مدت زمان ثبت نام سیم کارت های این دوره نامحدود است

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

مدت زمان ثبت نام سیم کارت های این دوره نامحدود است

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر
موبایل نیوز - معاون بازاریابی و امور مشترکان شرکت ارتباطات سیار (همراه اول) گفت: مدت زمان دوره جدید ثبت نام سیمکارت این شرکت نامحدود است ولی اگربا استقبال مردم روبرو شویم محدودیت زمانی ایجاد خواهد شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران مهندس "محمد مهدی عطوفی" روز سه شنبه در مراسم نامگذاری جدید شرکت ارتباطات گفت: بیشتر ثبت نام این دوره در دفاتر خدمات ارتباطی صورت می گیرد و با تحقق این حرکت بزرگترین هدف شرکت ارتباطات سیار که تقویت شبکه توزیع آن است، شکل می گیرد.
وی گفت: در این دوره ثبت نامی بیش از 1500 دفتر خدمات ارتباطی در سراسر کشور در توزیع سیم کارت فعال هستند.
عطوفی آموزش را مهمترین امر در جهت تقویت شبکه توزیع ارزیابی کرد و گفت: در این دوره ثبت نامی 3500 نفر در سراسر استان ها در دفاتر خدمات تلفن همراه آموزش دیده اند.
وی با بیان این که ثبت نام در این دوره از 23 تیرماه آغاز می شود گفت: مبلغ هر سیم کارت اعتباری 34 هزار تومان و سیم کارت دائمی 288 هزار تومان است.
عطوفی تاکید کرد: شرکت ارتباطات سیار برای اینکه از ثبت نام انبوه جلوگیری کند با هر قبض یک سیم کارت واگذار می کند.
وی گفت: شرکت های مخابراتی استانی متولی ثبت نام در استان ها خواهند بود.ودر استان ها نیز ثبت نام در دفاتر خدمات ارتباطی انجام می شود.
وی خاطر نشان کرد: فیش ثبت نام در این دوره غیر قابل انتقال است و عملیات واگذاری حداقل در 30 روز و حداکثر در 45 روز انجام می شود.
عطوفی با بیان این که در این دوره ثبت نامی قرعه کشی صورت نمی گیرد گفت: امکان استرداد سیم کارت دائمی و اعتباری وجود ندارد و همچنین هزینه ثبت نام مسترد نمی شود.
وی افزود: متقاضیان می توانند از طریق پرتال شرکت به آدرس [External Link Removed for Guests] به صورت اینترنتی ثبت نام کنند
معاون بازاریابی و امور مشترکان شرکت ارتباطات سیار گفت: متقاضیان برای پرداخت وجه ثبت نام صرفا با بانک های ملت و صادرات هماهنگ باشند و تنها به این بانک ها مراجعه کنند.
وی گفت: در هر استان متناسب با ظرفیت، کیفیت شبکه و تحویل زمان مدارک، نحوه واگذاری اعلام خواهد شد.
عطوفی تصریح: کارمزد و دفاتر برای هر سیم کارت اعتباری 1500 تومان وسیم کارت دائمی 3000 هزارتومان خواهد بود.
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”