اهداف ۲۵ گانه حزب سوسیالست ملی کارگران آلمان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث مرتبط با تاريخ جهان به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
نمایه کاربر
پست: 9
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۶:۰۲ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 13 بار

اهداف ۲۵ گانه حزب سوسیالست ملی کارگران آلمان

پست توسط meriwan »

 
۱-ما بر اساس حق خود مختاری مردم از تمام ایالات آلمان برای تشکیل یک آلمان بزرگ دعوت می کنیم .
۲-ما برای آلمانی هایی که تحت قوانین سایر کشورها زندگی می کنند درخواست حقوق مساوی می کنیم و الغای معاهده های صلح ورسای و سن ژرمن را خواستاریم .
۳-ما برای تغذیه مردم و سکنی گزیدن جمعیت اضافی مان سرزمین و قلمرو (مستعمرات) می خواهیم .
۴-هیچ فردی جز از افراد ملت حق تابعیت کشور را ندارد.هیچ کس جز کسی که خون آلمانی داشته باشد و به هر عقیده ای که باشد امکان ندارد جزو افراد ملت محسوب گردد.بنابراین یهودی ها نیز ممکن نیست جزو افراد ملت باشند .
۵-هرکسی که تابع یک کشور نیست ممکن است به عنوان یک نفر مهمان در آلمان زندگی بکند و با در نظر گرفتن قوانین افراد بیگانه مورد احترام قرار گیرد .
فقط تابعین کشور از حق رای دادن برای انتخاب رهبر و وضع قوانین استفاده می کنند.بنابراین ما تقاضا می کنیم که تمام انتصابات اداری از هر نوع که باشد خواه در رایش و ولایات و خواه در جوامع کوچکتر منحصر به تابعین کشور باشد.
۶-ما با روش فاسد پارلمانی دولت برای پر کردن پستها از نقطه نظر ملاحظات حزبی و بدون مراجعه به شخصیت و لیاقت شخص مخالفیم .
۷-ما درخواست می کنیم که اولین وظیفه دولت ترقی دادن صناعات و معاش تابعین کشور باشد.اگر تغذیه تمام افراد کشور ممکن نیست ملیت های بیگانه(غیر تابعین کشور) باید از خاک رایش خارج شوند .
۸-باید از مهاجرت تمام غیر آلمانی ها به آلمان جلو گیری شود.ما در خواست می کنیم تمام غیر آلمانی هایی که بعد از ۲ اوت ۱۹۱۴ وارد آلمان شده اند فورا از رایش خارج شوند .
۹-تمام تابعین کشور دارای حقوق و وظایف مساوی خواهند بود .
۱۰-اجرای کار فکری یا جسمی باید وظیفه هر فرد تبعه کشور باشد.فعالیتهای فردی نبایند بر ضد مصالح عمومی باشند.بلکه باید در داخل چهارچوب جامعه پیش بروند و برای عموم مفید واقع گردند .
۱۱-تمام درآمدهایی که به وسیله کار کردن به دست نیامده اند و موضوع بهره باید از بین برده شوند .
۱۲-نظر به تلفات جانی مالی عظیمی که در هر جنگ از یک ملت درخواست می شود ثروت اندوزی از طریق جنگ باید جنایت علیه ملت محسوب گردد.بنابراین ما توقیف بیرحمانه تمام منافع جنگ را در خواست می کنیم .
۱۳-ما ملی شدن تمام حرفه هایی را که (اکنون) با هم ادغام شده اند(در داخل تراستها) طالب هستیم .
۱۴-ما در خواست می کنیم که در صنایع بزرگ تقسیم منفعت به عمل بیاید .
۱۵-ما در خواست می کنیم که برای اشخاص پیر تامین های مطمئنی در نظر گرفته شود .
۱۶-ما برای طرفداری از طبقه متوسط تشکیل فوری فروشگاه های عمده فروشی و پایین آوردن اجاره بهای منازل را به نسبت هر شغل خواستاریم و ضمنا در خواست می کنیم در مورد رساندن ارزاق عمومی کشور-ایالات و یا جوامع کوچکتر دقیق ترین نظارتها را به عمل بیاورند .
۱۷-ما اجرای اصلاحات ارضی متناسب با شرایط کشور و تصویب قانونی را برای ضبط بدون غرامت زمین ها از لحاظ بلوکی- لغو بهره رهن و منع تمام سفته بازی ها را در مورد زمین ها خواستاریم .
۱۸-ما طالب یک مبارزه بیرحمانه علیه تمام آن هایی که فعالیتهایشان در جهت عکس مصالح جامعه می باشد هستیم.خائنین به ملت-ربا خواران-استفاده جویان و غیره باید بدون توجه به هر عقیده و نژادی که دارند به مرگ محکوم شوند .
۱۹-ما در خواست می کنیم که قانون رومی که به دنیای پول داران خدمت می کند با یک قانون عمومی آلمان عوض شود .
۲۰-به منظور به وجود اوردن امکانات تحصیلات عالی برای هر آلمانی مستعد و صاحب کسب وکار و در نتیجه به منظور پیشرفت موقعیت سیاسی کشور باید تجدید نظری کلی در سیستم تحصیلی ملی صورت گیرد.دوره تحصیلی تمام موسسات فرهنگی باید با احتیاجات زندگی عملی تطبیق داشته باشد.منظور از فکر توسعه مدارس باید یاد دادن ایده کشور (جامعه شناسی کشور) به محصلین باشد.
۲۱-ما در خواست می کنیم که تحصیلات جوانان با استعداد مخصوصا آن هایی که بی بضاعت هستند خارج از هر طبقه و یا هر حرفه ای که داشته باشند به خرج دولت انجام گیرد .دولت باید با حمایت از مادران و کودکان-جلوگیری از کارکردن کودکان-پرورش استعدادهای جسمانی به وسیله حرکات نرمش و ورزش های قانونی و اجباری و حمایت وسیع از باشگاه هایی که مشغول تعلیم جسمانی جوانان هستند سطح بهداشت و تندرستی ملی را بالا ببرد .
۲۲-ما طالب انحلال یک ارتش مزدور و تشکیل یک ارتش ملی هستیم .
۲۳-ما در خواست مبارزه علیه محدودیت های سیاسی و انتشار آن را در مطبوعات می کنیم.به منظور به وجود آوردن مطبوعات ملی ما در خواست می کنیم که :
a: تمام سردبیران و مقاله نویسان آلمانی زبان باید از افراد ملت باشند .
b: برای روزنامه های غیر آلمانی قبل از انتشار اجازه نامه مخصوص مورد لزوم باشد.این روزنامه ها لزومی ندارند به زبان آلمانی چاپ شوند .
c: افراد غیر آلمانی باید قانونا از شرکت مالی و نفوذ در جراید آلمان منع گردیده و مجازات تخلف از این قانون باید توقیف جریده متخلف و تبعید فوری غیر آلمانی مزبور باشد .
نشر جرایدی که به نفع ملت نیستند باید ممنوع شوند.ما طالب تعقیب تمام تمایلات تجزیه طلبانه در هنر و ادبیات هستیم و توقیف موسساتی را که علیه مقررات فوق مبارزه می کنند را خواستاریم .
۲۴-ما در خواست می کنیم تمام مذاهب در تمام کشور آزاد باشند.در صورتی که وجود آنها نسبت به کشور خطرناک نبوده و علیه حس معنوی و اخلاقی نژاد آلمانی مبارزه نکنند.و نیز حزب طرفدار جدی مسیحیت مثبت است اما خود را موظف به اعتراف مخصوصی نمی داند.حزب با ما یا بدون ما علیه روح مادیگری یهود مبارزه می کند و عقیده دارد که ملت از طریق مصالح عمومی قبل از مصالح فردی به یک ایمنی و سلامت دائمی می رسد .
۲۵-تمام موارد ذکر شده در بالا می تواند در خواست ما برای ایجاد یک قدرت مرکزی رایش و رد قدرت غیر مفید سیاست پارلمانی تمام رایش و سازمان های آن باشد . تشکیل سازمان های ویژه ی تغذیه و استراحتگاه های تعطیلاتی به منظور اجرای قوانین عمومی اعلام شده توسط رایش در تمام ایالات و کنفدراسیون ها تلقی گردد.رهبران حزب قسم می خورند که بدون توجه به میزان مشکلات حتی به وسیله قربانی کردن زندگی خودشان هم که شده به سوی اجرای مواد فوق پیش بروند .

  تصویر  
تصویر
کسی که میخواهد زنده بماند باید مبارزه کند و کسی که دست از مبارزه بردارد آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست . [COLOR=#696969]هیتلر 
ارسال پست

بازگشت به “تاريخ جهان”