تقاضاي تلفن همراه: 5/7 ميليون و توا

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
پست: 3047
تاریخ عضویت: جمعه ۷ بهمن ۱۳۸۴, ۹:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

تقاضاي تلفن همراه: 5/7 ميليون و توا

پست توسط Farhad3614 »

درحالي كه وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با تقاضاي ۷ ميليون و ۵۰۰ هزار نفر براي دريافت خدمات تلفن همراه روبه روست و به اعتقاد كارشناسان ميزان تقاضاي انباشته براي اين خدمات تا سه برابر اين ميزان است، وزير ارتباطات اعلام كرد تنها ۵/۱ ميليون سيم كارت تا پايان سال ۸۶ واگذار مي‌شود.

محمد سليماني كه در آغاز كار خود در اين وزارتخانه وعده داده بود كه براساس يك طرح ضربتي اختلال‌هاي شبكه تلفن همراه در شهرهاي بزرگ رفع مي‌شود دليل اصلي اين اختلال‌ها را توسعه مداوم شبكه ارتباطات سيار اعلام كرده بود.
با توجه به ضرورت اجراي طرح هاي توسعه براساس تقاضاي موجود به نظر مي‌رسد اختلال‌ها در اين شبكه در سال‌هاي پيش رو افزايش يابد. اخيرا و درحالي كه وزارت ارتباطات از تامين تقاضاي موجود و رفع اختلال‌هاي شبكه ناتوان است يك مدير اين وزارتخانه از اجراي طرح واگذاري تلفن‌هاي اعتباري از سوي شركت مخابرات خبر داده بود.

طبق برنامه‌هاي ارائه شده در برنامه سوم قرار بود اوايل و يا اواخر سال جاري شبكه تلفن همراه خصوصي در كشور راه‌اندازي شود و تلفن همراه با پيش پرداخت يكصد و پنجاه هزار تومان در كشور و به روز واگذار شود، ولي اين طرح به دلايل مختلف با تأخير مواجه شد و برخي موانع در راه اجراي طرح‌هاي اين شبكه از سوي وزارت ارتباطات برطرف نمي‌شود.
در حال حاضر شبكه خصوصي تلفن اعتباري نيز در كشور فعال است ولي اين شبكه نيز با بوروكراسي دولتي در وزارت ارتباطات مواجه است و توسعه آن طبق برنامه عمل نمي‌شود.

براساس گزارش همشهري با انتشار خبر تأخير در واگذاري تلفن‌هاي همراه از سوي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات روز گذشته نرخ سيمكارت تلفن همراه در كشور رو به افزايش گذاشت و به نظر مي‌رسد كه افزايش آن در آستانه سال جديد ادامه يابد و وزارت ارتباطات از كنترل بازار سيمكارت در كشور ناتوان است.
ديروز بهاي سيم‌كارت كاركرده و كارنكرده حدود ۷۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان معامله مي‌شد.
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 627
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۴, ۱۰:۵۹ ق.ظ
محل اقامت: 15616
سپاس‌های دریافتی: 81 بار
تماس:

پست توسط Ali Singer »

به به
گل و بلبل که ميگن همينه ديگه.....مصداق کامل برنامه ريزي و نظم و ترتيب
مشترک مورد نظر.......... :-? مرد
آشنايي يك اتفاق است...جدايي يك قانون....دل به اتفاق نبند كه قانون اجرا مي شود.....!
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 350
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۴, ۱:۱۰ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 20 بار
تماس:

پست توسط jeeerjeeerak »

توي ايسنا خوندم يه شرکت عربي ثبت نام و مبلغ ثبت نام و امکانات شبکه موبايل ايرانو بررسي کرده و نوشته بود چه جوري ميشه 8 ميليونه ديگرو وارد اين شبکه کرد 8) در حالي همين الانم مشکل داره . عربها هم فهميدن . اخه از سال 76 که شروع کردن به ثبت نام تا حالا فقط sms و vms راه افتاده اونم با دو سرويس سنتر فقط که اکثر مناسبته هم به دليل ترافيک نمي کشه . نميدونم والا به کجا دارن مي برنمنو ن :-)
مشترک مورد نظر در دسترس نمي باشد !!
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”