سيم‌کارتهای قديمی گران می‌شوند

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1258
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۵, ۱۲:۰۱ ق.ظ
محل اقامت: www.ir-dl.ir
سپاس‌های ارسالی: 2151 بار
سپاس‌های دریافتی: 1069 بار
تماس:

سيم‌کارتهای قديمی گران می‌شوند

پست توسط nt »

ايسنا- فروشندگان سيم‌كارت، گوشي و لوازم جانبي در روزهاي باقي مانده تا ماه مبارك رمضان و تقريبا از هفته‌ي آينده شاهد رشد و افزايش قيمت در سيم‌كارت‌ها به ويژه در كدهاي قديمي‌تر خواهيم بود.
افشار فروتن لاريجاني اظهار كرد: هر ساله پس از فرا رسيدن ماه مبارك رمضان و در طول اين ماه كاهش قيمتي را در سيم‌كارت‌ها شاهديم و اين كاهش قيمت قابل پيش‌بيني است.
به اعتقاد وي اين روزها و با نزديك شدن به ماه رمضان شاهد استقبال و افزايش متقاضيان سيم‌كارت‌ها خواهيم بود و طبيعتا با افزايش تقاضا، افزايش قيمت را خواهيم داشت.
او افزود: در حال حاضر بازار خريد و فروش سيم‌كارت حالت سكون پيدا كرده و قيمت آن با نوسان بسيار كمي‌رو به رو است.
همچنين مهران علي‌نژاد - دبير انجمن - گفت: پس از افزايش قيمتي كه در روزهاي گذشته در سيم‌كارت‌ها شاهد بوديم در حال حاضر بازار حالت سكون پيدا كرده است و نوسان چنداني را در قيمت‌ها شاهد نيستيم.
به گفته‌ي وي با نزديك شدن ماه مبارك رمضان هر ساله نه تنها در بحث سيم‌كارت بلكه در اكثر بازارها حالت سكون و ركودي حاكم مي‌شود زيرا ساعات كار مفيد مغازه‌داران و به طور كلي مردم كاهش يافته و اين موضوع باعث مي‌شود در بازار فعاليت كمتري انجام شود و خريد و فروش‌ها كاهش يابد.
سيم‌كارت صفر با كد دو و سيم‌كارت كاركرده با كد يك در بازار امروز تهران تا 500 هزار تومان خريداري شده و تا 515 هزار تومان به فروش مي‌رسند و سيم‌كارت صفر با كد سه به مبلغ 365 هزار تومان خريداري و تا 380 هزار تومان فروخته مي‌شود؛ سيم‌كارت صفر با كد چهار نيز به مبلغ 355 هزار تومان خريداري شده و تا 365 هزار تومان به فروش مي‌رسد.
سيم‌كارت صفر با كد پنج به مبلغ 380 هزار تومان خريداري شده و تا 395 هزار تومان به فروش مي‌رسد و قيمت خريد سيم‌كارت صفر با كد شش تا 365 هزار تومان و قيمت فروش آن تا 380 هزار تومان است.
سيم‌كارت صفر با كد هفت به مبلغ340 تومان خريداري شده و با قيمت 355 هزار تومان به فروش مي‌رسد و قيمت خريد سيم‌كارت صفر با كد هشت تا 315 هزار تومان و قيمت فروش آن تا 330 هزار تومان است.
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”