صلیب شکسته Swastika

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث مرتبط با تاريخ جهان به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, رونین, شوراي نظارت

Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 219
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱:۲۱ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 301 بار
سپاس‌های دریافتی: 989 بار
تماس:

صلیب شکسته Swastika

پست توسط boreal-soldier »

صلیب شکسته Swastika

صلیب شکسته یا گردونهٔ خورشید یک چلیپا با شاخه‌های ۹۰ درجه به سمت راست یا چپ است. که معمولاً با جهت افقی یا گوشه‌هایی با زاویه ۴۵ درجه می‌باشد. در شکل هندی نقطه‌هایی در هر ربع آن قرار می‌دهند.

سواستیکا از واژه سانسکریت "svastika" مشتق شده و به معنای خوب برای بودن است. در فرهنگ هند و اروپایی، این نشان بر روی اشیا یا مردم ایجاد می شد تا برایشان شانس خوب بیاورد. این نشان برای هزاران سال متداول بوده است، خصوصاً به عنوان یک نماد هند در کتابهای مقدس، به معنای بخت، برهما یا سامسارا (تولد دوباره). امروزه این نشان معمولاً در آثار هنری هندی و معماری کنونی و باستانی هندو و نیز در خرابه‌های شهر تاریخی تروآ دیده می شود.

چلیپای شکسته در بسیاری از هنرها و طراحی‌های تاریخ بشری پدیدار می‌باشد، نشان بسیاری از چیزها، همچون خوش اقبالی، خورشید، برهما یا هندوها بود. در روزگار باستان، صلیب شکسته در بین سومری‌ها، سلت‌ها و یونانی‌ها استفاده می‌شد.

در غرب، چلیپای شکسته با نام سواستیکا به عنوان نماد نازیسم شناخته می‌شود (به خاطر آنکه به عنوان نشان حزب ملی کارگران سوسیالیست آلمان به‌کار می‌رفت). پس از جنگ جهانی دوم[نیازمند منبع]، این نماد وجهه بدنامی در غرب پیدا کرده‌است.

تصویر

هندسه

چلیپای شکستها علامتی است با شاخه‌های ۹۰ درجه به سمت راست یا چپ است. که معمولاً با جهت افقی یا گوشه‌هایی با زاویه ۴۵ درجه می‌باشد.ممکن است جهت گردش آن را مطابق با عقربه‌های ساعت و یا بر خلاف آن باشد.
این نماد در تاریخ کهن اروپا و همچنین آثار کشف شده از فرهنگ‌ها هند و اروپایی مانند هند و آریایی ٬ ایرانی ٬ هیتی‌ها ٬ سلتی‌ها و یونانی‌ها به چشم می‌خورد.اولین نمونه‌های استفاده از چلبپای شکسته مربوط به تعدادی سفال یافت شده در استان خوزستان در ایران در ۵ هزار سال قبل از میلاد است.در اوایل عصر برنز نشانه‌هایی از آن در سفال‌هایی در روسیه پیدا شده است.[۳]

همچنین علامت‌های چلیپای شکسته مانندی در عصر برنز و آهن در قفقاز شمالی و آذرآبادگان و همچنین در بین سکاها و سرمتی‌ها پدیدار شده است.
تصویر

گردنبند ایرانی که در گیلان پیدا شده و دارای قدمت حدود یک هزار سال قبل از میلاد می‌باشد، موزه ملی ایران

آیین مهر

در آیین مهر این نشان را گردونه مهر می‌نامند. برخی می‌پندارند چهار پره آن آمیزش چهار عنصر اصلی آب، باد، خاک، آتش را می‌رساند. برخی دیگر آن را ساده شدهٔ شکل خورشید و درخشش پرتوهای آن می‌دانند.

تاجیکستان

در سال ۲۰۰۵ مقامات تاجیکستان همه را به استفادهٔ گسترده از چلبپای شکسته به عنوان یک نماد ملی فراخواندند. رییس جمهور امامعلی رحمان چلبپای شکسته را یک نشان آریایی و سال ۲۰۰۶ را «سال فرهنگ آریایی » که می‌تواند زمانی باشد، برای مطالعه و مردمی ساختن خدمات آریایی به تاریخ تمدن جهان و بر پا داشتن یک نسل نوین (از تاجیکها) با یک روح اتکای به خود ملی، و توسعه پیوندهای عمیقتر با دیگر نژادها و فرهنگها، اعلام کرد.

استفاده حزب نازی از چلیپای شکسته

تصویر

به دنبال ردپای استفاده غرب از نشان چلیپای شکسته در قرن۲۰، حزب نازی آلمان در سال۱۹۲۰ میلادی این نشان را نمادی برای خود قرارداد. این نشان در پرچمها، مدالها و بازوبندهای این حزب مورد استفاده وسیع قرار گرفت. همچنین قابل ذکر است که قبل از آنکه حزب نازی این نشان را برای خود برگزیند، حزب ملی سوسیالیست کارگران آلمان از این نشان به طور غیر رسمی برای معرفی خود کمک گرفتند.

آدولف هیتلر در کتابش با عنوان نبرد من در مورد این نشان می‌نویسد: خود من در این رابطه(انتخاب نماد حزب نازی)بعد از تلاشهای فراوان به یک ساختار کلی دست پیدا کردم، یک پرچم با پس زمینه قرمز، یک صفحهٔ مدور سفید و یک چلیپای شکسته سیاه در میان آن. بعد از انجام آزمون و خطاهای بسیار من به یک نسبت معین میان اندازه سطح پرچم و صفحه مدور سفید و همچنین شکل و ضخامت چلیپای شکسته پیدا کردم.


در زمانی که هیتلر برای حزب مطبوعش پرچمی را خلق می‌کرد، او به دنبال راهی برای آمیختن نشان چلیپای شکسته با رنگهایی بود که گویای گذشته با شکوه ملت آلمان بود.استفاده از این رنگها که در میان مردم آلمان از حرمتی خاص برخوردار بود؛ می‌توانست بیعت هیتلر را با ارزشهای گذشته به مردم آلمان نشان دهد.(قرمز، سفید و سیاه رنگهای پرچم امپراطوری آلمان در گذشته را تشکیل می‌دادند.) وی همچنین اظهار داشت:« ما به عنوان شهروندانی سوسیالیست، دستور کارمان را در پرچممان می‌بینیم. در مصداق اجتماعی بودن جنبشمان، در سفیدش مصداق مشروعیت داشتن جنبش و در سواستیکا قرمز آن رسالتی را که بر گردن ماست و همانا تنازع برای پیروزی مردمان آریایی است مشاهده می‌کنیم.
چلیپای شکسته همچنین به عنوان«نماد خلاقیت-زندگی فعال»(به آلمانی: das Symbol des schaffenden, wirkenden Lebens) و همچنین به عنوان نشان«طرفداران آلمانگرایی» (به آلمانی: Rasseabzeichen des Germanentums) شناخته می‌شود.

استفاده از نشان چلیپای شکسته نشات گرفته از فرضیات نظریه پردازان نازی بود. فرضیاتی که آنها از فرهنگ آریایی فراموش شده مردم آلمان داشتند. بنابر نسخه اسکاندیناوییایی مقاله نظریه استیلای نژاد آریایی، نازیها مدعی هستند که آریاییهای اولیه هندوستان که از معتقدان به کتاب ودا(به انگلیسی: Veda) بودند، نخستین کسانی بودند که چلیپای شکسته را به عنوان یک سنت ملی پذیرفتند. ایشان همچنین پیشگام در میان سلطه جویان سفید پوست بودند.

همچنین نظریه قوی وجود دارد که بیان می‌کند پیدایش نظام طبقاتی هندوستان، سرچشمه گیرنده از روش‌هایی بوده که هندوها برای جلوگیری از اختلاط نژادی به کار می‌بستند.

استفاده از چلیپای شکسته به عنوان نماد نژاد آریایی برای اولین بار توسط امیلی بورنوف مطرح گردید. در تاریخ ۱۴ مارس ۱۹۳۳ میلادی، مدت کوتاهی بعد از انتخاب هیتلر به عنوان صدر اعظم آلمان، پرچم حزب نازی در کنار دیگر رنگهای ملی آلمانها برافراشته شد. در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۱۹۳۵ میلادی، این پرچم به عنوان یگانه پرچم ملی آلمان شناخته شد. نشان چلیپای شکسته به عنوان مشخصه در تمام پرچمهای آلمان نازی خودنمایی می‌کرد، بالاخص برای دولت و تشکیلات ارتش آلمان.


در کشورهای غربی

تصویر

پرچم استاندارد ریاست جمهوری فنلاند شامل یک صلیب آزادی و یک چلیپای شکسته است.

تصویر

پرچم آکادمی نیروی هوایی فنلاند

تصویر


کلاهخود یونانی که علامت چلبپای شکسته در بالای آن نقش بسته است.مربوط به ۳۲۵ تا ۳۵۰ سال قبل از میلاد مسیح

منبع ویکیپدیا
ما فرزندان آماردیم- بودیم هستیم و خواهیم بود.

Senior Poster
Senior Poster
پست: 739
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۸۸, ۲:۲۶ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 326 بار
سپاس‌های دریافتی: 1085 بار

Re: صلیب شکسته Swastika

پست توسط HITMAN_KU »

این نشان تو خیلی از کشورها از جمله خود آلمان ممنوعه
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 219
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱:۲۱ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 301 بار
سپاس‌های دریافتی: 989 بار
تماس:

Re: صلیب شکسته Swastika

پست توسط boreal-soldier »

راستی امروز 66 سال از مرگ پیشوای آلمان نازی آدولف هیتلر میگذره :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

تصویر
ما فرزندان آماردیم- بودیم هستیم و خواهیم بود.

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 509
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۰۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4134 بار
سپاس‌های دریافتی: 2138 بار

Re: صلیب شکسته Swastika

پست توسط interceptor »

خدا نیامرزش ، آلمان کبیر رو به زانو زدن در مقابل روس ها و برادران ساکسون واداشت. حماقت های اون تلاش های بقیه رو بی اثر کرد. کلی هم انسان های بی گناه رو توی لهستان،بلاروس و ... به کشتن داد. آدم هایی که بی خبر تیربارون شدند و توی گورهای دسته جمعی دفن شدند ولی هیچ گناهی نداشتندو

 تصویر 
   


باعث تاسفه آلمان نازی با اون قدرت استثنایی در مقابل چند تا کشور عقب مونده تر از خودش شکست خورد. آخر جنگ هم که سربازای محرومیت کشیده و دهاتی شوروی به نوامیس برلینی ها رحم نکردند.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1118
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۳ آبان ۱۳۸۶, ۳:۵۶ ب.ظ
محل اقامت: ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس
سپاس‌های ارسالی: 1224 بار
سپاس‌های دریافتی: 1160 بار
تماس:

Re: صلیب شکسته Swastika

پست توسط big-man »

interceptor نوشته شده:خدا نیامرزش ، آلمان کبیر رو به زانو زدن در مقابل روس ها و برادران ساکسون واداشت. حماقت های اون تلاش های بقیه رو بی اثر کرد. کلی هم انسان های بی گناه رو توی لهستان،بلاروس و ... به کشتن داد. آدم هایی که بی خبر تیربارون شدند و توی گورهای دسته جمعی دفن شدند ولی هیچ گناهی نداشتندو

 تصویر 
باعث تاسفه آلمان نازی با اون قدرت استثنایی در مقابل چند تا کشور عقب مونده تر از خودش شکست خورد. آخر جنگ هم که سربازای محرومیت کشیده و دهاتی شوروی به نوامیس برلینی ها رحم نکردند.
نميدونم دقيقا منظور شما از اين حرف چيه؟؟؟؟؟؟؟؟


آلمان تقريبا تمام اروپا رو گرفته بود و فقط چند كيلومتر از فتح مسكو فاصله داشت......كه گرفتار آن سرماي شديد شد......
هيتلر براي ريشه كن كردن كمونيسم و نژاد صهيونيسم و نجات دنيا از اين انگلها به روسيه حمله كرد..... چيزي دهها سال پيش در كتابش آنرا هشدار داده بود اما هيچكس به آن توجهي نكرد.
وي ميتوانست با حمله به انگليس جنگ را به نفع خويش به پايان برساند اما به پايان رساندن ماموريتش براي وي مهمتر بود ....

در طول تاريخ هيچكس آنقدر عظمت و بزرگي براي مردم آلمان و نژاد آريايي به ارمغان نياورده بود.....
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 219
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱:۲۱ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 301 بار
سپاس‌های دریافتی: 989 بار
تماس:

Re: صلیب شکسته Swastika

پست توسط boreal-soldier »

پیشوا شاید رفته باشد اما یادش همیشه هست :razz:
ما فرزندان آماردیم- بودیم هستیم و خواهیم بود.

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 1921
تاریخ عضویت: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۹, ۵:۴۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11867 بار

Re: صلیب شکسته Swastika

پست توسط رونین »

سلام خدمت تمامی دوستان گرامی :razz: :razz:

ای دوست""" اگر عاشقی، سلامت میکنم تمام دلم را به نامت میکنم""""""""

یهودیان پایه های هنر و ادبیات کشور های دیگر را سست می کنند احساسات مردم را فریب می دهند و تمام افکار درست و محکم را در هم فرو ریخته و مردم را از راه راست منحرف می سازند .
آدولف هیتلر
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار


زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 763
تاریخ عضویت: جمعه ۱۴ آبان ۱۳۸۹, ۱:۲۶ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 687 بار
سپاس‌های دریافتی: 2865 بار

Re: صلیب شکسته Swastika

پست توسط cheka »

خیلی جالبه ، دوستان 1,250,000 سربازی که از مسکو دفاع میکردند رو گذاشتن کنار بعد سرما رو عامل شکست آلمان میدونند ! اگر اینطور که دوستان میفرمایند باشه آلمانی ها حداقل تابستون ها باید خوب میجنگیدند ولی همچنین چیزی نبود !
آلمانی ها با حمله به شوروی گور خودشون رو کندند (اینو چرچیل هم گفته) ، ارتش شوروی در زمان حمله ی آلمان به خاک شوروی چندین برابر ارتش آلمان بود ، تنها دو عامل باعث پیشروی اولیه ی آلمانی ها بود : 1- غافلگیر شدن اولیه روسها در نتیجه ی استفاده از تاکتیک بلیتزکریگ -2- ارتش سرخ در ابتدای جنگ مجبور بود بخاطر اینکه احتمال حمله از چند طرف (هم از طرف اروپا و هم از طرف ژاپن) میرفت خودش رو پخش کنه که این قدرتش رو کاهش میداد ، اما از اواخر 1941 که ک.گ.ب مطمئن شد ژاپن قصد حمله به شوروی رو نداره از شرق و سیبری انقدر لشگر به غرب شوروی فرستاده شد که کمر ارتش آلمان از وسط شکسته شد.
دعا نکنید زندگی آسانی داشته باشید ، دعا کنید انسانهایی قوی باشید.

جان.اف.کندی
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 41
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۳۰ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 57 بار

Re: صلیب شکسته Swastika

پست توسط parandi2 »

cheka نوشته شده:خیلی جالبه ، دوستان 1,250,000 سربازی که از مسکو دفاع میکردند رو گذاشتن کنار بعد سرما رو عامل شکست آلمان میدونند ! اگر اینطور که دوستان میفرمایند باشه آلمانی ها حداقل تابستون ها باید خوب میجنگیدند ولی همچنین چیزی نبود !
آلمانی ها با حمله به شوروی گور خودشون رو کندند (اینو چرچیل هم گفته) ، ارتش شوروی در زمان حمله ی آلمان به خاک شوروی چندین برابر ارتش آلمان بود ، تنها دو عامل باعث پیشروی اولیه ی آلمانی ها بود : 1- غافلگیر شدن اولیه روسها در نتیجه ی استفاده از تاکتیک بلیتزکریگ -2- ارتش سرخ در ابتدای جنگ مجبور بود بخاطر اینکه احتمال حمله از چند طرف (هم از طرف اروپا و هم از طرف ژاپن) میرفت خودش رو پخش کنه که این قدرتش رو کاهش میداد ، اما از اواخر 1941 که ک.گ.ب مطمئن شد ژاپن قصد حمله به شوروی رو نداره از شرق و سیبری انقدر لشگر به غرب شوروی فرستاده شد که کمر ارتش آلمان از وسط شکسته شد.


کاملا موافقم. هیتلر با حمله گور خودشو کند
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

Re: صلیب شکسته Swastika

پست توسط HORLIKAN »

interceptor نوشته شده:خدا نیامرزش ، آلمان کبیر رو به زانو زدن در مقابل روس ها و برادران ساکسون واداشت. حماقت های اون تلاش های بقیه رو بی اثر کرد. کلی هم انسان های بی گناه رو توی لهستان،بلاروس و ... به کشتن داد. آدم هایی که بی خبر تیربارون شدند و توی گورهای دسته جمعی دفن شدند ولی هیچ گناهی نداشتندو

 تصویر 
   باعث تاسفه آلمان نازی با اون قدرت استثنایی در مقابل چند تا کشور عقب مونده تر از خودش شکست خورد. آخر جنگ هم که سربازای محرومیت کشیده و دهاتی شوروی به نوامیس برلینی ها رحم نکردند.


[HR]
با سلام
بازم اسم اقای هیتلر اومد ماهم جانی گرفتیم.تصویرتصویر

در مورد شما دوست عزیزinterceptor

ببیند عزیز دل فقط و فقط خداوند مسئول بهشت و جهنم کردن ادماس چه یزید باشه چه هیتلر.

هیتلر ادمکشت درست به نا حق کشت درسته ولی اسمش در تمام دنیا به عنوان یک ادم نفرت انگیز پخش شده.

ولی ایا یهودی ها ادم نکشتن؟ ایا به ناحق خواهران و برادران مسلمان مارا بی اولاد نکردن و برعکس طفل های صغیر رو بی پدر مادر نکردن.

حالا اصل موضوع اینه ایا الان شما در کانادا یا امریکا یا هرجای دنیا جز معدود کشور رنج دیده از این نژاد دد منش میتونی پرچم نجس اسرائیل غاصب رو اتیش بزنی . ایا شما میتونی صراحتا از اسرائیل انتقاد کنی.

هیتلر هیچی نداشت به کاری که میکرد ایمان داشت.
مرام و معرفت حالیش بود .
ادم میکشت پاش وامیستاد.
دشمن نژادی بود که الان تمام مسلمونای جهان از اون نژاد تنفر دارن.
یهودی هارو خوب شناخت
تا اخرین روز جنگ در برلین موند . با وجود اینکه میتونست 3 سوت فرار کنه. و مثل یک مرد جنگجو خودکشی کرد تا بدن زندش دست روس های بی مغز نیفته
شما خودت گفتی که روس ها به نوامیس المانی ها تعرض کردن . خب خدا پدر مادرتو بیامورزه ولی شما بیا یه سند براما
رو کن که این کارو هارو سربازای هیتلر کرده بودن.

دوستان تعهد به یک هدف خیلی چیزه مقدسیه. خواهشا منظور من رو درست برداشت کنید.
سربازان روس به هیچ قانونی پایبند نبودن . اصلا نژادشون همینه مثل گندی که صرب ها علیه مسلمونای بوسنی دراوردن.
و اشاره کنم که همون موقع نئو نازی های اون زمان علیه این کار رذیلانه صربها موضع شدیدی گرفتن.

ودر اخر عرض کنم که هیتلر بد کرد و جزاش رو هم کشید ولی یهودی ادم میکشن وحمایت میشن . وتو میشن . سر سال هم بودجه یامفت هم به حساباشون واریز میشه.


درمورد نقل قل به موقع دوست عزیزمون رونین هم تشکر میکنم

وهمین طور از یاداوری شما دوست گرامیboreal-soldier

درپناه حق باشد
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 420
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۹ ق.ظ
محل اقامت: Hell
سپاس‌های ارسالی: 1631 بار
سپاس‌های دریافتی: 1526 بار

Re: صلیب شکسته Swastika

پست توسط X.Nima »

دوست عزیز. اگه هیتلر فقطو فقط از یهودیا بدش میومد یه چیزی. اما ایشون از همه متنفر بودن. پس دلیل نمیشه طرفشو بگیریم.اگرم در جنگ پیروز میشد(که خدا رو هزاران مرتبه شکر نشد!) به موقش سر ژاپن و ایتالیا رو هم زیر آب میکرد. :P

خدا نکنه یکی معروف شه. اگه خودشو نمیکشتو تسلیم میکرد هم میگفتن مثل مرد تسلیم شد. نه آقا، ایشان از ترس انتقام ارتش سرخ دست به این کار زد.

برادر من. اینو دیگه همه میدونن که ژرمن های بربر! تو حملاتشون به همه کشورا(علی الخصوص فرانسه و شوروی) به نوامیس مردم تجاوز میکردن. :x

پدر بزرگ بنده به نقل از پدرش میگفت بی بندوبار تر و دزد تر از سربازای بریتانیا خودشون بودن. اما میگفت یه روز دو سه تا از سربازای سرخ رفتن باغ همسایشون نارنگی دزدیدن(به زور). بعد از اینکه مقامات بالاتر اون سربازا متوجه این قضیه شدن اون سربازارو جلو چشم مردم تنبیه کردن. اما بریتانیایی ها هر کاری میکردن آزادانه. :x :x

یه نکته مهم. هیتلر قصد نزدیکی با اعراب رو داشت.نه مسلمونا. درسته اعراب مسلمانن، اما هیتلر به خاطر اتحاد اعراب قصد نزدیکی داشت... :-)

راستی برادر من، خوبه خدای ناکرده ::sa یکی بیاد خونوادتو بکشه بعد پاش هم وایسه؟ بازم شما اینطوری قضاوت میکنی؟یکمی منطقی باشین بابا. نفس کشتن زشته. حالا هرکی میخواد باشه.مرامو معرفت داشت آدم نمیکشت.اصلا معنی نداره که "یک نفر" بخاطر خواسته هاش چند ده میلیون آدمو به کشتن بده. هیچ منطقی اینو معرفتو انگیزه و مرامو اینا نمیدونه. :-O :-O
---------
من تو هیچ جای این پستم طرفداری از یهودیها و اسراییلی های غاصب رو نکردم. پس یوقت فکر نکنید من از اون آدمها هستما :::P :grin:

ارادتمند... :) :razz:
  ...Death to All who Oppose the Horde, We Shall NOT be Destroyed. Shall NOT   نقطه. سر خط.... !...We'll Charge when Satan Laughs
 
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 219
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱:۲۱ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 301 بار
سپاس‌های دریافتی: 989 بار
تماس:

Re: صلیب شکسته Swastika

پست توسط boreal-soldier »

جدا از تمام شعارهایی که همه ما میدیم جدا از این که ما به بدی و خوبی هم اعتقاد داریم اما تو دو طرف جنگ شما باید طرف یکی باشی
که البته فکر کنم طرف ما معلومه تصویر


تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
ما فرزندان آماردیم- بودیم هستیم و خواهیم بود.

ارسال پست

بازگشت به “تاريخ جهان”