واي اگر او زنده بود و چنين روزي را ميديد.

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث مرتبط با تاريخ جهان به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1118
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۳ آبان ۱۳۸۶, ۳:۵۶ ب.ظ
محل اقامت: ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس
سپاس‌های ارسالی: 1224 بار
سپاس‌های دریافتی: 1160 بار
تماس:

واي اگر او زنده بود و چنين روزي را ميديد.

پست توسط big-man »

  آلمان در هر دوره به طور سنتي از رژيم صهيونيستي بازديد مي‌كنند. آنجلا مركل، صدراعظم جديد اين كشور نيز كه از «يادواشم» يادبود هلوكاست در رژيم صهيونيستي ديدار مي‌كرد، طي سخناني هلوكاست را مايه شرمساري آلمان دانست و از موجوديت اسراييل به عنوان يكي از اركان سياست‌هاي آلمان ياد كرد.


آلمان يك بار ديگر به خاطر افسانه هلوكاست عذرخواهي مي‌كند و مي‌خواهد هر چه در توان دارد انجام دهد تا اين كشور را از زير بار اين مسؤوليت خارج كند. حتي اگر اين جبران، كمك مالي به راه اندازي يك هلوكاست ديگر برضد مردم فلسطين باشد، كه به گونه‌اي از آسوده‌سازي وجدان سياسي اروپا تبديل شده است و ما مسلمانان و اعراب مجبور به پرداخت بهاي آن شده‌ايم.
به نظر مي‌رسد در پي حادثه يازدهم سپتامبر 2001 ميلادي جنگ صليبي جديدي از سوي نئونازيسم اروپايي بر ضد مسلمانان و اعراب آغاز شده است. اما قربانيان اين جنگ نه يهوديان، بلكه مسلمانان افغانستان، عراق، فلسطين، پاكستان و جاهاي ديگر در جهان هستند.
كشتار، بمباران و زندان‌هاي مخفي كه مظنونان مسلمان در آن‌ها شكنجه و كشته مي‌شوند، تنها جنبه‌هاي ناچيزي از اين جنگ صليبي به رهبري رئيس جمهوري امريكاست كه احتمالا به خاطر تعداد زيادي شواهد و اسناد متناقض بوده است كه ما تا كنون از آن گذشته‌ايم.
در كنار جنگ‌هاي ظالمانه، مجازات‌ها و فشارهاي سياسي ناعادلانه بر ضد كشورهاي مسلمان و عرب، رسانه‌هاي قدرتمند غرب براي بدجلوه دادن چهره اسلام و مسلمانان مسابقه مي‌دهند. حتي مسلمانان امريكا و اروپا به عنوان غيرنظاميان دموكراسي‌هاي غربي، خود را موضوع اقدامات حقوقي و سياسي كينه‌توزانه مي‌بينند.
برخي سياست‌هاي رسمي بر ضد مسلمانان در اروپا، مانند ديپورت كردن يا باطل كردن تابعيت، رهبران دين يهود را وادار ساخته است هشدار دهند كه اين، شبيه همان تحركات ضد يهود در دهه سي ميلادي است. جرارد نوئريل، تارخ‌دان فرانسوي، ضمن يادآوري هيتلر و موسيليني كه تابعيت يهوديان را لغو مي‌كردند، هشدار مي‌دهد همان رويه بر ضد مسلمانان فرانسه به شدت در حال پي‌گيري است.
دانمارك در ماههاي اخير به رهبري اين جريان در اذهان مسلمانان بدل شده است. البته اين روندي سابقه‌دار در اين كشور است. در دهه نود ميلادي حزب خلق دانمارك درباره رشد سريع مسلمانان در اين كشور هشدار داد و از آن به عنوان يك مشكل اساسي كشور ياد كرد. پس از يازدهم سپتامبر احزاب ديگر دانمارك نيز همين نگراني‌ها را ابراز كردند و سخن‌پراكني بر ضد مسلمانان و اسلام در دانمارك به يك ابزار سودمند در رقابت‌هاي انتخاباتي بدل شد. رسانه‌هاي اصلي دانمارك روي اين مسئله متمركز شدند و بر اصلاح قوانين مهاجرت تأكيد كردند. اين رسانه‌ها مسلمانان را به خشونت و تندروي متهم و تلاش كردند فضاي جامعه به جوي ضد اسلامي بدل كنند.
حتي ملكه اين كشور به اين جريان پيوست و نگراني خود را از مشكلاتي كه به عقيده وي اتباع مسلمان ايجاد مي‌كردند اعلام كرد. لوئيز فريورتي، نامزد حزب خلق دانمارك در كوپنهاگ، طي سخناني در رقابت‌هاي انتخاباتي مجلس دانمارك، از مسلمانان اين كشور به عنوان يك بيماري در جامعه دانمارك ياد كرد. مارتين هنريكسن، سخنگوي اين حزب نيز گفت: اسلام از آغاز يك حركت تروريستي بوده است. وي همچنين نسبت به پذيرش نامزدي اتباع مسلمان در انتخابات مجلس يا شوراهاي شهر اين كشور هشدار داد. هنريكسون اتباع دانماركي را كه به دين اسلام مي‌گروند جانيان اخلاقي خواند و به اين حقيقت كه انتقاد از اسلام سياست رسمي حزب مطبوعش است، افتخار كرد.
با اين وجود، مسابقه كاريكاتور كه از سوي جيلاند پستن برگزار شد يك امر طبيعي در غرب محسوب مي‌شود.
حقايق نشان مي‌دهد اروپا يك هلوكاست جديد را بر ضد مسلمانان سراسر جهان تدارك ديده است. آن چه بر سر مسلمانان در اروپاي امروز مي‌رود، درست شبيه شرايطي است كه يهوديان در ابتداي قرن گذشته از آن رنج مي‌بردند. مسلمانان كشورهاي غربي در برخي موارد مجبورند نام خود را تغيير دهند و هويت ديني خود را مخفي نمايند، تنها براي جلوگيري از حملات نژادپرستانه و رفتارهاي ناعادلانه.
آزادي مطبوعات و آزادي بيان اجازه خشونت يا تمسخر در برابر مقدسات ديگران را نمي‌دهد. در غير اين صورت چرا هيچ كشور اروپايي بررسي و تحقيق درباره هلوكاست را تحمل نمي‌كند؛ اگر همه مي‌دانند كه علت اين رفتار چيست.
پيامبر اكرم اسلام (ص) براي بشريت كه در تاريكي جاهليت و بدبختي به سر مي‌برد، پيام صلح و رحمت و تحمل آورد. اساس پيشرفت‌هاي اجتماعي و علمي امروز، تمدن اسلامي است كه از مكه آغاز شد. كساني كه به خود جرأت هتك حرمت ايشان را داده‌اند، چه خدمتي، در برابر اين خدمات، به بشريت كرده‌اند؟ آنها تنها بذر كينه و خشم و تعصب را به ارمغان آورده‌اند. اقدام آنان است كه بايد مانند رفتارهاي آلمانهاي نازي، مايه شرمساري (به گفته مركل) باشد.
به هر روي، بر خلاف ادعاي نوادگان مقصرين هلوكاست، با اين جنايات جديد كه بر ضد بشر مرتكب مي‌شوند، وجدان آنان هنوز از گناه خود آسوده نشده است، وقتي گناهان گذشته توجيه‌گر سياست‌هاي جنايت‌كارانه غرب شده است.
نازي‌ها يهوديان را به خشونت و تروريسم متهم كرده بودند. آنها جنگ رسانه‌اي كينه‌توزانه‌اي بر ضد دين يهود و مقدسات آن راه انداخته بودند. نتيجه اين كينه‌توزي‌ها نيز افسانه هلوكاست بود كه در صورت صحت از زشت‌ترين جنايات بر ضد بشريت است.
در حالي كه اروپا اخيرا قانوني را تصويب كرده كه تشكيك در هلوكاست را ممنوع مي‌شمارد، امروز بايد قانون ديگري را تصويب كند كه رفتارهاي نژادپرستانه بر ضد مسلمانان و اسلام را غدقن كند. احتياط حكم مي‌كند از وقوع يك شبه هلوكاست ديگر جلوگيري كنند تا در آينده به عذرخواهي‌هاي مكرر از يهود و مسلمان مجبور نشوند. 
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!
ارسال پست

بازگشت به “تاريخ جهان”