500 هزار سیم کارت دوقلو وراد بازار ایران می شود

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

500 هزار سیم کارت دوقلو وراد بازار ایران می شود

پست توسط DJ.HAMED »

موبایل نیوز- معاون بازاریابی وامور مشتریان شرکت ارتباطات سیار از خرید 500 هزار سیم کارت دوقلو خبر داد و گفت که این سیم کارت ها بزودی وارد بازار شبکه تلفن همراه ایران می شود.
به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران، " محمد مهدی عطوفی" در همایش سرویس های جدید تلفن همراه رونده و فرصت ها افزود: سیم کارت های دوقلو هنوز جایگاه خود را برای مصرف داخلی پیدا نکرده و تنها برای استفاده در شبکه رومینگ کاربرد دارد.
وی افزود : عرضه این سیم کارت ها نیازمند گوشی های جدید ی است که بتواند در آن واحد با دو سیم کار ت کار کند .
این گوشی ها در زمان حاضر به بازار جهانی عرضه شده اند و شرکت برای عرضه ی سیم کارت های دوقلو در انتظار ورود این گوشی ها به داخل کشور است.
معاون وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات نیز با تاکید بر این که مراحل آزمایشی تولید سیم کارت های چند ظرفیتی به اتمام رسیده است ، پیشتر گفته بود که سفارش سیم کارتهای خام این طرح وارد شده و بزودی سیم کارت های دو قلو ارایه می شود.
در طرح عرضه سیم کارت های دوقلو قابلیت استفاده از دو سیم کارت در یک گوشی وجود دارد بهای این سیم کارتها از سیم کارت های معمولی گران تر است.
معاون بازاریابی وامور مشتریان شرکت ارتباطات سیار همچنین در پاسخ به مشکل دسترسی به کارت شارژ های سیم کارت های اعتباری گفت: تا کنون خبری درباره کمبود کارت شارژ سیم اعتباری دریافت نکرده ایم.
وی اظهار داشت: یکهزار و 500 دفتر برای دسترسی مشترکان در شبکه توزیع فعال هستند که کارت ها را بر اساس قیمت های رسمی ابلاغ شده، عرضه می کنند.
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”