بلاتكليفي آيين‌نامه‌ MMS

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

بلاتكليفي آيين‌نامه‌ MMS

پست توسط DJ.HAMED »

 تصویر 

رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي تاكيد كرد كه سازمان‌هاي مرتبط با موضوع MMS تلفن همراه دعوت ما را براي برگزاري جلسه اجابت نكردند.

محمود خسروي در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به موضوع تدوين آيين‌نامه‌ MMS تلفن همراه و با تاكيد بر اين كه به اين سرويس به عنوان يكي از سرويس‌هاي اپراتور دوم تلفن همراه اهميت داده شده است، اظهار كرد: از سازمان‌هايي كه درگير اين موضوع بودند چندين بار دعوت كرديم كه براي برگزاري جلسه حضور پيدا كنند؛ اما سازمان‌هاي مرتبط هنوز نمايندگان خود را براي برگزاري جلسه معرفي نكردند.
وي يادآور شد: وزير ارتباطات و فن‌آوري اطلاعات مجددا طي نامه‌اي به اين سازمان‌ها از آنها دعوت كرد تا نمايندگان خود را براي تشكيل جلسه بفرستند تا اين آيين‌نامه هرچه زودتر نهايي شود و مكاتباتي نيز با نهادهاي مربوطه و ذي‌صلاح در اين رابطه انجام شده تا آنها از اين نهادها براي اين موضوع دعوت به همكاري كنند.
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي يك ماه پيش در گفت‌و‌گو با ايسنا با اظهار اميدواري از اين كه آيين‌نامه‌‌ MMS تلفن همراه تا سه هفته‌‌ آينده نهايي شود، گفته بود: چنانچه سازمان‌ها و ارگان‌هاي مرتبط نظر خود را تا مدت زمان مشخص شده براي ما ارسال نكنند، اين موضوع را به منزله‌ قبول اين آيين‌نامه از سوي آنها در نظر مي‌گيريم. هرچند با اتمام مهلت تعيين شده، ظاهرا اين آيين‌نامه تدوين و براي اظهارنظر به مراجع ذي‌صلاح ارجاع شده است، اما اين سوال وجود دارد كه چه مدتي از زمان تدوين آيين‌نامه‌ مذكور تا تاييد نهايي، ابلاغ آن و اجرايي شدن اين سرويس طول خواهد كشيد؟ و با توجه به اينكه حدود هشت ماه از متوقف شدن اين سرويس مي‌گذرد و طبق وعده‌ها قرار است كه سرويس GPRS اپراتور اول كه شامل MMS هم مي‌شود از بهمن‌ماه ارائه شود اين سوال مطرح است كه چرا هنوز اين آيين‌نامه به نتيجه‌ نهايي نرسيده و علت اصلی اين تاخير چيست؟
Captain II
Captain II
پست: 512
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۶, ۷:۱۷ ب.ظ
محل اقامت: يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک
سپاس‌های ارسالی: 159 بار
سپاس‌های دریافتی: 377 بار
تماس:

پست توسط ta.abad »

اگه قراره ف_ * ل*_ ت ر بشه راه نيوفته سنگين تره تا حالا نبوده از حالا به بعدم نباشه :::P :::P
  
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
پست: 1344
تاریخ عضویت: شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶, ۱۲:۰۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3023 بار
سپاس‌های دریافتی: 4754 بار

پست توسط Mahdi Mahdavi »

ايران تا اينطور باشه پيشرفت نميکنه
پهناي باند که ميتونه بده اما نميده.الان 90% مردم کشور کره از اينترنت با سرعت 1000 kbps استفاده ميکنن.
تا يه تکنولوژي تو ايران مياد زود اونو برا مردم محدود ميکنن.هزينه هاش هم که فبها.البته تا حد کمي هم تقصير خود مردمه.ولي ديگه ف_ * ل*_ ت ر ام ام اس خيلي افتضاح و خنده داره.
همين سيستم gprs يا EDGE که ايرانسل داره سرعت و قابليتش خيلي بيشتر از اينهاست ولي به دليل محدوديت پهناي باند تو ايران ....
بعدشم ميگن چرا ملت پا ميشن ميرن خارج.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”