جنایت در سرزمین افتاب

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث مرتبط با تاريخ جهان به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 51
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۴:۴۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 26 بار
سپاس‌های دریافتی: 191 بار
تماس:

جنایت در سرزمین افتاب

پست توسط 1939 »

 [SIZE=170]تصویر 
 ساعت 8:30بود که بمب (پسر کوچک)در ارتفاع 580متری رها شد 480ثانیه بعد ابتدا برق آبی _سفید کور کننده ای درخشید اما عذاب دیگری در انتظار مردم بود عده ای به ذرات سوخته ریز تبدیل شدند.عده ای بخار شدندوآنهایی که در وسط مهلکه گیر افتاده بودند خوشبخت ترین مردگان بودند0موج انفجار پوست بدن را جدا میکرد گرمایی شدید تخم چشم های مردم را ترکاند.شیشه های نوک تیز در بدن مردم فرو رفتند و 48 ساختمان با خاک یکسان شد.
 تصویر
  که زنده ماندن تلوتلو خوران به دنبال قطره ای آب میگشتند.نقش کیمونو ها روی بدن ها چاپ شده بود کمی دورتر عده ای از موج انفجار له شدند و عده ای دیگر زیر مصالح ساختمانی زندانی شدند تا به فجیع ترین وضعی که فکرش را نمیکردند بمیرند. 
 تصویر 
  10ساله ای پوست بدنش جدا شده بود و فریاد میزد .فریاد های دلخراش از همه جای هیروشیما میامد عده ای فقط دست و پای خودرا حرکت میدادند و لحظه ای بعد جان میسپردند کپه ای از مگس ها رو بدن های هر انسان زنده و مرده نشسته بودند. 
 تصویر 
  همه جا عوض شده بود و از قهوه ای به قرمز تبدیل شده بود.بوی      ناشی از اجساد مردگان میامد هیروشیما دیگر به جزیره دی سبز معروف نبود بلکه جهنم شده بود.بوی بدعفونت تهوع آوری در فضا پیچیده بود حیوانات هم مرده بودند اما از دست کسی کاری بر نمیامد. 
  تصویر  here to view the original image of 550x414px.  تصویر 
 
 

 /   جان سپردند و تا آخر سال مردم به بیماری های ناشی از بمب اتم میمردند.هزاران نوزاد ناقص الخلقه به دنیا آمدند وعده ی زیادی هم به بیماری های ناشی از بمب (بخصوص سرطان خون) 
  یک از یازده نفر که در هواپیما بودند نمیدانستند چه چیزی را حمل میکنند فقط خلبان تیتز خبر داشت پس از انفجار ناگهان مسئول فیلم برداری فریاد زد  
 <<خدای من ما چه کردیم؟>>   نگاه سرد خلبان به او فهماند که ساکت باشد سیاستمداران آمریکا گفتند هزاران نفر مردند بقیه هم میمیرند چه اهمیتی دارد!!! 
  آمریکا خوشحال و سرمست از پیروزی بودند و تا سالها نوشتن درباره ی این فاجعه ممنوع بود تا اینکه <جان هرسی>برای اولین بار آن را نوشت و مردم را متوجه کثافت کاری سیاستمدارانشان در ژاپن کرد نسل جدید آمریکا هنوز اعتقاد ندارند که از ژاپن معذرت بخواهند و هنوز گروه های ژاپنی مثل ارتش سرخ ژاپن وجود دارند که به انتقام بیاندیشند. 
 
[COLOR=#b22222]
منبع:http://www.forum.nazicenter.ir/

تصویر   

تصویر
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۶, ۱۱:۵۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: جنایت در سرزمین افتاب

پست توسط KH.I.A.2500 »

درود بر همگی ؛

در جایی که عدالت برای همه برقرار خواهد شد چنان عذابی برای آن خلبان و عاملان این قتل عام مهیاست که تمامی ندارد، انشاالله .
تاریخ، چنین جنایتی به خودش ندیده که 140000 نفر تنها در چند ثانیه کشته شوند، تکبر از سر و روی سیاستمداران امریکایی میباره .
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Major II
Major II
پست: 318
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ب.ظ
محل اقامت: No Where
سپاس‌های ارسالی: 2010 بار
سپاس‌های دریافتی: 837 بار
تماس:

Re: جنایت در سرزمین افتاب

پست توسط SEAFARER »

سلام.خسته نباشید. :razz:
این تنها قسمتی از جنایات آمریکایی ها است.
بمباران درسدن را به یاد آورید.بد تر از بمب اتم بود.در حدود 400000 نفر در آتش بمب های آمریکایی و انگلیسی سوختند.آیا اشاره ای به این جنایات شده؟آیا هنوز هم باید آمریکارا نجات دهنده جهان از دست ژاپن و آلمان دانست؟

[External Link Removed for Guests]
آخرین ويرايش توسط 1 on SEAFARER, ويرايش شده در 0.
تصویر
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 51
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۴:۴۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 26 بار
سپاس‌های دریافتی: 191 بار
تماس:

Re: جنایت در سرزمین افتاب

پست توسط 1939 »

در ضمن جا دارد بگویم بمباران لندن برای این انجام شد زیرا انگلستان اول شروع به بمباران مناطق المانی کرد و المان به تلافی از ان و برای گرفتن تسلیم شدم و اعلام اتش بس انگلستان بمباران لندن را انجام داد اینم سخنرانی هیتلر در این مورد

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “تاريخ جهان”