همه چیز درباه قتل خانواده شهیدادواردو آنیلی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث مرتبط با تاريخ جهان به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 472
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۸, ۱:۴۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1261 بار
سپاس‌های دریافتی: 2355 بار

همه چیز درباه قتل خانواده شهیدادواردو آنیلی

پست توسط samsun »

  نیوز: دوست و همراه قدیمی شهید ادواردو آنیلی گفت: قتل اعضای خانواده آنیلی یک کودتای عظیم اقتصادی و سیاسی بود که توسط لابی صهیونیسم به وقوع پیوست.    گزارش مهر، محمد حسن قدیری ابیانه شامگاه دوشنبه در مراسم گرامیداشت دهمین سال شهادت شهید ادواردو آنیلی (مهدی) در دانشگاه اصفهان افزود: شهید ادواردو آنیلی در خانواده‌ای ثروتمند با نفوذ در ایتالیا به دنیا آمد و بزرگ شد.

وی اظهار داشت: پدر شهید آنیلی یک مسیحی کاتولیک و مادر وی هم یک یهودی صهیونیست بود که پدرش در یک کشور کاتولیک با یک شاهزاده یهودی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج تولد یک پسر و یک دختر بود.

دوست و همراه قدیمی شهید ادواردو آنیلی با تاکید بر اینکه ازدواج یک مسیحی کاتولیک و یک یهودی صهیونیست قدری مبهم به نظر می‌رسد، تصریح کرد: یکی از سیاست‌های لابی صهیونیسم این است که همواره با قرار دادن افراد یهودی بر سر راه یک فرد با نفوذ و قدرتمند از لحاظ سیاسی و اقتصادی، راه دسترسی خود به منابع ثروت و قدرت را دو چندان کند و این فرد را به گونه‌ای تحت نفوذ و سلطه خود درآورد.

وی با بیان اینکه ازدواج پدر شهید ادواردو با این زن یهودی بسیار نامیمون بود و حوادث زیادی را برای این خانواده به همراه آورد، اضافه کرد: از زمانی که صهیونیسم به این خانواده نفوذ یافت و ثروت این مالک قدرتمند ایتالیایی کاتولیک را در اختیار گرفت، مرگ در این خانواده افزایش یافت و بر اساس آن سهم ارث برای افراد یهودی حاضر در این خانواده افزایش پیدا کرد.

قدیری ابیانه با اشاره به وقوع چند مرگ مشکوک در خانواده آنیلی پس از ازدواج پدر با یک زن یهودی، تاکید کرد: عموی ادواردو آنیلی که یک مرد بسیار ثروتمند بود درگذشت و ثروت وی به پدر ادواردو رسید اما وقتی ادواردو آنیلی مسلمان شد، مدیریت ثروت خانواده به وی واگذار نشد و این مدیریت به پسرعموی وی تفویض شد.

وی ادامه داد: از آنجا که پسرعموی شهید آنیلی مسیحی بود، این موضوع لابی صهیونیسم را راضی نکرد و در نهایت پسر عمومی وی هم بر اثر یک سرطان ناشناخته درگذشت و با شهادت ادواردو آنیلی، تمامی ثروت این خانواده متمول ایتالیایی به خواهرزاده‌ها و شوهرخواهر وی که یک صهیونیست به تمام معنا بودند رسید.

سفیر اسبق ایران در کشورهای ایتالیا و مکزیک تاکید کرد: نباید از نقش مادر ادواردو در این ازدواج و وقوع چنین وقایعی گذشت؛ باید اعتراف کرد که تمامی اتفاقات رخ داده در خانواده شهید آنیلی یک بازی سیاسی به منظور جذب ثروت خانواده از سوی لابی صهیونیسم بوده است.

وی به نقش مادر ادواردو در بلوکه شدن ثروت خانواده آنیلی به نفع لابی صهیونیسم اشاره کرد و اظهار داشت: مادر شهید ادواردو بعد از شهادت وی تمایل نداشت میراث خانوادگی بین نوه‌های یهودی و غیریهودی تقسیم شود و بنابراین سعی داشت با کلاه گذاشتن بر سر دختر خود و با پرداخت مبلغ 500 میلیون یورو، از دختر خود امضای بخشش اموال را کسب کند که البته این کار با شکایت دختر از مادر به جایی نرسید و مسئله فراموش شد و ارث خانوادگی به دست خواهرزاده‌های ادواردو که تمامی یهودی هستند، رسید.

قدیری ابیانه تصریح کرد: باید اعتراف کنم که قاتل واقعی ادواردو آنیلی کسی جز شوهرخواهر یهودی وی نبود که به عنوان محرک اصلی، قتل ادواردو را برنامه‌ریزی کرد و با تلاش عوامل لابی صهیونیسم به اجرا گذاشت.

وی کشتار افراد این خانواده را مصداق یک کودتای عظیم اقتصادی و سیاسی دانست و افزود: پس از قرار گرفتن مدیریت این اموال به دست صهیونیست‌ها بود که آنها توانستند در ایتالیا پا بگیرند و نفوذ خود را در این کشور تثبیت کنند.

دوست و همراه قدیمی شهید آنیلی همچنین در خصوص قاتل ادواردو آنیلی اظهار داشت: ادواردو به من گفته بود که قطعاً برای قتل من اقداماتی انجام خواهند داد اما آنها قتل من را یا به صورت خودکشی و یا بیماری و یا در یک تصادف جلوه خواهند داد تا سرپوشی بر جنایات آنها باشد.

قدیری ابیانه تاکید کرد: با این سیاست نژادپرستانه‌ای که صهیونیسم در برخورد با دیگر ادیان و قومیت‌ها دارد، باید بگویم که اگر روزی کسی بخواهد با یک یهودی وصلت کند باید منتظر مرگ و میر در خانواده خود باشد چرا که این سیاست، سیاست صهیونیسم است که خود را موجود برتر می‌دانند و غیر یهود را انسان محسوب نمی‌کنند.  
 
 حضرت علی (علیه السلام):


    مالک اگر  شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !
ارسال پست

بازگشت به “تاريخ جهان”