اختلافات مخابرات با تالیا

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

اختلافات مخابرات با تالیا

پست توسط DJ.HAMED »

به گزارش گروه خبری GSM به نقل از ایسنا، مدیر عامل مخابرات در ارزیابی وضعیت پروژۀ سیم کارت های اعتباری تالیا تصریح کرد: مجتمع صنعتی رفسنجان (تالیا) فاز دوم توسعه خود را با تاخیر آغاز کرد و بهترین فرصت خود را از دست داد، چرا که این امر سبب شد اپراتور دوم تلفن همراه (ایرانسل) که به تازگی پا به عرصه مخابرات گذاشته بود از این موقعیت استفاده کند و سیم کارت های اعتباری خود را عرضه کند.
او افزود: در نتیجه تالیا نتوانست در جذب مخاطب خوب عمل کند؛ در حال حاضر نیز در حدود 850 هزار مشترک دارد، این در حالی است که باید حداقل تا پایان سال گذشته تعداد مشترکان خود را بر اساس قرارداد به دو میلیون مشترک می رساند.
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران دربارۀ علت تشکیل جلسات حل اختلاف برای تالیا گفت: تالیا پیمانکار شرکت مخابرات ایران است اما یکسری اختلاف نظر وجود دارد، از این رو جلسات حل اختلاف تشکیل می شود.
او افزود: اختلاف نظر شرکت مخابرات ایران با تالیا در رابطه با زمان آغاز اجرایی شدن قرارداد و میزان پالس اتصال متقابل (اینترکانکشن) است که در این دو مورد با تالیا به توافق نرسیده ایم و با تشکیل جلسات حل اختلاف به این موضوع رسیدگی می شود و در نهایت نظر نهایی اعلام می شود.
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: با خصوصی سازی وضعیت این پروژه بهتر خواهد شد. چرا که قوانین و مقررات دولتی تا حدودی مانع انعطاف در قرارداد می شود.
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”