جعبه لایتنر (G5) برای پاکت پی سی !! (تقویت یادگیری)

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي ويندوز موبايل و ويندوز فون به تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Professional, شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 275 بار
سپاس‌های دریافتی: 1290 بار
تماس:

جعبه لایتنر (G5) برای پاکت پی سی !! (تقویت یادگیری)

پست توسط Professional »

با سلام خدمت دوستان :D

این برنامه برای گوشی های QVGA هستش و برای اجرا به .Net Compact FrameWork 2.0 یا بالاتر نیاز داره، من خودم روی WM6 تستش کردم ولی روی 5 هم جواب میده (تست نکردم)

تصویر

در مورد برنامه:

این برنامه با استفاده از تکنیک لاینتر، باعث میشه لغاتی رو که شما یاد میگیرین هرگز فراموش نکنین و روش کار هم به این صورت هست که فواصل زمانی تستها و پرسشها رو طوری تنظیم میکنه که لغات به حافظه ی دایم شما منتقل بشن.

شما میتونین برای خودتون لغت نامه های مختلفی با توجه به کاربردی که دارین بسازین و هر زمان که لغت جدیدی مشاهده کردین، بلافاصله به لغت نامه تون اضافش کنید.

پرسشها بصورت 4 گزینه ای هست و در پایان هر آزمون به شما با توجه به جوابهایی که دادین امتیاز داده میشه و همچنین میتونین لغاتی رو که در طی آزمون اشتباه جواب دادین، بعد از اتمام هر آزمون مرور کنین.

فعلا فقط یه لغت نامه توی برنامه وجود داره که لغات خیلی پر کاربردی داره (حدود 2500 لغت) ولی شاید برای بعضی ها لغات آسونی باشه ولی دارم تعداد لغت نامه هاش رو اضافه می کنم و بعد از تکمیل لغت نامه ها اونها رو هم برای دانلود قرار میدم.

امیدوارم که این برنامه براتون مفید باشه :razz:

نویسنده برنامه :soheil86

[External Link Removed for Guests]
[ دست نوشته های من: [External Link Removed for Guests]] - [[External Link Removed for Guests]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4179 بار
تماس:

پست توسط ganjineh »

Professional, عزیز ممنون از لطف و توجه شما به این وسیله اموزشی مهم :(

اما جی 5 جعبه لایتنر نیست و از قوانین ان پیروی نمی کند (البته بهتره بگویم که فقط سایه ای از لایتنر در جی 5استفاده شده :-o )
در ضمن تقریبا یه جورایی (با حداقل درصد ممکنه نهایت 50درصد) شبیه جعبه لایتنر است.

البته فکر اولیه که همان جعبه لایتنر است توسط سپاستین لایتنر در سال 1930میلادی بنیان نهاده شد و مسلما با همان راه و روش ابتدایی مربوط به ان زمان که استقبال خوبی هم از ان شد .
اما در سال 1374شمسی جناب اقای مهدی مالکی نژاد با تحقیقات قبلی و مطالعاتی که روی این وسیله داشت جعبه لایتنر را با تغییراتی کم با نام جی 5وارد عرصه اموزشی کرد و ان نوع اولیه شباهت زیادی یه جعبه لایتنر داشت اما رفته رفته ایشان روی نقاط ضعف و قوت ان کار کردند و در سالهای اینده جعبه جی 5 جدیدی با حداقل 13 پله پیشرفت نسبت به جعبه لایتنر را ارایه داد و همین طور به روند کار خود ادامه دادند و نوع جدید جی 5 را در مدلهای جی تا با تغییرات بیشتری ارایه دادند که رسما خود ایشان اعلام کردند که جی 5 ممکن است که یه جورایی جعبه لایتنر باشد و جی تا هم جی 5 اما به هیچ عنوان جی تا جعبه لایتنر نیست و این برنامه که شما از ان در رابطه با جی 5عنوان کردید در واقع همان روشهای مربوط به جی تا است و به همین دلیل من گفتم که جعبه لایتنر نیست در ضمن در تاریخ بیست و ششم اسفند یک هزارو سیصد و هشتاد و سه اقای مهدی مالکی نژاد جی تا را به ثبت اختراعات کشور رساندند و از ان تاریخ ایشان یکی از مخترعان لقب گرفت :-o

در حال حاضر محصولات ایشان به غیر از داخل کشور در بیشتر کشورهای عربی و اروپایی صادر می شود و در بعضی کشورها با ترجمه به زبان ان کشورها مثل عربی :shock:

در ضمن من قبلا درباره جی 5مطالبی را در بخش اموزش عنوان کرده بودم و به دلیل بعضی مسائل که یکی اش استقبال کم از ان دیگر ادامه ندادم .
می توانید به توضیحات بیشتر در این تاپیک ها مراجعه نمایید:

http://www.centralclubs.com/viewtopic.php?t=14908
http://www.centralclubs.com/viewtopic.php?t=11660
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Professional »

HRG, جان من در این مورد زیاد تجربه ندارم.
ولی طرز کارشون یکی هست.
در هر صورت امیدوارم مفید باشه. :-)
[ دست نوشته های من: [External Link Removed for Guests]] - [[External Link Removed for Guests]

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: در همين نزديكي...
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 189 بار

پست توسط Masoud »

Professional, جان!

من تا الان بيشتر از 2 بار شانسي نتونستم باهاش آزمون از خودم بگيرم!
هر وقت ميرم داخل برنامه، ميزنم آزمون بگيره، ميزنه: " شما آزمون امروز خود را انجام داده ايد "
تصویر
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Professional »

Masoud, جان به نظر مشکل برنامه نویسی داره چون منم تست کردم بعد از دوبار این مشکل رو داره.

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 28 بار
سپاس‌های دریافتی: 27 بار

پست توسط mohsen_3d »

این برنامه برای N95 هم وجود داره؟
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Professional »

mohsen_3d نوشته شده:این برنامه برای N95 هم وجود داره؟
نه متاسفانه. :D

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 10 بار

پست توسط soheil86 »

[font=Georgia]Leitner Box v1.2 Build   

سلام دوستان داشتم سرچ ميكردم ديدم، جعبه ي لايتنر اينجا قرار داده شده، ولي همون ورژن اوليه اشه....
لينك زير رو كه ميذارم ورژن 1.2 ، كه تمامي مشكلات قبلي توش برطرف شده و يك سري قابليت هاي جديد هم به برنامه اضافه شده:

تصویر 

New Member

Re: جعبه لایتنر (G5) برای پاکت پی سی !! (تقویت یادگیری)

پست توسط ebrahimiali »

دیدم لینک بالا خراب شده لینک 1.3 این نرم افزار را گذاشتم.
ارسال پست

بازگشت به “Windown Phone App”