کلاس مقدماتي آموزش PIC18 در دانشکده فني دانشگاه تهران (شرکت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با سایر میکروکنترلرها به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, SAMAN, sinaset, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

کلاس مقدماتي آموزش PIC18 در دانشکده فني دانشگاه تهران (شرکت

پست توسط alitabaie »

[FONT=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] [HIGHLIGHT=#f0f0f0]سلام دوستان، انجمن علمي رشته «علوم مهندسي» در دانشکده فني دانشگاه تهران (واقع در ميدان انقلاب) قصد داره کلاس آموزش مقدماتي PIC18 برگزار ميکنه :wow:   
[FONT=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] [HIGHLIGHT=#f0f0f0]تو اين دوره آموزش C برا اونايي که به اين زبان آشنا نيستن هم ارايه ميشه. اونطوري که من پرسيدم اين کلاسا از اول آبان 92 (دو هفته ديگه) تشکيل ميشه و همه علاقه مندان ميتونن شرکت    
[FONT=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] [HIGHLIGHT=#f0f0f0]و باز هم اونطوري که من پرسيدم(خودم دانشجوي دانشکده فني ام )    [FONT=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] [HIGHLIGHT=#f0f0f0] نرم افزار MPLAB و کامپايلر C18   [FONT=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] [HIGHLIGHT=#f0f0f0] استفاده    
[FONT=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] [HIGHLIGHT=#f0f0f0]اين کلاسا توسط دانشجويان دانشکده فني برگزار ميشه و قصد داره کار رو بنابر کار عملي بزارن و پوسترهاش از هفته ديگه در سطح دانشگاه ها پخش خواهد    

[FONT=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] [HIGHLIGHT=#f0f0f0]من ازشون اجازه گرفتم تا قبل از پخش پوسترها شماره مسئول ثبت نام رو تو اينجا قرار    

[FONT=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] [HIGHLIGHT=#f0f0f0]علاقه مندان بايد به مسئول انجمن علمي آقاي کريمي ( 09125695948 ) براي ثبت نام و تاريخ کلاسا و اينا و مجوز ورود به دانشگاه تماس بگيرن تا ايشون با دانشگاه هماهنگ کنه. همچنين ميتونين در مورد کلاسا و سوالاي ديگه با آقاي ابراهيمي (09385265756) تماس    
[FONT=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] [HIGHLIGHT=#f0f0f0]دوستان غير دانشجو هم ميتونن شرکت کنن و با آقاي کريمي و يا ابراهيمي تماس    
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

Re: کلاس مقدماتي آموزش PIC18 در دانشکده فني دانشگاه تهران (ش

پست توسط Present »

چند جلسه و چند روزه ؟
ارسال پست

بازگشت به “سایر میکروکنترلرها”