كشف مزاحم تلفني از طريق اينترنت وSMS

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

كشف مزاحم تلفني از طريق اينترنت وSMS

پست توسط Mr.Amirhessam »

مدير كل بازرسي شركت ارتباطات سيار با اشاره به اين كه مرحله‌ آزمايشي درخواست كشف مزاحمت تلفني از طريق اينترنت و پيام كوتاه (SMS)، در اين شركت آغاز شده است، گفت: اگر اين مرحله تا پايان امسال با موفقيت پشت سر گذاشته شود، اين سرويس‌ها از سال آينده ارائه مي‌شوند.

تيمور كرمي‌ در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: اگر مشترك بخواهد درخواست كشف مزاحمت تلفني خود را از طريق اينترنت و SMS انجام دهد، بايد به يكي از ادارات امور مشتركان و يا دفاتر خدمات ارتباطي مراجعه كند تا با ارايه‌ شناسنامه‌ تلفن همراه خود رمز عبور مورد نظر را دريافت كند. از اين رو مشترك مي‌تواند از طريق اينترنت و SMS، درخواست كشف مزاحمت تلفني را به شركت ارتباطات سيار اعلام كند.

به گفته‌ وي مشترك از اين طريق مي‌تواند از ساير سرويس‌هاي ارتباطات سيار مانند دريافت ريز مكالمات، اعلام مانده‌ بدهي كه در آينده ارائه خواهد شد، استفاده كند.

او درباره‌ اين كه در برخي مواقع SMSهاي ناشناسي براي مشتركان ارسال مي‌شود كه در آن عنوان شده به دليل ارسال پيام‌هاي غيراخلاقي، تلفن آن‌ها قطع و امتياز آن سلب خواهد شد، گفت: ارسال اين گونه SMS‌ها جزو مزاحمت‌هاي تلفني به شمار مي‌آيد، چرا كه شماره‌هاي SMS شركت ارتباطات سيار، 5005 است و اگر SMS به غير از اين شماره‌ها براي مشتركان ارسال شود، صحت ندارد و مورد تاييد مخابرات نيست، از اين رو مشتركان مي‌توانند از آن شماره به عنوان مزاحم تلفني شكايت كنند.
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”