سری دوم حملات دیداس بر روی سایت دولتی آمار کشور عربستان

در این بخش می‌توانید در رابطه با امنيت و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

مدیران انجمن: SHAHRAM, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
محل اقامت: تربت حیدریه
سپاس‌های ارسالی: 106 بار
سپاس‌های دریافتی: 572 بار
تماس:

سری دوم حملات دیداس بر روی سایت دولتی آمار کشور عربستان

پست توسط IrIsT »

با سلا
طی هک شدن سایت امار ایران توسط گروه های عربستانی،
تیم امنیتی iedb.ir ،سایت دولتی آمار کشور عربستان را دیروز یک ساعت از دسترس خارج نمود
سایت اپار گشور عربستان:
stats.gov.sa
سری دوم این حملات از ساعاتی پیش آغاز شد و تا شب این حملات ادامه پیدا خواهد کرد و انشالله از فردا حملات گسترده تری بر روی سایت های دولتی کشور عربستان انجام خواهد گرفت
تصویر

لینک کامل خبر :

[External Link Removed for Guests]

تا الان 4 ساعت این سایت و سرور از دسترس خارج گردیده است.
لطفا این پیام رو پخش کنسد و در صورت حمایت از تیم ما،میتوانیم حوزه فعالیت را برای دفاع در حوزه امنیت و سایبری،بالا ببریم.

موفق باشید.

تلگرام : [url]@AmirAm67[/url] - ایمیل : mailto:?subject=&body= 
Major II
Major II
تماس:

Re: سری دوم حملات دیداس بر روی سایت دولتی آمار کشور عربستان

پست توسط IrIsT »

سلام داداشم.یک چیزایی میخوام بگم که شاید براتون حیرت آور باشه.
اول اینکه طی این حملات,الان سرور من هم کلا از سمت سرور بستند.مشکلی نیست.طی حمایت دوستان,هر کدوم یک سرور ویندوز 2008 رم 4 و هادر 10 گیگ برسونید.رم 2 هم خوبه.برای دو روز.
من همچنان ضربه سنگینی بهشون میزنم که تا عمر دارن فراموش نکنن.اما بدیش اینه که کسی حمایت نمیکنه.
وقتی سایتی توسط هکرها هک شد,همه شعار میدادن.
وقتی دیداسمون کردن,همه شعار میدادن.
و ...
اما من دیشب به هنوان مدیر تیم امنیتی iedb.ir اولین شخصی بودم که سرور دولتی آمار عربستان رو از دسترس خارج کنم.اما اسم ننوشتم.ولی همه به نام خودشون گذاشتن.این واسم مهم نیست.فق واسم مهم اینه که میخوام ضربه سنگینی بهشون بزنم.
خودم مشکل هزینه دارم.وگرنه اگه دو سه تا سرور باشه؛البته ایبوز نداشته باشه,ببینید چکار میکنم.
الان 6 ساته که داون هستند و شروع به حمله سایت من کردند و سرورم رو از دیتاسنتر بستن.
مشکلی نیست.درست میشه.
اما اینجاش جالبه
باورتون میشه الان vps ها و شل ها و ssh های کرک شده رو همین عربها به خداها تومن میخرن؟
بعد نمیخوان هک کنن؟وقتی خودمون بخار پول باگ سایت های خودمونو میدیم,چرا نزنن؟
خیلی ها پولدار شدن.اما خیانتی که به کشور کردن که نگو.
فقط بخاطر پول.بخدا یعنی هر شل,4 دلار.5 هزار تا میفروشه.چقدر پول به جیب میزنه؟اینو دیدم با چشمای خودم.

امنیت سرورها و سایت های کشور ما از زیرساخت مشکل داره.
فلان سازمان و ارگان و و...... میان یک هزینه میدن به یکی.اون میاد یک وردپرس یا یک برنامه زپرتی رو درست میکنه.پول زیادی هم میگیره.بعد یک سرور بی کیفیت هم میگیره.بعد میگه بفرما.
ما از زیرساخت مشکل داریم.
ما نمیخوایم قبول کنیم امنیت این چیزی نیست که الان داریم.امنیت فراتر از اون چیزی هستش که ما استفاده میکنیم.
رف تیم امنیتی میزنه.یا میره تو نت افراز.یا اینکه یک سرور کوچیک میخره.دیزیبل فانکشن و اوپن بیس و سیف مود رو ردیف میکنه.میگه دیگه امن شد.
این امنیته؟
ما مشکلاتمون خیلی زیاده.

تو این حالت باید چکار کنیم؟مجبوریم به این کشور بفهمونیم که دهنتونو آسفالت میکنیم اگه بخوایم.
بخدا الان خودم هزینه ندارم.و خیلی هزینم محدوده و کمتر کسی کمک میکنه.میگن کمک میکنیم.فق بخار اینکه اون برنامه رو بردارن و برم سایت ایرانی رو دیداس کنن یا هک کنن.
اما اگه یک حامی مالی داشتم,یا حداقل یک حامی مالی واسه سرورم داشتم,ضرر سنگینی میزدم.
با یک سرور کوچیک 6 ساعته داره با خاک یکسان میشه.
من دوست دارم خیلی ها حمایتم کنن.اما چه کنیم که کمتر کسی انجام میده.حتی یک سرور کوچیک که ماهیانه 40ت در میاد هم دریغ میکنن.یا خیل چیزای دیگه.
اما انشالله,اگه خدا بخواد,تصمیم گرفتم که افراد رو جمع کنم.هر کسی به هر طریقی که میتونه کمک کنه.تیم تشکیل شه,اون موقع ما میدونیم و اون کشور.
اگر دوستان میتونن همکاری کنن,خیلی خوشحال میشم.از دست تنهایی در بیام.
اگر تمایل داشتین با شماره زیر در تماس باشید
اینو واسه کشور عزیزمون میخوام انجام بدیم.
تیم iedb.ir شامل تمامی افراد از تمامی نقاط کشور هستش و تیم مال یک نفر نیست.مال تمام نفراتی هستش که دارن زحمت میکشن
اگر دوستان توانایی کمک دارند,میتونن تماس بگیرن با ایمیل بدن.
موفق باشید.

Major II
Major II
تماس:

پست توسط IrIsT »

سلام و درود.
سایت دوم و رسمی سایت دولتی آمار و اطلاعات عربستان هم دیروز از دسترس خارج شد
Cdsi.gov.sa

ضرر مالی شدیدی به سرور های این کشور وارد شده و داره بیشتر میشه.
موفق باشید.

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا ( أرضُ الله الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 4698 بار
سپاس‌های دریافتی: 8730 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

این دو حکومت مسلمانان منطقه و جهان رو بیچاره کردند و به خاک سیاه نشاندند
خوشحالید که به عربستان حمله میشه
خوشحالند که به ایران حمله میشه
صهیونیستها و امریکا و انگلیس و غیره همگی خبردار می ایستند و تعظیم میکنند و به همه ی مراجع تقلید جهان اسلام و دستشون رو هم میبوسند که با اختراع مذاهبِ اسلام و ترویجش تخم کینه و نفرت نسبت به همدیگر رو در دل مسلمانان جهان کاشتند و میکارند و آتشها به پا کردند و فرصتهای طلائی به وجود آوردند برای صهیونیستها و امریکا و انگلیس تا هیزم بریزند روی این آتشها و مسلمانان و کشورهاشون و ثروتهاشون رو هر چه بیشتر به دست خودِ مسلمانان نابود کنند
آخرین ويرايش توسط 1 on MOHAMMAD_ASEMOONI, ويرايش شده در 0.
صرفه‌جویی دهها میلیونیِ هزینه‌های خودرو
صرفه‌جویی دهها میلیونیِ هزینه‌های زندگی
برنامه‌های کاربردی اندروید و اطلاعات مهمِ تنظیمات اندروید
جسارتاً آموزشتوبه به زبان ساده
توصیه‌های بسیار مهم امنیتی
توصیه‌های بسیار مهم سلامتی
سرویس و تعمیر آبگرمکن و پکیج
سیستم آبرسانی ساختمان (پمپ،مخزن،روشهای‌نصب،عیب‌یابی،تعمیر،هشدارها،توصیه‌ها)

دوستِ عزیز،چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد
همه ما آسمونی هستیم و شمارش معکوس برای بازگشتمون از همون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده
و حسابرسیِ بسیار دقیقی هم در انتظارمون هست. 
یه آسمونیِ فعال باش که امتحانِ دنیا تکرار شدنی نیست که نیست

اگه باور نمی‌کنی، برو همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
باز هم قبول نداری ؟!
این شما و این هم دنیا

New Member
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط joker.b36 »

IrIsT نوشته شده:سلام داداشم.یک چیزایی میخوام بگم که شاید براتون حیرت آور باشه.
اول اینکه طی این حملات,الان سرور من هم کلا از سمت سرور بستند.مشکلی نیست.طی حمایت دوستان,هر کدوم یک سرور ویندوز 2008 رم 4 و هادر 10 گیگ برسونید.رم 2 هم خوبه.برای دو روز.
من همچنان ضربه سنگینی بهشون میزنم که تا عمر دارن فراموش نکنن.اما بدیش اینه که کسی حمایت نمیکنه.
وقتی سایتی توسط هکرها هک شد,همه شعار میدادن.
وقتی دیداسمون کردن,همه شعار میدادن.
و ...
اما من دیشب به هنوان مدیر تیم امنیتی iedb.ir اولین شخصی بودم که سرور دولتی آمار عربستان رو از دسترس خارج کنم.اما اسم ننوشتم.ولی همه به نام خودشون گذاشتن.این واسم مهم نیست.فق واسم مهم اینه که میخوام ضربه سنگینی بهشون بزنم.
خودم مشکل هزینه دارم.وگرنه اگه دو سه تا سرور باشه؛البته ایبوز نداشته باشه,ببینید چکار میکنم.
الان 6 ساته که داون هستند و شروع به حمله سایت من کردند و سرورم رو از دیتاسنتر بستن.
مشکلی نیست.درست میشه.
اما اینجاش جالبه
باورتون میشه الان vps ها و شل ها و ssh های کرک شده رو همین عربها به خداها تومن میخرن؟
بعد نمیخوان هک کنن؟وقتی خودمون بخار پول باگ سایت های خودمونو میدیم,چرا نزنن؟
خیلی ها پولدار شدن.اما خیانتی که به کشور کردن که نگو.
فقط بخاطر پول.بخدا یعنی هر شل,4 دلار.5 هزار تا میفروشه.چقدر پول به جیب میزنه؟اینو دیدم با چشمای خودم.

امنیت سرورها و سایت های کشور ما از زیرساخت مشکل داره.
فلان سازمان و ارگان و و...... میان یک هزینه میدن به یکی.اون میاد یک وردپرس یا یک برنامه زپرتی رو درست میکنه.پول زیادی هم میگیره.بعد یک سرور بی کیفیت هم میگیره.بعد میگه بفرما.
ما از زیرساخت مشکل داریم.
ما نمیخوایم قبول کنیم امنیت این چیزی نیست که الان داریم.امنیت فراتر از اون چیزی هستش که ما استفاده میکنیم.
رف تیم امنیتی میزنه.یا میره تو نت افراز.یا اینکه یک سرور کوچیک میخره.دیزیبل فانکشن و اوپن بیس و سیف مود رو ردیف میکنه.میگه دیگه امن شد.
این امنیته؟
ما مشکلاتمون خیلی زیاده.

تو این حالت باید چکار کنیم؟مجبوریم به این کشور بفهمونیم که دهنتونو آسفالت میکنیم اگه بخوایم.
بخدا الان خودم هزینه ندارم.و خیلی هزینم محدوده و کمتر کسی کمک میکنه.میگن کمک میکنیم.فق بخار اینکه اون برنامه رو بردارن و برم سایت ایرانی رو دیداس کنن یا هک کنن.
اما اگه یک حامی مالی داشتم,یا حداقل یک حامی مالی واسه سرورم داشتم,ضرر سنگینی میزدم.
با یک سرور کوچیک 6 ساعته داره با خاک یکسان میشه.
من دوست دارم خیلی ها حمایتم کنن.اما چه کنیم که کمتر کسی انجام میده.حتی یک سرور کوچیک که ماهیانه 40ت در میاد هم دریغ میکنن.یا خیل چیزای دیگه.
اما انشالله,اگه خدا بخواد,تصمیم گرفتم که افراد رو جمع کنم.هر کسی به هر طریقی که میتونه کمک کنه.تیم تشکیل شه,اون موقع ما میدونیم و اون کشور.
اگر دوستان میتونن همکاری کنن,خیلی خوشحال میشم.از دست تنهایی در بیام.
اگر تمایل داشتین با شماره زیر در تماس باشید
اینو واسه کشور عزیزمون میخوام انجام بدیم.
تیم iedb.ir شامل تمامی افراد از تمامی نقاط کشور هستش و تیم مال یک نفر نیست.مال تمام نفراتی هستش که دارن زحمت میکشن
اگر دوستان توانایی کمک دارند,میتونن تماس بگیرن با ایمیل بدن.
موفق باشید.

خدا حفظ کنه هر کسی رو که واسه این خاک یه قدم برمیداره

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Major II
Major II
تماس:

Re:

پست توسط IrIsT »

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته شده:این دو حکومت مسلمانان منطقه و جهان رو بیچاره کردند و به خاک سیاه نشاندند
خوشحالید که به عربستان حمله میشه
خوشحالند که به ایران حمله میشه
صهیونیستها و امریکا و انگلیس و غیره همگی خبردار می ایستند و تعظیم میکنند و به همه ی مراجع تقلید جهان اسلام و دستشون رو هم میبوسند که با اختراع مذاهبِ اسلام و ترویجش تخم کینه و نفرت نسبت به همدیگر رو در دل مسلمانان جهان کاشتند و میکارند و آتشها به پا کردند و فرصتهای طلائی به وجود آوردند برای صهیونیستها و امریکا و انگلیس تا هیزم بریزند روی این آتشها و مسلمانان و کشورهاشون و ثروتهاشون رو هر چه بیشتر به دست خودِ مسلمانان نابود کنند

با سلام و درود.

کاملا حرف شما تایید شده است.بدترین جنگ,جنگ مذهبی می باشد.جنگی که بین مذاهب مختلف به وجود آورده اند و نشستند و به ریش این و آن میخندند.
حتی مشخص شده بیشترین حملات از سمت اروپا بوده و همچنین میتوان فهمید که فقط و فقط زیر سر چه کشورهایی هستش.
این رو باید مسئولان کشور پاسخ گو باشند.اما وظیفه من به عنوان مدیر یکی از تیم های ایرانی,انجام وظیفه در حوزه سایبری می باشید.
بدون هیچ حمایت مالی,با کمترین بودجه ای که شخصی از جیب خودم دادم,با تمام ضررهایی که برای این حملات انجام دادم,( حتی یک نفر نیومد بگه دستت درد نکنه.بیا این هزار تومن برو سرورتو زیادتر کن یا بیا این هم یک سرور بیا باهاش کاراتو انجام بده یا ....) وظیفم این بود که حمله متقابل انجام بدیم.

این نشون دهنده مشکل امنیت سایت های ایرانی هستش.به نظر من خوب شد که انجام شد.
یعنی سرورهای عربستانی,سرورهایی داشتند که واقعا فایروال هایی داشتند که فوق العاده قوی می باشد.اما ایرانی چی؟فق چند نفر ادعا میکنن و بعد میگن ما امنیت سایتتون رو انجام میدیم و .... نتیجش این میشه
یعنی امنیتی که در کشور عربستان دیدم,فقط یک سایت ایران مشابه اون فایروال داشت.

یک چیز جالب هم بگم.
شما تاحالا زیاد شنیدین که گفتن این سرور های ماها همه فایروال سخت افزاری دارند.
خوب حالا برای نصب سرور و vps و .... یک گزینه برای فایروال هستش.
برید مقالات رو بخونید.تاحالا یک بار کسی نیومده در مورد کانفیگ این قسمت بگه.میای سرور هارو درست کنی,توی مقالات نگاه کنید.نوشته اول فایروال را دیزیبل کنید.
حالا کشور عربستان فایروال های بسیار وجشتناکی داشتند.
اما طی همین کار,وظیمه من بود که این کارو انجام بدم.
چندبار ضرر خوردم بخار اینکه سرورهام بسته شدند.هیچکی پشتم نبود.بلکه زنگ زدن تهدید هم کردن.اومدن بجای تشکر و حمایت هزارتا حرف بارمون کردن و ....
اما بازم اینا جلوی من یکی رو نمیگیره.بازم کارمو انجام دادم و میدم.جونمو واسه کشورم.میدم.سرور هم پیشکش.
الان باورتون میشه روی سرورم چقدر حمله داره میشه؟یک نفر نیومده بگه بیا یک کمک مالی بکنیم و ....
تنها تیم هم هستیم که توی این 8 یا 9 سال تیم داری,شخصی بودیم و هستیم.
افتخار میکنم به اینکه بتونم و تونستیم برای ایرانم یک قدم بردارم.
شعار ندادم.برید ببینید توی اینترنت.اولین نفری بودم که بعد از هک سایت ایرانی توسط اون فرد,واکنش نشون داد و شروع کرد به حمله به کشور عربستان.

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 399 بار
سپاس‌های دریافتی: 71 بار

پست توسط shootersniper »

حیف من بلد نیستم هک کنم و از تمام تلاش شما داداشای گلم تشکر میکنم بابت حمایت از ایران اسلامی که اقا امام زمان رو ایران حساب باز کرده
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
امیری حسین و نعم الامیر
در کلاس عاشقی یعقوب یادم داده است
دلبرت وقتی کنارت نیست، کوری بهتر است
یا حسین علیه السلام به قلبم ارامش بده
Major II
Major II
تماس:

پست توسط IrIsT »

با تشکر از دوستان.
من فقط یک یا دوتا vps میخوام.
فقط بخاطر اینکه واقعا ضرر خوردم بخار این کار.هزینه ای فکر نکنم تا چند ماهی داشته باشم.
فقط یک vps میخوام برای هاستینگ سایت هایی که پشتیبانی میکردم.
رم 4 و هارد 200 . هاردش معمولی باشه اشکال نداره.نمیخوام هزینه زیادی در بیاد واسه کسانی که میتونند.فقط پشتیبانی و آپتایم خوب باشه.
فقط همینو لازم دارم که حالا ببینم دوستان میتونن برام ردیف کنند یا نه.
این vps اصلا برای هک و... نیست.فقط واسه هاستینگه.

--------------

سری جدید حملات رو ومیخواهیم با کمک چندین نفر انجام بدیم.تیم اماده شده.بخاطر هزینه نداشتنم,فقط من برنامه هارو بهشون میدم.یا بچه ها گفتن بهم vps ویندوز برای اتک زدن میدن.
اگر بدن خودم و چند نفر دیگه تصمیم گرفتیم این سری حملات رو به شدت هرچه تمام به زیرساخت ها انجام بدیم که تا جایی که میتونن ضرر کنن.
با اینکه بهم هشدار دادن که اگه فق یک کار کوچیک کنم,دیگه امیری در کار نیست.
اما به عشق ایران اینجام و بخاطر همین ایران هستش که ما هستیم.اگه ایرانی نبود,اگه شهدا نبودن,اگر کسانی که جانشون رو دادن نبودن,من هم نبودم و اصلا کسی اسم تیم irist و iedb.ir رو نمیشناختن.

با تشکر از همگی

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام

از کجا می دانید سایت آمار ایران را گروه های عربستانی هک کرده اند؟
احتمال نمی دهید که شاید دارید در زمین دشمن بازی می کنید؟

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Major II
Major II
تماس:

پست توسط IrIsT »

سلام و درود.
ممنون دوست عزیز از نظر بسیار خوبتون.
شاید چیزایی رو بدونم و نتونم بگم.
همچنین اکثر هک شدن ها فقط میه گفت تعداد اندکی از سایت هایی که هک شدند،عربستان بودن.بقیه فقط داخلی یا جای دیگه واسه شور دادن این مسئله.
اما این دوتاپیک رو بخونید:

رسما هم اعلام شد.و همچنین گفتند که بقیه مربوط به جای دیگه بوده
الان vps کرک شده کم نیست.
حتی شاید بیشتر هک شدن ها داخلی باشن.
امااولی عرب بود.
چون تیم اکسپلویتینگ هستم،نیک نیم هارو بعضی ها رو میشناسم
اما من خیلی خوشحالم
هیچکی کمکم نکرد.تهدید رسمی هم شدم.
اما بلانسبت تمامی افراد اینجا،خیلی ها باگ ها رو به همین مفرات میفروشن.اما من نفروختم
دفاع کردم که نگن ایران چیزی نیست
همچنین چندین ایمیل دارم از همین نفرات عربی که از من شل و اکسپلویت خواستن،اما ویروسی دادم که کلا سیستمشون ترکید.هههه
اما خیلی ها سود میکنن با فروختن باگ

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام و درود

وقتی یک مسئله ای از لحاظ حقوقی قابل پیگیری است یا به عبارت دیگر پیگرد قانونی دارد، باید طوری انجام شود که به هیچ شکلی قابل اثبات نباشد از کدام منشأ صورت گرفته. در مورد پاسخ به حمله سایبری عربستانی ها باید به این نکته توجه کرد.

شما که در این زمینه فعال هستید حتماً می دانید که از سوی دشمنان ما یک جریان جدی وجود دارد که تلاش می کنند تا ایران را در جهان به عنوان یک کشور ناامن کننده فضای سایبر و مهاجم سایبری معرفی کنند و اگر این اتفاق بیافتد در طی سال های آینده پیامدهای بدی برای ما خواهد داشت.

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Major II
Major II
تماس:

پست توسط IrIsT »

سلام و درود
حرف شما کاملا درسته.اما ما یک ایرانی هستیم.هرروز شاهد هک شدن سایت های ایرانی هستیم.
عربستان چی داره که هکر داشته باشه
همه اونا که عربی هستند،از باگ هایی هستند که با پول خریداری کردند.
اطلاعاتی دارم که نگم بهتره.فقط میگم بخاطر مسئله پول،ما خود تیم های ایرانی مقصریم.
من خوشحالم که امروز سر جریانت پشتیبانی آمریکایی ها و اسرائیلی ها سر این جریان،نشستن و کیف میکنن،سرور کپمانی بزرگ آمریکایی comcast.net رو مورد نفوذ قرار دادم که فقط میزبانی حداقل 7 هزار هاست هستش و سرور های قدرتمند و بزرگی داره،
کاریشون میکنم خندشون به گریه تبدیل شه
میخوام منو اعدام کنن؟واسه دفاع از کشورم؟که تنها تیمم بدون حامی انجام میدم،خوب اشکال نداره.بذار منم آمریکا دنبالم باشه
اما خوشحالم مثل نفراتی که کورشون از جونشون مهم تره،بخوام اشک ابرقدرت رو هم در میارم
دسترسی به زیرساخت هاش مثل آب خوردنه که این یک نمونشه
دقیقا هم الان آیپی من به لیست سایت countrylist که واسه رنج آیپیه بسته هستش و واسم پیغام fbi میاد
چون شناختن.
اما میکوبونمشون.طوری که چشم ندوزن.من نمیتونم اسلحه دستم بگیرم.نمیتونم برم سوریه و لبنان و ....
اما میتونم حتی با یک گوشی و یک سرور،دهنشونو سرویس کنم که بیشتر میکنم و بدترشون میکنم.منتظر باشن که کوچکترین فرد ایرانی برای دفاع از کشورش وارد عمل شده.
افتخارمه واسه کشورم انجام وظیفه میکنم و بجز خدا هیچکی پشتم نیسن.
اما خدارو دارم و بهم غیرت داده که با اسلحه خودم از کشورم دفاع کنم

ممنون از همتون.

ارسال پست

بازگشت به “امنيت”