنند برای روز مبادا اما یک شیر محاله این کار رو بکنه
تصویر

--------------

هرچند طبق فرموده های میلاد عزیز, ارسال پست حاوی کمتر از 5 سوال در بخش صندلی داغ جزء گناهان کبیره و غیر قابل بخشش محسوب میگردد! با اینحال چنانچه فرصتی باقی بود بازهم در خدمت شما استاد بزرگوار خواهیم بود.
تصویر

امیدوارم جواب مناسبی داده باشم، به بزرگواری خودتون میبخشید
تصویر تصویر تصویر تصویر
موفق باشید
تصویر

زیبنده
.
Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط رونین »

ASHKAN95 نوشته شده:

سید منظورت دعوا بود دیگه،نه؟

نه شما فرمودید متاهل نیستی منم گفتم خدا یه خوبشو قسمت کنه برای شما،اختیار دارید روا نیست برما بی احترامی به دوست تصویر

-راستی چجوری یه شمشیر خوب رو تشخیص میدن؟

خب شمشیر رو در حالت افق قرار بده و دوانگشت اشاره و میانی را زیر قبضه شمشیر قرار بده و شمشیر رو بلند کن باید شمشیر متعادل بشه و نیوفته یعنی قبضه یا دسته وزنش برابر قسمت فلزی یا برنده شمشیر باید باشه تصویر

یه برنامه دیدم تو تلویزیون که راجع به شمشیر های سامورایی بود.مثلا یه تار مو که تو هوا معلق بود وقتی میشست روی لبه ی شمشیر نصف میشد.یا مثلا یه کاغذ رو میذاشتند روی لبه ی شمشیر و با فشار خود کاغذ،اون از وسط نصف میشد.شمشیر شما هم اینجوریه؟

خب مو رو امتحان نکردم اما در مورد کاغذ بله حق باشماست و به راحتی میبره، وقتی یه استخوان پای گاو بدون فشار بریده میشه کاغذ که هیچی تصویر

-سید ما رابطش با سیاست چجوریه؟

من اهل سیاست نیستم، من یک محقق هستم و وظیفه من تحقیق و مطالعه و افزودن به علم هست، اما از وضعیت موجود ناراحت هستم تصویر

-سید تا حالا ضعیف کشی کردی؟

زدن انسان ضعیف که لذتی نداره، مرد اونکه با شیر دسته وپنجه نرم کنه، البته با توجه به فنونی که بلدم از پادر اوردن یه حریف تنومند هم برام کاری نداره ولی بزرگی در دعوا کردن نیست تصویر

-سید و سینما؟

از نظر پدربزرگ ما سینما رفتن بد بود و ما به سینما نمیرفتیم، البته الان دیگه همه نوه ها میرن ولی من هنوز به نظر پدربزرگم با اینکه درمیان ما نیست احترام میذارم و نمیرم
هرچند دیگه فیلم ها کیفیت مناسبی هم ندارند
تصویر

-سید و تجملات؟

راز موفقیت در سادگیست تصویر

زیبنده
.
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 41 بار
سپاس‌های دریافتی: 249 بار

پست توسط farhadiannn »

جناب رونین بعد از خواندن این تاپیک بسیار به شخصیت شما علاقه مند شدم.البته از مطالبی که مینوشتید متوجه شده بودم که رشته شما چیست و در سطح بالایی هستید اما الان دیگه خیلی خدمتتون ارادت پیدا کرده ام.خلاصه افتخار بدید و مارا به دوستی بپذیرید.
میخواستم بپرسم شما در کدام رشته های رزمی فعالیت میکنید و چند ساله؟بهترین اساتیدتون چه کسانی بودند؟ کتاب مورد علاقه تون_بجز کتب گیاه شناسی_چیست؟
تعریفتون از مرگ و مبارزه چیه؟
هدف وسیله را توجیه میکنه؟
ممکنه از خودتون و شمشیرتون عکس بگذارید؟
راستی من هم مثل شما ارادت زیادی به نادرشاه افشار دارم و ایشون را بهترین استراتژیست نظامی طول تاریخ ارتش های جهان میدانم.بهترین کتابی را هم که درمورد ایشون خواندم تاریخ سیاسی نظامی نادرشاه نوشته تیمسار سردادور است که مرد بزرگی بودند.اگر درمورد ایشون کتاب بهتری میشناسید معرفی کنید لطفا.
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21369 بار

پست توسط SAMAN »

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز تصویر تصویر خصوصا" مهمان عزیز و گرامی صندلی داغمون اقا میثم تصویر تصویرو عرض خیر مقدم خدمت داش میلاد گل! چشات منو کشته وای که پنچروم! تصویر تصویر

کشته مرده آوارتتم که پرشه انرژی! تصویر جدی میگم!

میلاد رو مدت ها بود زیارت نکرده بودم و مجبور شدم اینجا همزمان باهاش حال و احوالی کنم تصویر

خب حالا صندلی تصویر
واقعا صندلی خفنی هست! تصویر رفته رو صفحه 3 یا به عبارتی دنده 3 و ماشالله آقا اشکان تصویر لقب میلاد 2 رو باید بهتون بدم ماشالله از این همه سوال تصویر تصویر تصویر و اینکه جای من خالیه باید عرض کنم که خدا شاهده تبدیل به ربات شدیم! صبح میریم شب میایم! اندازه یه استوار ارتش توی ماهشهر هم حقوق نمیگیریم! تصویر

اما خب چه کنیم مجبوریم! به امید آبادانی آبادان و توابع بالاتر تا زیر اراک و اینور اصفهونو و بغلای آذربایجان شرقی!!

اما سید میثم و یا بهتره بگیم دکتر میثم (استاد) تصویر

خب آقا میثم از پست هاش معملومه که شخص متعادل و مهربانی هست.با بعضی نظر هاش موافقم و من هم مثل ایشون فکر میکنم و با بعضی هاش هم نه که البته این کاملا" طبیعی هست تصویر

مثال:
از اینکه اصلا" اهل فوتبال نیستید خوشم اومد چون من هم دقیقا" همینطورم فوتبال به هیچ عنوان و نمونه دوم موتور سواری هست!!!!تصویر
و سومین اینکه نوشتن با رنگ بنفش هست تصویر

1- آقا میثم از اخلاق خاصت یکم بگو! من فکر میکنم یک مقدار راجع به مساله ازدواج مغرور باشی؟ اینطور نیست؟ تصویر
2- رنگ های اصلی رو میشناسی؟ مخلوط سبز و قرمز چی میشه؟
3-آقا ما یه بار خاستیم در مورد درخت زردآلو تحقیق کنیم چون خودمون باغ داریم اما رفتیم یه سایت که گفته بود باید پول بدی و عضو بشی تا مقاله ها رو برات ارسال کنم. این قضیه اش چطوریه؟ تصویر
حالا چند نوع زد آلود داریم؟ تصویر
4- سه عکس میزارم راجع به گل ها بگید ببینم چی هستن؟

5- چرا بعد از هر متن جواب اسمایل خنده میگذارید؟ دوست دارید؟ به من ربطی نداره؟ تصویر
6-از اینکه شمشیر دارید خیلی خوشم میاد تصویر اما میدونی که حمل سلاح سرد جرمش چیه؟ حتی اگه کسی رو تهدید نکنی؟ تصویر
7-آقا میثم معلومه که ورزشکاری تصویر معلومه که رزمی هم کار میکنی من فکر میکنم وشو کار باشی؟؟ تصویر
8- به جز شما کی رونین هست؟ بعد یه سوال مهم رونین ها اشتباه میکنند؟ منظورم در هدفشون یا در فکرشون؟

9_ بازم هم سوال شمشیری! ما اینجا یه محله داریم بنام شمشیر آباد!

برای رزم با شمشیر چه چیزی نیاز هست؟ و اینکه به نظرت شمشیر های قدیم چقدر وزنشون بوده؟ و بهترین شمشیر مل کدوم کشوره؟

10- اگر تو جنگ شمشیر حریفت سپر داشته باشه چطور میکشیش؟ من جنگ کردن آشیل و هکتور رو تو فیلم تروی دوست دارم!

11_ چرا نادر شاه؟ تصویر خصوصیت ویژه نادرشاه افشار چی بود؟ چرا شاه ایران تحت تاثیر افکار درباریان قرار گرفت و فرزندش رو کور کرد؟

12-از اینکه از ارتش آلمان خوشتون میاد هیچ مشکلی نیست فقط این رو بدنید آلـــــــــــــمان یک قطب قدرت هست!
صبح به خیر با آلمانی چی میشه؟

13- هر کسی خدایی داره یا خدا مال هرکسه؟
14- میخای یه لقمه نون درآری یا میخای پولدار بشی؟
15- فکر میکنی تا حالا معشوق کشی بودی یا نه؟
16- تا حالا پیش اومده که از شدت خستگی خستگیت از یادت بره؟

ممنونم از اینکه وقت میگذاری و به سوالات پاسخ میدی تصویر تصویر تصویر

احتمالش هست که بازم بیام این تقصیر میلاده هزار نفرو نشوند رو صندلی داغشون کرد حالا صندلی رو خاموش کرده ماهام ندید بدید شدیم تصویر

اراداتمندیم تصویر
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!
Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط ASHKAN95 »

به به به
اقا سامانم که اومدن.من و میلاد2؟نه بابا،من به گرد پای اقا میلادم نمیرسم.ایشون استادند

خب سید عزیز مثل اینکه میخای مارو تو این تاپیک سر و سامون بدی دیگه.میخای سید سفره عقد رو هم بندازیم

اقا بریم سر بمب بارون سوالا،شرمنده ها سید میثم

1-سید رابطه ای با TV داره؟
2-اگر امکانش باشه تحصیلاتتون رو باز هم ادامه خواهید داد؟
3-سید میثم در دوران 12 سال تحصیل قبل از دیپلم،تا حالا تجدیدی داشته؟
4-دوست داری سید میثم صداتون کنم،یا دکتر میثم یا استاد میثم؟(دله منو نشکون و یکی رو بگو عزیز)
5-سید وقتی با شمشیر میری بیرون زیاد جلب توجه نمیکنه؟
6-ین پسر عموی شیطون سید ما چند سالشه؟
7-وقتی با یکی از دخترهای فامیل برای خرید رفتی بیرون و برای یه مدتی(مثلا خرید آبمیوه)مجبور میشی تنهاشون بذاری.در همین حین 2تا شازده پسر میان و مزاحم این
خانم میشن و وقتی مودبانه بهشون میگی که برن پی کارشون،با لحنی تمسخر آمیز میگن"برو بابا"
اونوقت چی میشه؟
8-سید مطمئنا یه جمله ژاپنی که ازش به عنوان شعار استفاده کنی داری!اون چیه؟هم به ژاپنی بنویس و معنی رو بعدش
9-به نظر دکتر میثم جامعه و کشور ما الان در چه سطحی قرار داره و به چه سمتی حرکت میکنه؟
10-سید میخای صندلیت 10-20 تا دنده(صفحه) داشته باشه؟
11-دکتر میثم سایت اینترنتی داره؟دوست داره یکی راه اندازی کنه؟بلاخره تحقیق های استاد باید از یه منبعی منتشر بشه و چی بهتر از این؟
12-سید تولدش تو شهرری بوده؟نه؟
13-چرا عدد 13 نحسه؟اصلا اعتقادی بهش دارین؟
14-دکتر عادت داره خاطراتشو بنویسه؟
16-سهم خواب سید میثم در طول 24 ساعت؟
17-بنظر من زیاد خوابیدن(بیشتر از 4-5 ساعت)،تلف کردن وقته.موافقی؟
18-عشق خیابانی؟
19-اقا این نود و پنجمین سوال منه تصویر
20-سید نظرت راجع به این پسره،اشکان چیه؟راستشو بگو

علت این که تو یه سوال دکتر،تو یه سوال سید خطابت کردم،این بود که الان برام سوال شد کدوم رو دوست داری؟گفتم بذار عدالت برقرار باشد
دکتر سید میثم موفق باشی
Frenzied Poster
Frenzied Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2278 بار
سپاس‌های دریافتی: 1686 بار
تماس:

پست توسط masieh »

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز بخصوص جناب میثم عزیز
راستی از اونجا که شما سید هستید و بنده هم سید هستم امیدوارم دچار اصتحکاک و جرقه نشویم (طبق قانون 1 رشته سید شناسی )
خوب سوال اول : از شوخی بالای ناراحت نشدی؟
2: تا حالا گرمای خوزستان رو تجربه کردی؟
3: نظرت درباره این جمله چیه ( ازادی از قید تعلق‏)‏
‏4: چرا با اینکه منابع طبیعی و حفاظت خاک اساس کشاورزی و به طور کل اقتصاد هستش اینقدر بهش بی توجهی میشه؟
5: چه احساسی بهت دست میده وقتی میبینی یک درخت بیدلیل قطع میشه؟
6: اگه عامل یک اتش سوزی جنگل رو بدن دست چکارش میکنی؟
7: درون گرا هستی یا برون گرا؟
8: بهترین راه جلوگیری از فرسایش خندقی چیه؟
9: امواج S زودتر به سطح زمین میرسند یا امواج P ؟
10: تا حالا شده از کسی پرستاری کنی بمدت طولانی؟
11: اهل اشپزی کردن هستی یا انجام کارهای خانه مثل ظرف شستن جارو کردن و . . . ؟
12: از بین این کتاب ها کدامشان را خوانده اید. . محاکمه و مسخ اثر کافکا. . خداحافظ گاری کوپر (الان دچار فراموشی شدم اسم نویسنده اش یادم رفت شرمنده‏)‏. . . کیمیاگر اثر پائلو کوئلیو
‏(ببخشید که سوال هام درهم ریخته بود )
اول علی اخر علی
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: Hell
سپاس‌های ارسالی: 1631 بار
سپاس‌های دریافتی: 1526 بار

پست توسط X.Nima »

سلام دوستان... تصویر تصویر
آقا میثم گل سلام. تصویر تصویر

متاسفانه یه سری مشکلات، اونم پشت سر هم برام پیش اومده، واقعا کارام گره خورده. بابت همینه که اینقدر دیر دارم سوالامو میپرسم. از میثم جان معذرت میخام.

1. دوست داری اسرار آمیز باشی یا اینکه میخوای همه همه چی رو راجع بهت بدونن؟
2. اهل مشورت هستی؟ چقدر؟
3. چه سبک آهنگایی گوش میدی.؟
4. چه سبک فیلمهایی؟
5. فیلم Dreams رو دیدی؟ (ژاپنی هستا...!) اگه آره نظرت چیه؟ و از کدوم رویاش بیشتر خوشت اومده؟
6. فیسبوک عضو هستی!؟
7. چرا وقتی یه سایتی تو ایران قیلطر میشه زود معروف میشه و مه بهش رو میارن؟
8. یانی یا کیتارو؟
7. شمشیر شرقی بهره (صاف و مستقیم) یا خاور میانه ایش (خمیده)؟
8. چرا نوع شمشیر ها تو مناطق مختلف باهم میفرقه؟
9. نظرت راجع به نیروی دریایی چیه؟
10. بنظرت محبوبیت دلیل به برتریت هست؟
11. هدف وسیله رو توجیه میکنه؟
12. از چه مرورگری استفاده میکنی؟
13. از اسمی که داری راضی هستی؟
14. از چه اسم دیگه ای خوشت میاد؟
15. نظرت راجع به این چیه؟: خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو!
16. بنظرت پاک کردن صورت مساله بهتره؟ یا حل کردن مساله؟ یا اصلا حل نکردنش؟(اگه نشه حل کرد).
17. خدا نکند که گدا معتبر شود ور معتبر شود از خدا بی خبر شود. موافقی؟
18. چرا بعضی ها بخاطر موقعیت اجتماعی/شغلی/... مغرور میشن؟
19. فردی مشکلی روحی داشت، نزد روانشناسی رفت، روانشناس پس از مدتی گفتگو گفت به فلان سیرک برو،دلقکی آنجاست که آنقدر تورا میخنداند که غمهایت را فراموش میکنی... مرد پریشان گفت: من همان دلقک هستم. نظرت؟
20. بنظرت جالبترین راه خودکشی چیه؟
21. ساده ترین چطور؟
22.حاضری برای نجات خودت یه نفر دیگه رو بکشی/یا از نجاتش صرف نظر کنی؟
23. خدای تو کجاست؟
24. سیاره مورد علاقت کدومه؟
25. خورشیو بیشتر دوس داری یا ماه؟ توضیح بده هرکدومشون چه حسی بهت دست میدن؟
26. وقتی بالا دستی ها همرنگ جماعت میشن راه حل چیه؟
27. دوست داشتی گیاه باشی؟ اگه آره چی؟
28. دوست داشتی یه موجود دیگه ای غیر از انسان باشی؟ اگه آره، چی؟
29. از ماست که بر ماست؟
30. به شانس و اقبال و ... اعتقاد داری؟
31. به جبر و حکمت اعتقاد داری؟
32. نظرت راجع به شیطان پرستی؟
33. نوشابه یا دوغ یا دلستر؟
34. ساکسیفون یا ترومپت؟
35. ویولون یا ویولون سل؟
36. گیتار بیس یا گیتار الکترو؟
37. تا الان برق گرفتگی بدجور تجربه کردی؟ یا اگه نه، از نزدیک دیدی کسیو برق بگیره؟
38. شما که رشتت راجع به گیاهان هست، چقدر گیاه میخوری؟ گیاه بیشتر میخوری یا گوشت؟
39. گوشت سفید، قرمز یا ماهی؟
40. کدوم ماهی ؟
41. رنگ مورد علاقه؟
42، دوس داشتی رنگین پوست میبودی؟ اگه آره کدوم؟
43. کریس د برگ یا ایگلز؟
44، آهنگ فارسی یا شرقی یا اروپایی(باقی زبونهای اروپایی...)؟
45. تا الان کسیو تهدید به عذاب کردی؟
46. کسی تهدیدت کرده؟ چه عکس العملی داشتی؟
47. وقتی حوصله کسیو نداری چطوری از سرت بازش میکنی؟
48. برای رسیدن به هدفت حاضری چه چیزایی رو قربانی کنی؟
49. نظرت راجع به اعدام و سنگسار ؟ (توضیح جداگانه!)
50.زندگی یه موهبته یا ظلم ؟

بازم معذرت سوالام یکمی بی سرو ته بودن و دیر کردم. منتظر آقا میثم هستیم...تصویر

:razz: :razz: :razz:  
  ...Death to All who Oppose the Horde, We Shall NOT be Destroyed. Shall NOT   نقطه. سر خط.... !...We'll Charge when Satan Laughs

قفل شده

بازگشت به “صندلي داغ”