نياز به حسگر ردياب چشم با اتصال آسان به رايانه

در این بخش می توانید در رابطه با مدارها و مکانیک در رباتیک به بحث وگفتگو بپردازید

مدیران انجمن: sinaset, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 29119 بار
سپاس‌های دریافتی: 21533 بار
تماس:

نياز به حسگر ردياب چشم با اتصال آسان به رايانه

پست توسط sokuteasemuni »

سلام بر كاربران عزيز و گرامي

براي [COLOR=#0070c0]پروژه ي پايان نامه ،نياز به حسگر ردياب چشم(eye tracker) با اتصال آسان به رايانه دارم.(البته قيمت و وزن و زيبايي و خطا اينها هم مهمه كه در اولويت هاي بعدي براي بنده هست) 

اگه دوستان لينكي از سازنده رو به بنده بدن ممنون ميشم ؛ خودم گشتم ولي چون خيلي وارد نبودم ، گفتم از دوستان هم كمك بگيرم تا زودتر به نتيجه برسم . البته اگر سازنده ي مربوطه در چين يا تركيه نمايندگي داشته باشه كه چه بهتر، چون هرچه زودتر حسگره به دستم برسه زودتر كار رو شروع مي كنم.
بايد با نرم افزار virtools هم كار كنم كه هر كدوم از دوستان كار كردن باهاش بفرمايند تا بعداً مزاحم بشم انشاالله.

منتظر راهنمايي هاي شما هستم.
[External Link Removed for Guests]
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

Re: نياز به حسگر ردياب چشم با اتصال آسان به رايانه

پست توسط Solver »

sokuteasemuni,

من خبر طراحی نمونه ای اون در داخل کشور ویژه معلولین جهت کار با رایانه را خوندم. اما اطلاعاتی در موردش ندارم. به هر حال با یک جستجو یک سری اطلاعات به دست آوردم که گذاشتم، البته من هم با جستجو یافتم، به هر حال امیدوارم مفید باشد.

شرکت توبی - Tobii یکی از تولید کننده ها هست. طبق شرح خودش:

Please Login or Register to see this code

در بخش محصولاتش چند کالا معرفی شده از جمله:

[External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]
Plug-and-play for on screen research.   [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]
Widescreen for large stimulus display.   [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]
Flexible for studies of physical objects.   [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]
Gaze analysis and visualization tools.   

که روشن هست هر کدوم مناسب چه کاری هستن، با کلیک روی لینکشون مشخصات کامل هر محصول ارائه شده.

iهمینطور یک شرکت دیگه به نام ASL که لیست محصولات مرتبط اون هم اینجاست: [External Link Removed for Guests]

اینجا هم یک سری فهرست شده با قیمت: [External Link Removed for Guests]
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “مدارها و مکانیک در رباتیک”