دوست عزیز و گرامی کاربر محترم m-249

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با علوم کشاورزي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11867 بار

دوست عزیز و گرامی کاربر محترم m-249

پست توسط رونین »

دوست عزیز و محترم, کاربر گرامی m-249تصویرتصویر

خطاب کردن بنده به عنوان دوست توسط حضرتعالی باعث فخر و مباهات است و بسیار خرسند هستم که دوست ارزشمند و مهربانی چون شما دارم. بنده از شما برای موردی که ارسال کردید عذرخواهی میکنم و امیدوارم به بزرگی و صفای دل خود بنده را مورد عفو و گذشت خود قرار دهید. میدانم دوست بنده منظور بدی نداشته اما مطمئن باشید از شما عذرخواهی خواهد کرد. از مورد پیش امده شرمنده هستم. چانچه بنده را در این مدت شناخته باشید خواهید دانست که فخر و غرور به دلیل داشتن مقداری سواد در ما وجود ندارد اما با این وجود...

بنده سید میثم ک دانشجوی دکترای تخصصی فیزیولوژی گیاهان زراعی, دارای مقالات بسیار داخلی و خارجی علمی و پژوهشی, ثبت مقالات و اسم در لیست 100 دانشمند و محقق برجسته جهانی از طرف FAO اعتراف مینمایم که مطالب بسیار و ارزشمندی از دوست خود   آموخته ام و در تمامی موارد علم بنده در مقایسه با ایشان بسیار اندک بوده است. امیدوارم که بنده را مورد عفو و گذشت خود قرار دهید. امروز با خواندن پیام حضرتعالی بسیار شرمنده شدم. دوستی شما برای ما بسیار ارزشمند بوده است.

سید میثم ک .

مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2158 بار
سپاس‌های دریافتی: 1253 بار

Re: دوست عزیز و گرامی کاربر محترم m-249

پست توسط m-249 »

سلام بر همه به خصوص سید میثم عزیز

ببخشید که دیر جواب میدم بعد از ظهر سایت در دسترس نبود . میثم جان وقعا خوش حالم که هنوز در بین ما هستی .

من اصلا انتظار چنین کاری و انتظار عذر خواهی از شما نداشتم . قصد من فقط اطلاع شما بود .

وقعا از این که باعث ناراحتی شما شدم شرمـــــــــسارم . به قولی در حال ذوبــم . واقعا منو ببخشید .

من همون طور که به دوستتون گفتم افتخار می کنم که با شما دوست هستم و قطعا علم شما خیلی بیشتر از من هست و من سعی می کنم شما رو به عنوان یه شخصیت علمی الگوی خودم قرار بدم .

در این مدت من بجز تواضع خوبی از شما چیزی ندیدم و امیدوارم این مسائل کوچیک با عث تیرگی در روابطمون نباشه .

بیشتر از همیشه برات ارزوی موفیت می کنم . در پناه حق تصویرتصویرتصویر
دردت چه بود که تمام شب
سر را به سنگ میزدی و می گرسیتی ؟
چه گویم که گفتنش برایم قصه ای کهنه است
سر کوفتن و گریستن از برای مردن است

دست مزن! چشــــم،ببستم دو دست_____راه مرو!چشم،دوپایم شکست
حرف مزن! چشم،قطع نمودم سخن_____نطق مکن!چشم،ببستم دهن
هیچ نفهم! این سخن عنوان مــــکن_____ خواهش نافهمی انسان مکن
لال شوم،کـور شوم،کـــــــــــر شوم_____ لیک محال است که من خر شوم
New Member
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

Re: دوست عزیز و گرامی کاربر محترم m-249

پست توسط دکتر محمدی »

کاربر محترم m-249

بنده در زمانی این مطلب را تایپ میکنم که دوست عزیزم در کنار بنده است. منظور خاصی نداشتم. از شما عذرخواهی میکنم

دکتر محمدی
ارسال پست

بازگشت به “علوم کشاورزي”