همراه اول برای ایجاد اپراتور در کشور های هدف یک میلیارد دلار...

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

همراه اول برای ایجاد اپراتور در کشور های هدف یک میلیارد دلار...

پست توسط DJ.HAMED »

همراه اول برای ایجاد اپراتور در کشور های هدف یک میلیارد دلار سرمایه گذاری می کند
تصویر
موبایل نیوز- مدیرعامل شرکت همراه اول گفت: این شرکت با یک میلیارد دلار سرمایه گذاری ، خواستار ایجاد اپراتورهای مختلف در هفت کشور هدف شده است.
مهندس "وحید صدوقی"،روز چهارشنبه در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران افزود: معمولا فرایند اجرای این نوع درخواست ها طولانی بوده ولی امیدواریم که با خصوصی سازی ، این روند سرعت بیشتری داشته باشد.
وی در خصوص شرایط کشورهای انتخابی گفت: ضریب نفوذ در کشورهای انتخاب شده توسط شرکت همراه اول بین 5 تا 15 بوده است وموقعیت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری و توسعه در این کشور ها مشاهده می شود.
وی خاطر نشان کرد: البته شرکت همراه اول در صدد توسعه تجهیزات نیست بلکه ایجاد اپراتور از برنامه های اصلی این شرکت بوده است .
صدوقی از ذکر نام کشورهای هدف خوداری کرد و گفت: این کشورها از میان کشورهای آسیایی ، اروپایی و آفریقایی هستند و انتخاب آنها بابررسی های گسترده و کار کارشناسی بوده است. وی در پاسخ به این پرسش که آیا در ایران تمامی مشکلات تلفن همراه مرتفع شده و نیازی به سرمایه گذاری در داخل نیست که شرکت همراه اول تصمیم به سرمایه گذاری در سایر کشور ها را دارد،.گفت: قطعا ما در کشور در زمینه نصب تجهیزات با مشکلاتی روبه رو هستیم ولی از لحاظ دانش فنی در جایگاه مناسبی قرار داریم.
وی افزود: در شرایط فعلی شرکت های گوناگونی در زمینه نصب، اجرا،توسعه،بهینه سازی و راه اندازی تلفن همراه در کشور وجود دارد که سرمایه های کشور محسوب می شوند.
مدیرعامل شرکت همراه اول گفت: در زمانی که که ما به عنوان یک اپراتور در سایر کشورها حضور پیدا می کنیم این شرکت های می توانند در انجا فعال شوند.
صدوقی در پاسخ به این که آیا این کشور ها تمایل خود را در خصوص سرمایه گذاری ایران اعلام کرده اند گفت: قرار است با برگزاری مزایده توافق ایجاد شود و از هفت کشور هدف دعوت شده است و برخی از آنها تمایل خود را نشان داه اند .
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”