ولایت؛ ناوشکن خط شکن ایرانی + عکس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ناوشکن‌ها به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 373 بار
سپاس‌های دریافتی: 1777 بار

Re: ولایت؛ ناوشکن خط شکن ایرانی + عکس

پست توسط ramin-am »

خب اینها درست و من هم یک خائن مملکت ولی زیادی دارید دیگه یک چیزی رو الم کردن خوب نیست
من با دلایل فنی دارم میگم که کار ی که شده صد در صد هم مال ما نیست چون شما روی تکنولوژی رو میبینید
بذارید رک و راست بگم گفتیم لکومتیو ساختیم ولی واقعیت رو میگم بهتون کارکنان خود مپنا گفتن که تمام علامتها و پچهای مربوط به زیمنس آلمان رو در اوردیم و به جاش پچها و پلاکهای خودمون رو نصب کردیم .
منبع هم موثق هست . حالا راحت شدید ؟ موترو دیزل شوخی نیست ، من دو هفته با موتور دیزل کامینز 903 سر کله زدم پیر شدم ساخت آلیاز یک موترو 8 سلیندر 14 لیتری با توان اسمی 340 اسب و حتی ترمیم سر سیلندر اون به این راحتی ها نیست حال شما در مورد موتوری با توان بالای 1000 اسب حرف میزنید
یک کلمه در مورد اتومکانیک و ترمودینامیک میدونید ؟ من شک نمیکنم به برادران مسلمان برای من آیه نکشید وسط مسیحی هم انسانه دین داره کافر نیست توهین نکنید به کسی . من باور نمیکنم چون خداوند به من علم اموختن رو توصیه کرد و برای همین به هر حرفی اعتماد نمیکنم . بعضی چیزها راحت به دست میان بعضی چیزها تکنولوژی خاصی رو طلب میکنن شما هم توصیه میکنم قبل از محکوم کردن من کمی مطالعه پیشه کنید . من به خاطر این مملکت ناراحتم چون 40 ساله خودروسازی داریم ولی الان مونتاژ کاری بیش نیست ، همون زمانه موتور دیزل توی ایدم تولید میکنیم ولی هنوز موتروهای ماقبل تاریخ دایملر رو تولید میکنیم این ضعف دانش نیست ضعف مدریت هست . موترو دریای بنیان چیزی نیست که یک شبه به تکنولوژی اون رسید شما هر وقت تونستی تکنولوژی ریل مشترک رو برای من تشریح کنی و اولین موتوری که روی اون از این سیستم استفاده شده رو برای من نام ببری من هم حرفهای شما رو قبول میکنم .
به رویاهایت بی اندیش ..........
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

پست توسط Sami 1993 »

درباره لکوموتیو ایران سفیر دیگر همه می دونن که تکنولوژی آن مربوط به زیمنس آلمان است و برای تولید آن در داخل به ویژه موتور MTU4000 آن ( که در دسای مازندران مونتاژ می شود ) انتقال فن آوری صورت گرفته است .

تصویر
MTU_16V4000R43

دسا مازندران توانسته از همکاری شرکتهای معتبر مانند MAN, RUSTON, WARTSILA, AFS استفاده کند و با مونتاژ محصولات آنها کسب تجربه کرده و فن آوری موتورهای دیزل را وارد کشور کند که اولین نتیجه آن موتور Desa 150-V12D87 بوده است .

تصویر
تصویر
Desa 150-V12D87

اما درباره موتور RK215 که موتور بنیان 4 از ان توسعه یافته است . بر طبق قرار داد بین دسا و مان قرار بوده که 100 دستگاه از این موتور ( برای لکوموتيوهای آلستوم راه آهن جمهوری اسلامی ایران) در داخل ساخته بشود که این قرار داد به صورت CKD و PLB (ساخت داخل) بوده است.

تصویر
RK215
تصویر
لکوموتيوهای آلستوم

بلطبع وقتی مرحله تولید این موتور وارد PLB بشود ، بلطبع تبدیل به گزینه خوبی برای استفاده در شناورهای دریایی ( با تغییرات و بهسازی ) می شود .

تصویر
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 303 بار
سپاس‌های دریافتی: 575 بار

پست توسط alavi66 »

دوست عزیز ramin-am
من قصد جسارت خدمت شما رو نداشتم
بنده صرفا گفتم تا زمانی که به یقین نرسیدید به دیگری تهمت دروغگویی نزنید.
روی حرفم هم نه با شما بود و نه با دیگری کلا گفتم
نه منظورم این بود که شما یا دیگری خائن به وطنید و نه چیز دیگر.
گفتم سوظن خودت رو نثار دشمن بکن نه خودی!خودی رو باید با حسن ظن بهش نگاه کرد.
نمی دونم چرا شما از این حرف ناراحت شدید.
در مورد مسائل فنی هم من اطلاع چندانی ندارم
اما یه چیز رو می دونم اونم اینه که برای این که یه چیزی ساخت یه کشوری محسوب بشه لازم نیست صد درصد قطعاتش تو اون کشور تولید بشه
همچنین این رو می دونم که وقتی یه آدم میگه ما این کار رو کردیم کسی که میگه اون دروغ میگه باید به یقین برسه وگرنه تهمته.
در مورد کافر و مسلمان هم شما لجبازی نکنید!!!پیغمبر ما که اروپایی ها این مدت بهش انواع جسارتها روا داشتن گفته به برادر مومنت حسن ظن داشته باش و نسبت به کافران سوظن داشته باش.
در حالی که متاسفانه در این سایت نه تنها به ایرانی و بردار مسلمان سو ظن وجود دارد که به آمریکایی کافر حربی حسن ظن وجود دارد.
به هیچ وجه منظور من شما نیستید پس خواهشا جبهه گیری ننمایید.
امریکا اف 35 می سازه کارش صد در صد مال خودش نیست اما همه اون رو امریکایی می دونند
شرکتهای تولید کننده لبتاپ قطعات مختلف خود رو سفارش می دن.
اما جالبه تو کشور ما چون موتور دریایی بنیان صد در صد ایرانی نیست مسئولین دروغ میگند!همین که موتور مزبور تو ایران تولید شده ولو همه قطعاتش ایرانی نباشه ایرانیه.
امیدوارم بهتون بر نخورده باشه و نه خود را وطن فروش بخوانید و نه کافر.
امیدوارم در پناه خداوند موفق باشید
جانم فدای پیامبر مهربانی.
پیامبری که برای رهایی آدمیان از گمراهی هیچ اجرتی نخواست در حالی که گمراه کنندگان برای گمراه کردن مردم اجرت مطالبه می کنند.
Furious Poster
Furious Poster
سپاس‌های ارسالی: 874 بار
سپاس‌های دریافتی: 1751 بار

پست توسط pasha85 »

فعالیت ناوشکن جماران 2 در دریای خزر
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ناوشکن جماران 2 پیشرفته که مراحل طراحی و ساخت آن در سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع انجام شده است، به زودی در دریای خزر به آب انداخته می شود.
به گزارش مشرق، سردار احمد وحیدی افزود: ناوشکن جماران 2 پیشرفته ،‌ نماد اقتدار سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پیام آور صلح و دوستی در دریای خزر است.

وی گفت: پس از به آب اندازی و انجام تست های نهایی جماران 2 پیشرفته ،‌ این ناوشکن به نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تحویل می شود.سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در دیدار اعضای ستاد برگزاری جشنواره جوان سرباز که قرار است مرحله نهایی آن در خردادماه سال 92 در مراسم ویژه‌ای برگزار و برگزیدگان جوان سرباز نیروهای مسلح معرفی شوند، طی سخنانی با اشاره به اهمیت خدمت سربازی در افزایش و تحکیم اقتدار ملی و دفاع مؤثر و همه‌جانبه از کشور، گفت: جشنواره جوان سرباز برای تجلیل از جوانان غیور و غیرتمندی است که مخلصانه از دستاوردهای انقلاب اسلامی و کیان دین و میهن پاسداری و حراست می‌‌کنند.

وحیدی با گرامیداشت یاد و خاطره سربازان شهید دفاع مقدس گفت: اوج ایثار، از خود گذشتگی و رشادت سربازان عزیز را در دفاع مقدس شاهد بودیم، تقدیم هزاران شهید و جانباز گویای حماسه‌آفرینی سربازان فداکار ایران اسلامی است.

وزیر دفاع خدمت مقدس سربازی را استحکام بخش پیوند نیروهای مسلح با مردم ذکر کرد و افزود: سربازان عزیز مهمترین نقش را در پیوند نیروهای مسلح با مردم ایفاء می‌کنند.

وحیدی افزود: بخش عمده‌ای از شادابی، نشاط، تحرک و قدرت نیروهای مسلح به برکت حضور جوانانی است که با عشق خدمت به کشور در کسوت سربازی منشأ خدمات بزرگ در نیروهای مسلح هستند.

وزیر دفاع با بیان اینکه به زودی شاهد به آب اندازی ناوشکن جماران 2 پیشرفته که بدست متخصصان اقتدارآفرین سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع طراحی و ساخته شده است در دریای خزر هستیم، تأکید کرد: طراحی و ساخت انواع ماهواره و ماهواره بر، موشک، هواپیما، بالگرد، تانک، نفربر، مهمات، سامانه الکترونیکی، اپتیکی، مخابراتی و صدها محصول و دستاورد ارزشمند دیگر در مجموعه عظیم صنعتی وزارت دفاع مرهون روحیه بالا، نشاط، شادابی، نبوغ، خلاقیت و پشتکار سربازان نخبه ،جوانان متخصص و برومندی است که درس خدمت، کار مولد و تلاش خستگی ناپذیر، وفاداری و دفاع از دین و میهن را در دوران پرافتخار سربازی آموخته اند.

وحیدی همچنین سربازی را یکی از نمادهای مشارکت مردم در دفاع از کشور دانست و تصریح کرد: جوان سرباز ایرانی مظهر کار، تلاش، هوشیاری و خدمت سازنده و بی‌ادعا است.

وزیر دفاع، تجلیل از جوانان سرباز را بویژه برگزیدگان آنان در چارچوب جشنواره‌ای فاخر اقدامی ارزنده توصیف کرد و گفت: این جشنواره بعنوان یک اقدام بزرگ فرهنگی باید سال به سال باشکوه‌تر و با مشارکت حداکثری سربازان وظیفه در سراسر کشور برگزار شود.

وی در ادامه گفت: وزارت امروز مفتخر است که میزبان و مسئول برگزاری پنجمین جشنواره جوان سرباز است و تلاش می‌کند جشنواره پنجم به بهترین نحو ممکن برگزار شود.

وزیر دفاع در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: جذب و بکارگیری برگزیدگان جشنواره جوان سرباز را به عنوان کادر رسمی نیروهای مسلح اقدامی مفید برای بکارگیری حداکثری از توان، استعداد و نخبگی این عزیزان برگزیده دانست که باید در دستورکار قرار گیرد.

وحیدی افزود: در مرور خاطرات بسیاری از مفاخر و بزرگان ایران اسلامی و امیران و سرداران شهید مشاهده می‌کنیم که دوره سربازی را بعنوان بهترین ایام عمر خود که در آن درس زندگی، جوانمردی، رشادت و از خود گذشتگی، کمک به دیگران و دهها درس و نکته مهم دیگر آموخته‌اند یاد می‌کنند و ما وظیفه داریم آیین سربازی را به الگویی نمونه و سازنده برای جوان ایرانی تبدیل کنیم.

وزیر دفاع در پایان با قدردانی از همت و تلاش دست‌اندرکاران این جشنواره اظهار امیدواری کرد مسئولان و دست‌اندرکاران جشنواره جوان سرباز در ارایه چنین الگوی نمونه و شایسته‌ای موفق باشند.
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8701 بار
سپاس‌های دریافتی: 13240 بار

پست توسط Java »

آخرین تصاویر از سایت شبکه خبر.... عکس نخست محل نصب رادار هوایی رو نشون میده! میشه متوجه شد چه راداری قرار هست روش نصب بشه؟؟؟؟

[External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests]   بیشتر: [External Link Removed for Guests] 
تا در طلب گوهر کانی کانی      تا در هوس لقمهٔ نانی نانی

این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی     هر چیزی که در جستن آنی آنی

https://www.instagram.com/javad.molaiee/
Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 1195 بار

پست توسط 144 »

انگار رادار فازی قراره روش نصب بشه،
به جز بحث الکترونیک هیچ تفاوتی از لحاظ شکل با جماران نداره
در تمام رنج هایی که میکشی "صبر[COLOR=#000000]" اوج احترام به حکمت خداوند است