تنظیم خانواده باید از کتابهای دانشگاهی حذف شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

Re: تنظیم خانواده باید از کتابهای دانشگاهی حذف شود

پست توسط SORENA »

Present نوشته شده:دوستان نظرشون چیه ماهم جنبش "چاه های نفت رو تسخیر کن" راه بندازیم ؟ الان بیش از 80 درصد سرمایه کشور در دست 10 در صد و بقیه در دست بقیه هست . :grin:

اگه همچین چیزی بگی
خدا اون روزو برات نیاره ولی بعد از 37 ثانیه فک کنم یه گودال 2در1در2 رو تسخیر کنی تصویر
[External Link Removed for Guests]
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
تماس:

پست توسط aliphp1 »

من موافقم ککه تا چند سال دبگر دولت مجبور میشود مثل غربی ها عمل کند و ترس از نرخ رشد منفی داشته باشد
ولی بیایند شرایط را مثل غربی ها بکنند من خودم 5 تا بچه قول میدم
 فروش عمده ی کارت شارژ بصورت  
  فایل اکسل مخصوص فروشگاه های اینترنتی کارت  
  فایل پی دی اف اماده چاپ روی کاغذ A4 مخصوص کافی نت  
  دی یاهو : parsian_3695 تلفن :  
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 130 بار
سپاس‌های دریافتی: 202 بار

پست توسط John rider »

John rider نوشته شده:
SAMAN نوشته شده:بنده نمی دانم این سران مملکت با کدام دید یکسره ملت رو به افزایش جمعیت تشویق می کنند؟ گویا قصد دارن مثل دهه 60 نسلی دیگر را با بی برنامه گی بیچاره کنند!
اگر این حرف بزرگان و مسئولان کشور است وای به حال عوام!
برای رشد جمعیت باید زیرساخت ها آماده باشد ما که در حال حاضر یکمان در گرو 2 مان است!!!
اما من به عنوان یک شخص عادی این خطر را احساس می کنم که به دلیل مشکلات فراوان در زمینه "ازدواج سالم جوانان" از جمله مشکلات عمده اقتصادی , فرهنگی, تربیتی و ... تا 20 الی 30 سا ل آینده چیزی به نام ایرانی و نسل ایرانی به ندرت پیدا خواهد شد....

مقایسه ی افزایش بی برنامه ی جمعیت دهه 60باشرایط حال کشورصحیح نیست،هم اکنون وضعیت اقتصادی فرهنگی سیاسی امنیتی و...کشورباآن زمان به کلی متفاوت است.اگرشمااحساس بیچارگی میکنیددلیلی منطقی نیست ،که آن رابرسایرین بسط دهید!
وبه شماهم توصیه میکنم احساس بیچارگی نکنیدوباحقایق زندگیتان مواجهه شوید.

من به خاطراین پست خودازSAMAN عذرخواهی میکنم،زیرا تکرارهدایت شده وبرنامه ریزی شده سخن دیگران کاری ناشایسته وزشتی است.
اما من، قصد بی احترامی نداشتم.وازباب ناراحتی وتاسف بسیارعمیق که روحیه ی جوانان همسن وسال خودرااین گونه میبینم.باعث شدتادراین پست شتابزده و...(هرچی که شمااسمشوبزارید)رفتارکنم.

بازهم ازتمامی کاربرانی که احساس میکنندبه آنها توهین شده عذرمی خواهم.
ارسال پست

بازگشت به “کنکور و دانشگاه”