فوری : مشکل با اجرای نرم افزار ویژوال استدیو

در اين بخش مي‌توانيد در مباحث مربوط به زبان هاي برنامه نويسي تحت دات نت به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: athlon64x2, abbas.m.k, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

فوری : مشکل با اجرای نرم افزار ویژوال استدیو

پست توسط Present »

سلام دوستان
مشکل عجیب غریب برام پیش اومده و اینکه وقتی ویژوال استدیو رو باز می کنم و پروژم که یک وب هست روکو باز می کنم ویژوال استدیو not responding می شه و قفل می کنه ولی پروژه جدید که باز می کنم مشکل نداره !!
خیلی جالبه که وقتی پروژه خودم رو باز می کنم این مشکل به حتی یک کلیک به وجود میاد !!
به نظر شما مشکل چیه؟
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72671 بار
سپاس‌های دریافتی: 31672 بار
تماس:

Re: فوری : مشکل با اجرای نرم افزار ویژوال استدیو

پست توسط Mahdi1944 »

Present,
احتمالا apache يا يک وب سرور ديگه و يا هر چيزي که پورت 80 رو بخواد استفاده کنه کنار IIS داريد و جلو اجراي اون رو ميگيره
اما فارغ از اين سوال، توصيه ميکنم وقت ارزشمندتون رو صرف چيزهايي کنيد که واقعا ارزشش رو داشته باشه. وب مايکروسافت و از اساس پلاتفورم دات نت در طراحي وب يک پلاتفورم شکست خورده و افتضاح هست و هيچ آينده‌اي نداره. بهتره به جاي صرف وقت براي اين، وقت صرف php کنيد. البته پلاتفورم دات نت براي اپليکيشن خوبه، اما براي وب به هيچ وجه جايي در دنياي وب نداره ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

Mahdi1944, دوست عزیز مجبورم باهاش کار کنم چون برای پروژه پایانی دستور دارم !!
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72671 بار
سپاس‌های دریافتی: 31672 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

Present,
پورت 80 رو چک کرديد که توسط چه برنامه‌اي در حال استفاده هست؟ اپاچي زماني که لود ميشه بايد اسکايپ در حال اجرا نباشه، اگر اسکايپ استفاده ميکنيد، اين مورد احتمالا در مورد iis هم صادق باشه، چون اسکايپ پورت 80 رو به صورت پيشفرض اشغال ميکنه و اگر 80 در دسترسش نباشه از پورتهاي جايگزين استفاده ميکنه، به هر حال به احتمال زياد مشکل همين در دسترس نبودن پورت مورد نياز iis باشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
ارسال پست

بازگشت به “Dot Net Programming”