شرکت پست :شکایت درباره توزیع قبض موبایل ر سیدگی می شود

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

شرکت پست :شکایت درباره توزیع قبض موبایل ر سیدگی می شود

پست توسط DJ.HAMED »

موبایل نیوز- مدیر عامل شرکت پست ایران گفت : شکایات کاربران از شرکت پست در زمینه اختلال در توزیع و ارسال قبض های تلفن همراه به مقصد مورد بررسی قرار می گیرد.
"محمد حسن محبیان عراقی،" روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران اظهار داشت : اگر اختلال توزیع قبض های تلفن همراه در یک منطقه شهری به دلیل اشتباه از سوی شرکت پست باشد، حق شکایت برای کاربران محفوظ است و این شرکت به شکایات کاربران رسیدگی کرده و جوابگوی آن ها خواهد بود.
وی اظهار داشت : ارسال و توزیع قبض های تلفن همراه به منازل کاربران یک روند مشخص و تعریف شده در شرکت پست است و این شرکت در هر دوره بیش از 18 میلیون قبض را به درب منازل کاربران ارسال می کند.
وی با بیان این مطلب که معاملات تلفن همراه در ایران در سطح بسیار وسیعی صورت می گیرد ، گفت : شرکت پست قبض های تلفن همراه را به آخرین اطلاعات و آدرس ارائه شده از سوی کاربران ارسال می کند.
محبیان عراقی اظهار داشت: قبض های کاربران در برخی موارد به دلیل تغییر و یا نادرستی نشانی گیرنده، به دست کاربران نمی رسد که در این شرایط اختلال در توزیع متوجه شرکت پست نخواهد بود.
مدیر عامل شرکت پست همچنین اعلام کرد : تمامی قبض های آب ، برق،گاز، تلفن همراه و غیره در سراسر جهان به صورت عادی توزیع می شود و برای این مرسوله ها پست سفارشی مورد استفاده قرار نمی گیرد، بنابر این امکان اشتباه در ارسال برخی قبض ها وجود دارد.
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”