پروکسی و نحوه بدست آوردن آن

شما در اين بخش اطلاعات مفيد و آموزشهاي كاربردي كامپيوتر را ميتوانيد بيابيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 36 بار

پروکسی و نحوه بدست آوردن آن

پست توسط ebrahimfoladi »

پروکسی یا پروکسی لیست ها ، آی پی و پورت هایی هستن که با استفاده از مساوی از هم دیگه جدا میشن مثلا

127.0.0.1:2189

پروکسی ها معلوم نمیکنه از چه پورتی استفاده میکنن و احتمال داره شما به انواع پورت ها موقع بدست آوردن پروکسی بر بخورین که هیچ مشکلی نداره

اما چند تا مثال ساده از کاربرد پروکسی لیست ها میزنم و بعد میریم سراغ بدست آوردن اونها :)

شاید بعضی وقتا دیده باشین که وقتی چند بار رمز عبورتونو توی یه سایتی اشتباه میزنین ، اون سایت آی پی شمارو بلاک میکنه و ... ، اینجاست که پروکسی به داد کرکر یا همون کراکرا میرسه و موجب میشه که آی پیی که از طریق اون دارن تو سایت با یوزر و پسوردی که از کمبو بدست آوردن لاگین میکنن عوض شه و مدت زمان عوض شدن اون بستگی به سایتی داره که دارن کمبورو روی اون تست میکنن ، ما هم میتونیم از پروکسی استفاده کنیم یا اینکه آی پی خودمون رو تغییر بدیم و ...!!!

کاربرد دیگه ی پروکسی رو که شاید به تازگی خودتونم متوجهش شده باشین اینه که میتونه آی پی مارو به یه آی پی خارج از ایران تغییر بده و یه جورایی میشه گفت که مثل فیلتر شکن عمل میکنه و این موجب شده بود که بعضیا بدون فیلتر شکن و فقط با داشتن پروکسی ، زمانی که تلگرام فیلتر بود ، ازش استفاده کنن

و کاربرد آخری که مثال میزنم برای کسایی هستش که نمیخوان گیر بیفتن ، البته راهی برای فرار از گیر افتادن نیست ولی یه خرده میتونیم طولش بدیم و توی زمانی که بدست میاریم میتونیم خیلی کارا بکنیم ، البته بعضیا هستن که فکر میکنن با یه آی پی عوض کردن یا استفاده کردن از پروکسی گیر نمیفتن ولی اینطور نیست چون خیلی ساده میشه آی پیی که پشت آی پی فیلتر شکن یا ... وجود داره رو بدست آورد  ، ولی کاربردی که میتونه داشته باشه اینه که میتونیم پیچ در پیچش کنیم مثلا برای یه کار غیر قانونی ده ، بیستا فیلتر شکن و پروکسی و ... بندازیم پشت حمله ای که میخوایم انجام بدیم تا یه خرده کمک کنه تا دیر تر گیر بیفتیم :) ،‌ از این ها گذشته سیستم هدف یا ... لاگ میندازه و کسایی که دوره های فارنزیک و ... گذروندن و تو فتا مشغولن و ... میتونن خیلی راحت آمارتونو در بیارن 

البته ما قصدمون این نیست که در مورد اینجور چیزا بحث کنیم ولی دیدم چون بعضیا دنبال پروکسی هستن که گیر نیفتن ،‌گفتم یه یادی کرده باشم تا خیالتون راحت باشه که ...

همچنین گفتنیه که ما انواع پروکسی هارو داریم که بهترین اونا به ترتیب به این شرحه
Please Login or Register to see this code
خب حالا چطور میشه پروکسی هارو بدست آورد ؟!!!

برای اینکار راهکار های زیادی وجود داره مثلا سایت ها و ... هایی که وجود داره ولی از اونجایی که من دنبال اینم که کارم سریع راه بیفته ، برای شما هم یه برنامه معرفی میکنم که خیلی ساده میتونین پروکسی های خوب و زیادی مثلا 1000 یا شاید هم بیشتر بدست بیارین و اسم اون برنامه هم Pr o _x y Shark هستش که میتونین تو گوگل سرچ کنین و دانلود کنین ،البته احتمال داره لینک دانلودش فیلتر باشه که بوسیله چیز شکن دانلود کنین که خالی از لطف نیست یا اگه از سرور مجازی استفاده میکنین که چه بهتر (من خودم بیشتر روی سرور مجازی تهیه میکنم)

بعد از اینکه برنامه رو دانلود کردین ، فیلتر شکن خودتونو روشن کنین و وارد برنامه بشین و بدون اینکه به چیزی دست بزنین منتظر بمونین تا برنامه کارش رو انجام بده و لیستی از پروکسی هارو بدست بیاره ، بعد از اینکه کار جستجو تموم شد روی دکمه Start بزنین و منتظر بمونین تا نوار پیشرفتی که وجود داره ، تا انتها پیشرفت کنه و یا هر وقت به مقدار مورد نیازتون رسید متوقف کنید ، یکی از خوبیایی که این برنامه داره اینه که میتونین بصورت رنجی هم آی پی وارد کنین و پروکسی رو با پورت دلخواهتون بدست بیارین ، به هر حال بعد از اینکه سالماش اسکن شد روی Save Proxies بزنین و مسیر دلخواهتون رو انتخاب کنین و روی ذخیره کلیک کنین

اینم تصویری از برنامه که محیط ساده ای داره
تصویر
تنظیم کردن پروکسی روی سیستم یا مرورگر ، به عهده خودتون ، یه خرده که سرچ بزنین نتایج زیادی بدست میاد

موفق باشید
💢دوستانم بی دفاع دشمنانم بی جواب نمیمانند💢

بهترین دوست کسی که همیشه با خوشی تو خوش بشه و با ناراحتیت ناخوش

بدترین دشمن کسی که همیشه با ناراحتی تو خوش بشه و با ناراحتیت خوش

ارسال پست

بازگشت به “مطالب كاربردي كامپيوتر”