آيين‌نامه MMS فقط در انتظار مصوبه امنیتی

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 5234
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۵, ۲:۴۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4179 بار
تماس:

آيين‌نامه MMS فقط در انتظار مصوبه امنیتی

پست توسط ganjineh »

به گفته رييس هيئت مديره شركت مخابرات ايران آيين‌نامه MMS تلفن همراه در انتظار دريافت مصوبه امنيتي است.وفا غفاريان در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به بحث آيين‌نامه MMS تلفن همراه و با بيان اين كه اين آيين‌نامه دو بخش اصلي دارد اظهار كرد: سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي مجوز MMS را صادر كرده و شركت‌ها از بعد مخابراتي و بهره‌برداري، مشكلي ندارند.

وي افزود: اين آيين‌نامه دو پيوست فرهنگي و امنيتي دارد؛ پيوست فرهنگي آن سال گذشته در شوراي عالي انقلاب فرهنگي تصويب شده و تمهيداتي كه اپراتور دوم فراهم كرده بود مورد تاييد قرار گرفت اما هنوز مصوبه امنيتي آن دريافت نشده است.

او خاطر نشان كرد: ‌نهادهاي مرتبط با تاييد اين آيين‌نامه مشغول كارند كه اميدواريم به زودي اين كار نهايي و ابلاغ شود و اين خدمات در اختيار مردم قرار گيرد.

وي با بيان اين كه اين موضوع يك پروژه نيست و اين كار ماهيتا زمان‌بندي ندارد، گفت: اين كار در جريان است و كارشناسي‌هاي زيادي بر روي آن انجام شده و نمي‌توان گفت كوتاهي در اين زمينه صورت گرفته است.

رييس هيئت مديره شركت مخابرات ايران همچنين گفت: مهم‌ترين كاري كه امسال به عنوان يك خدمت نو به مردم ارايه خواهيم داد و با توجه به اين كه در سال نوآوري و شكوفايي قرار داريم سيستم ارتباطي پيشرفته است كه اميدواريم مرحله آزمايشي آن را در سال جاري به بهره‌برداري برسانيم.
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”