هدیه ایرانسل به مناسبت ماه رمضان

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 23
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹, ۳:۴۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

هدیه ایرانسل به مناسبت ماه رمضان

پست توسط Avaaa98 »

هدیه همراه اول به مناسبت ماه رمضان 
سال گذشته همراه اول طرح ۵۵+۵ را ایجاد کرد که در طی آن مشترکین این اپراتور از این طرح استقبال زیادی کردند. بر این‌ اساس، همراه اول تصمیم گرفت این طرح را امسال هم اجرا کند. این طرح به این شکل است که مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند در آن ثبت‌نام رایگان انجام دهند.
مشترکین سیم کارت همراه اول می‌توانند در تمامی ساعات شبانه‌روز در هر تماس داخلی بعد از گذشت ۵ دقیقه، ۵۵ دقیقه تماس رایگان داشته باشند. زمان شروع اجرای این طرح امروز مورخ چهارشنبه ۲۵ فروردین و زمان پایان آن روز آخر ماه رمضان است.
درضمن، بعد از گذشت ۶۰ دقیقه از تماس داخلی شما، تماس طبق تعرفه عادی محاسبه خواهد شد. طریقه‌ی فعال‌سازی این طرح هم شماره‌گیری کد دستوری زیر است:
«ستاره ۱۰ ستاره ۴۲۱ مربع: *10*421#»
 
  
هدیه ایرانسل ماه رمضان شامل بسته اینترنت هدیه، بسته مکالمه رایگان با نام کمپین تماس به‌وقت رمضان و اشتراک رایگان اپلیکیشن «لنز» می‌شود. این هدایا از روز اول تا پایان ماه رمضان یعنی تاریخ ۲۵ فروردین تا ۲۲ اردیبهشت، برای مشترکین سیم کارت ایرانسل  قابل‌ دسترسی هستند.
جزئیات این هدایا به شرح زیر هستند:
 
هدیه مکالمه ایرانسل 
به ازای هر ۴ دقیقه مکالمه ۴۰ دقیقه مکالمه رایگان به شما هدیه داده می‌شود. برای فعال‌سازی هدیه مکالمه ایرانسل کافی است کد دستوری «ستاره ۴۴۴۴ ستاره ۱ ستاره ۲ مربع» را شماره‌گیری کنید. همچنین می‌توانید از طریق اپ ایرانسل من نیز اقدام کنید.
 
هدیه مکالمه سحرگاهی ایرانسل 
بسته هدیه مکالمه سحرگاهی از ساعت ۴ تا ۶ بامداد به شما هدیه داده می‌شود. مشترکین ایرانسل می‌توانند از بسته‌های ساعتی درون شبکه رایگان ایرانسل از ساعت ۴ تا ۶ بامداد استفاده کنند. نحوه فعال‌سازی این هدیه شماره‌گیری کد «ستاره ۴۴۴۴ ستاره ۱ ستاره ۱ مربع: *4444*1*1#» است.
 
بسته اینترنت رایگان ایرانسل 
مشترکین سیم‌ کارت‌های دائمی و اعتباری اپراتور ایرانسل از تاریخ ۱۱ تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ مصادف با شب‌های قدر، با شماره‌گیری کد «ستاره ۵ مربع» یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من می‌توانند بسته اینترنتی ۲ گیگابایتی ایرانسل را دریافت کنند. اعتبار این بسته تا پایان همان روز است و هر کاربر فقط یکبار می‌تواند از این هدیه استفاده کند.
 
اشتراک رایگان شبکه لنز فیلم 
اشتراک رایگان محتواهای ویژه شبکه لنز فیلم به شما هدیه داده می‌شود. مشترکین ایرانسل در ماه رمضان می‌توانند در شبکه لنز فیلم، فیلم و سریال‌های جدید را تماشا کرده و سخنرانی، مداحی و برنامه‌های مناسبتی و مذهبی و برنامه‌های ورزشی را درون این اپلیکیشن دنبال کنند. این اپ با همکاری ِهیئت آنلاین فعالیت کرده و برنامه‌های ویژه‌ای را برای ماه رمضان تدارک دیده است.
 
 
منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز 
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”