ثبت نام سيم كارت دولتي از تير ماه

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

ثبت نام سيم كارت دولتي از تير ماه

پست توسط DJ.HAMED »

شركت ارتباطات سيار در روالي بي سابقه كه در دوره مديريت وحيد صدوقي آغاز شده است باز هم بدون دعوت از روزنامه نگاران با سابقه و منتقد مطبوعات اقدام به برگزاري مراسم قرعه كشي سيم كارت هاي اعتباري كرد. در اين مراسم با آغاز ثبت‌نام مجدد سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری شرکت ارتباطات سیار در تیر ماه، همزمان توزیع نیز صورت می‌گیرد.
به گزارش سیتنا، وحید صدوقی، مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار، در مراسم قرعه‌کشی سیم‌کارت‌های اعتباری که عصر امروز در برج همراه برگزار شد، اظهار داشت: به دلیل ایجاد ظرفیت مناسب در شبکه، قرعه‌کشی سیم‌کارت‌های اعتباری اپراتور اول، ساده‌تر از گذشته انجام شد؛ به گونه‌ای که 10 اولویت در دوماه اردیبهشت و خرداد در چهار استان تهران، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و خوزستان توزیع می‌شود.
وی، خاطرنشان کرد: توزیع سیم‌کارت‌های دائمی ثبت‌نامی بهمن ماه 85 در تمامی استان‌ها به جز سه استان گیلان، مازندران و کردستان صورت گرفته که توزیع در این استان‌ها نیز هفته آینده آغاز می‌شود.
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار، گفت: واگذاری سیم‌کارت‌های دائمی، از طریق ثبت‌نام اینترنتی به روز شده است؛ به گونه‌ای که دو هفته پس از ثبت‌نام، سیم‌کارت‌ها از طریق پست به درب منازل کاربران تحویل داده می‌شود.
صدوقی، سیم‌کارت‌های اعتباری را محصول جدید شرکت ارتباطات سیار خواند و گفت: در 17 استان کشور، ظرفیت‌سازی خوبی ایجاد شده و در چهار استان تهران، هرمزگان، خوزستان و سیستان و بلوچستان، ثبت‌نام به صورت گسترده صورت گرفته و در سایر استان‌ها ظرفیت مناسبی موجود است و شاید در این خصوص تعداد محدودی از استان‌ها با مشکل مواجه باشند.
وی، افزود: کیفیت شبکه در استان‌های گوناگون کشور کنترل و در صورتی که از کیفیت مطلوب برخوردار باشد، سیم‌کارت واگذار می‌شود.
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار، خاطرنشان کرد: اپراتور دولتی، در سال گذشته موفق به راه‌اندازی سه هزار و 800 سایت شده که در برنامه سال جاری، پیش‌بینی می‌شود در شش ماه اول سال، شش هزار سایت راه‌اندازی شود.
صدوقی، اظهار امیدواری کرد که متناسب با ایجاد ظرفیت، واگذاری سیم‌کارت نیز صورت گیرد.

اولويت واگذاري سيم كارت هاي اعتباري
اولويت‌هاي واگذاري سيم كارتهاي اعتباري دولتي مشخص شد.
به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس، متقاضيان سيم كارتهاي اعتباري دولتي كه رقم سمت راست قبوض پستي آنها به ترتيب صفر، دو ، چهار ، شش ،هفت،هشت،9 ، پنج ، يك است از اوايل ارديبهشت ماه آينده مي‌توانند سيم كارتهاي خود را دريافت كنند.
متقاضيان براي دريافت سيم كارت بايد به دفاتر خدمات پستي مراجعه و با واريز مبلغ 33 هزار تومان اقدام به دريافت سيم كارت خود كنند.
بر اساس اين گزارش اين سيم كارتها در چهار استان ، تهران، خوزستان ، هرمزگان و سيستان و بلوچستان طي دو ماه ارديبهشت و خرداد واگذار خواهد شد.
مدير عامل شركت ارتباطات سيار در اين مراسم گفت: در حال حاضر سيم كارتهاي ثبت نامي دائمي دولتي در 27 استان كشور واگذار شده و اين سيم كارتها در استانهاي گيلان، مازندران و كردستان نيز از اوايل هفته آينده توزيع خواهد شد.
وحيد صدوقي اظهار داشت: ثبت نام اينترنتي نيز ادامه خواهد داشت و تاكنون 34 هزار نفر براي دريافت سيم كارت اعتباري و دائمي دولتي ثبت نام كرده اند.
وي از به روز شدن واگذاري سيم كارتهاي ثبت نامي و دولتي دائمي از طريق اينترنت خبر داد و اظهار اميدواري كرد، اين روند همچنان ادامه يابد.
وي گفت: در حال حاضر در 13 استان كشور ظرفيت مناسبي براي واگذاري سيم كارتهاي اعتباري دولتي ايجاد شده است.
صدوقي گفت: شركت ارتباطات سيار قصد دارد همزمان با ثبت نام مجدد سيم كارتهاي دولتي در تير ماه واگذاري را نيز آغاز كند.

[External Link Removed for Guests]

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”