يه كمك كوچيك لطفاً

در اين بخش مي‌توانيد در مباحث مربوط ديگر زبانهاي برنامه نويسي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Azadi.Isatis, athlon64x2, abbas.m.k, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

يه كمك كوچيك لطفاً

پست توسط I-pad »

سلام و خدا قوت
دوستان با عرض پوزش فراوان براي درست كردن يه تايپيك ، من دانشجوي رشته ميكانيك هستم و متاسفانه هيچگونه درك از مباحث كامپيوتر ندارم ! البته كه كمي حق بهم بديد ، در حال حاضر يه تمرين به زبان پاسكال دارم كه شايد واسه شما كلي خنده دار باشه اما من حتي يه خط هم ازش نتونستم بنويسم ، اگه ميشه كمكم كنيد لطفاً ، ممنون ميشم تصویر
برنامه اي بنويسيد كه اسامس N نفر را گرفته و آنها را بر اساس حروف الفبا تحويل دهد .
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

Re: يه كمك كوچيك لطفاً

پست توسط I-pad »

دوستان خواهش ميكنم كمك كنيد فردا صبح بايد اين تمرين رو تحويل بدم ^:)^ :K:L
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72671 بار
سپاس‌های دریافتی: 31672 بار
تماس:

Re: يه كمك كوچيك لطفاً

پست توسط Mahdi1944 »

,
مرتب سازي الگوريتم‌هاي بسيار متفاوتي داره و همچنين دستوراتي که مجاز به استفاده هستيد بسته به چيزي که به شما ياد دادند، باعث تفاوت در کد نويسي ميشه. شما خودتون شروع کنيد به نوشتن، هر جا به مشکل خورديد همينجا کد و سوالتون رو قرار بديد تا دوستاني که اخيرا با پاسکال کار کردند شما رو راهنمايي کنند. اينکه بخواهيد کسي بنويسه روش درستي نيست

البته اگر نميخواهيد ياد بگيريد و فقط ميخواهيد پروژه رو تحويل بديد، به راحتي با جستجو در اينترنت دهها کد مرتبط با سوالتون پيدا خواهيد کرد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
ارسال پست

بازگشت به “Other Programming”