مشتركان تلفن همراه و ثابت سهامدار مي‌شوند

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15888
تاریخ عضویت: جمعه ۷ بهمن ۱۳۸۴, ۷:۵۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 72659 بار
سپاس‌های دریافتی: 31671 بار
تماس:

مشتركان تلفن همراه و ثابت سهامدار مي‌شوند

پست توسط Mahdi1944 »

با توجه به طرحي كه شركت مخابرات در دست تهيه دارد، در صورت تصويب و نهايي شدن‌، مشتركان تلفن همراه و ثابت به اندازه وديعه‌اي كه دارند، سهامدار مي‌شوند.

به گزارش بخش خبر ، از ايسنا، محمد سليماني، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، صبح امروز در مراسم توديع و معارفه مدير عامل شركت ارتباطات سيار با بيان اين مطلب، اظهار داشت: اين طرح سرمايه‌گذاري مردم در بخش مخابرات را دو چندان كرده و باعث مي‌شود سيل تقاضا براي تلفن همراه هر روز بيشتر شده‌، تلفن يك كالاي سرمايه‌اي تلقي شود و صاحبان تلفن صاحب سرمايه‌اي جديد شوند.

او افزود: با توجه به پشتوانه‌هاي علمي ‌و فرهنگي كه كشور ما از آن برخوردار است، افزايش ضريب نفوذ تلفن همراه تا بالاي صد در صد امكان‌پذير است و بازار دارد. نظر به تقاضاي بالايي كه در زمينه سيم‌كارت تلفن همراه در كشور داريم و ضريب نفوذ پايين فعلي، اگر اپراتورها بتوانند تا 30 ميليون سيم‌كارت واگذار كنند، باز هم بازار تقاضا وجود دارد.

وي ادامه داد: مطالعات و بررسي‌ها نشان مي‌دهد كه نياز جامعه ايراني به سيم‌كارت‌ها بيش از 40 ميليون است و به همين دليل در تلاش مضاعف براي پاسخگويي به اين تقاضا هستيم.

سليماني درباره توسعه تلفن همراه در كشور گفت: با توجه به مسائل و مشكلاتي كه كشور ما از نظر جغرافيايي و پراكندگي جمعيتي با آن رو به رو است،‌ سرعت بخشيدن به توسعه تلفن ثابت به صورت جهشي، كمي‌ مشكل به نظر مي‌رسد.
وي اضافه كرد: با افزايش فعاليت در زمينه تلفن ثابت مي‌توانيم تا سالي چهار ميليون خط ثابت به شبكه‌ اضافه كنيم اما بيش از آن مقدور نيست.

وزير ارتباطات سرمايه‌هاي كشور را در بعد فني و دانش در اين حوزه بي‌نظير دانست و افزود: با توجه به سرمايه عظيم انساني كه در حوزه الكترونيك و مخابرات داريم، بايد درها را روي دانشگاه‌ها باز و از نيروي اين متخصصان استفاده بهينه كرد.

او افزود: بخش خصوصي بايد به يك تحول ساختاري برسد و در اين راستا لازم است توليدكنندگان داخلي قابليت‌هايشان را از نظر فكري و سرمايه‌اي جمع كنند، اگر سنگ بنا درست گذشته شود مي‌توان، از خدماتشان بيشتر بهره‌مند شد.

وي در پايان گفت: خدماتي كه شركت ارتباطات سيار به مردم ارايه مي‌كند، چشمگير است و با توجه به تاثير بالا و مستقيم اين حوزه بر روي مسائل مختلف، اميدواريم اين روند مسير رشد خود را طي كند و در آينده بتواند در راه خدمت به مردم تعالي يابد.
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”