شرکت ارتباطات سیار ، کاهش تقاضای سیم کارت های اعتباری دولتی را تکذیب ک

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

شرکت ارتباطات سیار ، کاهش تقاضای سیم کارت های اعتباری دولتی را تکذیب ک

پست توسط DJ.HAMED »

شرکت ارتباطات سیار ، کاهش تقاضای سیم کارت های اعتباری دولتی را تکذیب کرد
مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار اخبار منشتره شده مبنی بر کاهش شدید تقاضا برای سیم کارت های اعتباری دولتی را تکذیب کرد و گفت : تقاضا برای این نوع سیم کارت های اپراتور اول به اندازه کافی در بازار وجود دارد.
"مهندس وحید صدوقی"، روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه اظهار داشت: از ابتدای زمان ثبت نام در بهمن ماه سال گذشته تا کنون استقبال خوبی از سیم کارت های اعتباری شرکت ارتباطات سیار صورت گرفته شد ه است.
وی در باره ایجاد بازار سیاه برای سیم کارت اعتباری دولتی خاطر نشان کرد : در شیراز برای سیم کارت های اعتباری دولتی بازار سیاه ایجاد شده و هر سیم کارت با قیمت 00 9 هزار ریال به فروش می رسد.
وی در خصوص این مطلب که 75 درصد از ثبت نام کنندگان از دریافت سیم کارت های اعتباری انصراف دادند، گفت : این خبر کاملا اشتباه و کذب است و چنین چیزی اصلا صحت ندارد .
مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار گفت: 40 درصد سیم کارت های اعتباری در شبکه IN ( شبکه هوشمند ) فعال شده که 60 در صد از آن توزیع شده است.
صدوقی تصریح کرد: در دوره جدید ثبت نام شرکت ارتباطات سیار که از تیرماه سال جاری آغاز می شود ، قیمت سیم کارت اعتباری پایین تر از دوره گذشته خواهد بود.
وی قیمت این سیم کارت ها را در دوره جدید ثبت نام اعلام نکرد.
وی با بیان این که شرکت ارتباطات سیار با افزایش قیمت سیم کارت های دولتی مخالف بوده ، گفت: این شرکت همچنان درصدد کاهش قیمت برخی از سرویس های سیم کارت های دائمی اپراتور اول است.
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”