سهامداران در آینده می توانند اسم و برند ارتباطات سیار را تغییر دهند

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

سهامداران در آینده می توانند اسم و برند ارتباطات سیار را تغییر دهند

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبنا - رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار گفت: حق تغییر اسم وبرند شرکت ارتباطات سیار، پس از ورود این اپراتور به بازار بورس در اختیار سهامداران آن خواهد بود .
"سید علی علویان" در گفت و گو با خبرنگار موبنا اظهار داشت: با تبدیل شر کت ارتباطات سیار از حالت دولتی به خصوصی ، شرایط اداره این شرکت نیز تغییر خواهد کرد.
وی خاطر نشان کرد : ترکیب سهامداران آینده شرکت ارتباطات سیار از این اختیار برخوردارند که در نام و مشخصات شرکت ارتباطات سیار دست به انجام تغییراتی بپردازند.
به گفته علویان، امکان این که برخی از سهامداران ،متمایل به استفاده از نام و برند تجاری فعلی شرکت ارتباطات سیار باشند نیز وجود دارد.
وی با بیان این که تا کنون سهام شرکت ارتباطات سیار فروخته نشده ،افزود: در نخستین گام عرضه بورس ،درصد کمی از سهام شرکت ارتباطات سیار وارد بازار بورس می شود و با عرضه درصد کمی از سهام در بازار بورس، می توان ارزش یک شرکت را ارزیابی کرد.
رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار در پایان گفت: هم اکنون 450 میلیارد تومان از ودایع مشترکان در اختیار شرکت ارتباطات سیار است و پس از عرضه سهام، ارزش ودایع مشترکان نیز مشخص می شود.
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”