واگذاري تلفن تصويري در كشور

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 5234
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۵, ۲:۴۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4179 بار
تماس:

واگذاري تلفن تصويري در كشور

پست توسط ganjineh »

 مدیرعاملیکی از اپراتورهای خصوصی تلفن ثابت از راه اندازی خطوط تلفن ثابت بر پایهتکنولوژی ngn در شهرهای بابل و مشهد خبر داد و گفت: با ارائه این نوع تلفنبه مشترکان، امکان دریافت تصویر در حین مکالمه به طور همزمان و گیم هایگروهی از تلفن ثابت وجود دارد. 
 منصور کبیری رهنی با بیان اینکه بهرهبرداری از تلفن ثابت مبتنی بر ngn در قالب 20 هزار شماره در شهرهای بابل ومشهد خواهد بود گفت: در فازهای بعدی تعداد واگذاری شماره ها افزایش مییابد و با اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، این تکنولوژی را دردیگر شهرهای کشور توسعه خواهیم داد.  
 مدیرعامل تعاونی منتظران عدل گستر باتاکید بر اینکه تلفن ثابت مبتنی بر ngn دارای تنوع در سرویس است و به همیندلیل مورد استقبال متقاضیان قرار خواهد گرفت ادامه داد: پیام کوتاه، شبکههای مجازی اختصاصی V_P N، امکان بازیهای دیجیتالی مجاز به صورت گروهی، تلفنتصویری، ویدئو کنفرانس و تماشای فیلم از طریق این خطوط امکانپذیر است. 
 وی استفاده از سرویسهای تماشای فیلم وبازی را مستلزم دریافت مجوز از سازمانهای ذیربط مانند وزارت ارشاد عنوانکرد و ادامه داد: در این باره مذارکاتی با این سازمان صورت گرفته است. 
 کبیری رهنی در تشریح استفاده از سرویسگیم به مهر گفت: این سرویس میان دو مشترک تلفن ثابت مبتنی بر ngn در محیطهای مختلف قابل استفاده خواهد بود و مشترکان می توانند بازیهای دیجیتالیگروهی را از این طریق انجام دهند. 
 عضو سندیکای بخش خصوصی تلفن ثابت باتاکید بر اینکه تعرفه این خدمات گران نخواهد بود و به طور قطع تعرفه هاطوری تعیین می شوند که برای تمامی مشترکان قابل استفاده باشد اضافه کرد:خطوط تلفن ثابت مبتنی بر ngn حداکثر تا دو ماه آینده و با شماره های هشترقمی با پیش شماره 941 در مشهد و بابل عرضه می شود. 
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”