اختلال در ارسال پيام كوتاه تلفن همراه ادامه دارد

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

اختلال در ارسال پيام كوتاه تلفن همراه ادامه دارد

پست توسط DJ.HAMED »

اختلال و مشكل در ارسال پيام كوتاه(sms) كه از هفته گذشته آغاز شده بود همچنان وجود دارد و مشتركان در تلاش نخست و دوم نمي‌توانند پيام كوتاه خود را ارسال كنند
به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس، اين اختلال در شبكه حتي به بروز مشكلات جانبي براي مشتركان تلفن همراه نيز شده است.
اين اختلال در ارسال پيام كوتاه از ايرانسل به مشترك دولتي نيز وجود دارد.
در همين رابطه رئيس هيات مديره شركت مخابرات ايران به خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس گفت:" در حال حاضر سيستم مانيتورينگ شبكه پيام كوتاه همانند شبكه تلفن همراه وجود ندارد."
وفا غفاريان ادامه داد: " در تلاشيم براي سيستم پيام كوتاه تلفن همراه نيز طرح مانيتورينگ را طراحي و پياده سازي كنيم تا سريع‌تر از مشكل احتمالي مطلع و در پي حل آن برآييم."
فلاح معاون نظارت و مديريت شبكه‌ي ارتباطات سيار نيز گفته است: اين اختلالات از بعدازظهر روز شنبه گذشته به علت ارتقاي نرم‌افزاري در يكي از مراكز سوييچ SMS ارتباطات سيار پيش آمد و تاحدودي مشكلاتي در ارسال SMSها وجود داشت.
اين گزارش حاكي است: در هفت‌ماهه نخست امسال 4 ميليارد و 200 ميليون SMS ( روزانه 20 ميليون پيام كوتاه ) فرستاده شده است. در اين ميان بيشترين شمار پيام كوتاه مربوط به تبريك سال نو و حدود 50 ميليون بوده است. پس از آن عيد نيمه شعبان، 13 رجب، عيد مبعث، عيد فطر و 21 ماه رمضان مناسبت‌هايي هستند كه شهروندان بيشترين SMS را فرستاده‌اند.
در حال حاضر مراكز امام خميني ره، الغدير تهران، مشهد، اروميه ، شهر كرد و شيراز مراكز SMS به شمار مي‌روند.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”