شمار مشترکان VMS به 300 هزار نفر رسید

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

شمار مشترکان VMS به 300 هزار نفر رسید

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبنا - معاون نظارت و مدیریت شبکه ارتباطات سیار گفت: 300 هزار مشترک تلفن همراه از سرویس VMS (صندوق صوتی) شرکت ارتباطات سیار استفاده می کنند.
مهندس محمد حسین فلاح اصغری در گفت وگو با خبرنگار "موبنا" با بیان این مطلب اظهار داشت: صندوق صوتی (VMS) اپراتور اول ،برای 800 هزار مشترک ظرفیت دارد که در صورت استقبال مشترکان این میزان افزایش خواهد یافت.
وی با بیان اینکه مشترکان تلفن همراه از سرویس VMS استقبال نمی کنند تصریح کرد :مشترکان ترجیح می دهند پیام های خود را توسط SMS ارسال کنند.
فلاح اصغری با اشاره به سرویس منشی تلفنی که همان کارایی صندوق صوتی را دارد یادآور شد:شرکت ارتباطات سیار آمادگی ارائه سرویس VMS را برای تمامی مشترکان دارد وچنانچه آنها از این سرویس استقبال کنند ،روش های ساده تری را نیز در این خصوص ارائه خواهیم کرد.
وی گفت:تعرفه این سرویس در حال بررسی است و تلاش می شود تا مناسب ترین راه برای استفاده کاربران انتخاب شود
معاون نظارت و مدیریت شبکه ارتباطات سیارتاکید کرد:اعتقاد شرکت ارتباطات سیار برای توسعه این سرویس به استقبال مشترکان بستگی دارد.
گفتنی است تعرفه سرویس صندوق صوتی (VMS) تلفن همراه همانند برقراری یک تماس محاسبه می شود.
به نظر می رسد ، یکی از دلایل عدم استقبال این سرویس از سوی مشترکان ،فرایند طولانی و مشکلات موجود در نحوه استفاده از این سرویس است .
عدم استقبال مشترکان تلفن همراه از صندوق صوتی به حدی است که حتی برخی از دفاتر خدمات ارتباطی و امور مشترکین نیز نسبت به این سرویس و کارائی های آن اظهار بی اطلاع می کنند
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”