مرسدس هاي پليس فروخته می شوند !!!

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, Mohsen1001, RAHVAR, شوراي نظارت

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 39 بار
سپاس‌های دریافتی: 40 بار

پست توسط rasoulp »

آقا محسن يك دنيا ممنون. خدا خيرتان دهد.من يك عمر است دارم خودم را ريز ريز مي كنم به اين مردم بفهمانم اين ها الگانس نيستند c و e كلاس هستند آن هم رده ي classic .من نمي دانم چه كسي اولين بار آن ها را الگانس خطاب كرد.
دنيا با همه ي بزرگي نمي تواند خدا در خود جاي دهد ولي دل بنده ي مؤمن مي تواند خدا را در خود جاي دهد
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

من شنيدم موتور سمند پليس فرق مي کنه و موتور 2000 زانتيا هستش :-(
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

نه مسعود جان موتور معمولی هست.

خیلی حرفهاشون رو جدی نگیر 206 های پلیس هم قرار بود مدل جی-تی باشه که اینگونه نشد و همون تیپ2 هست.
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

پست توسط marilyn_manson »

بنظر من باز مافياي ايران خودرو ماشيناشون رو دستشون باد کرد يک فکر تازه کردند ....
I never really hated from the one true GOD
but the god of the people I hated

کسي را که خوابيده ميتوان بيدار کرد ولي کسي را که خود را به خواب زده هرگز.
Captain
Captain
محل اقامت: هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !
سپاس‌های ارسالی: 103 بار
سپاس‌های دریافتی: 117 بار

پست توسط osilatoria »

marilyn_manson نوشته شده:بنظر من باز مافياي ايران خودرو ماشيناشون رو دستشون باد کرد يک فکر تازه کردند ....

سهمیه بندی جدید سوخت گویای همه چیز هست . . . !
 تصویر 
Senior Poster
Senior Poster
سپاس‌های دریافتی: 56 بار

پست توسط TOPGUN »

KH.I.A.2500 نوشته شده:اینجا تازه شروع کاره . نگران نباشید . نگران چی ؟ شاید فکر کنید که خودروهای داخلی کیفیت بنز را ندارند و پلیس با تعویض الگانسها و جایگزینی اتومبیلی مثل سمند به خودش ضربه میزنه و در واقع این خودروها زود فرسوده میشن و پلیس با این کار پولش رو توی سطل زباله میریزه . ولی اصل ماجرا اینه که وقتی پلیس بیاد و خودرویی مثل سمند را به صورت عمده ای از کارخانه تهیه کنه با اینحساب قیمت سمند ال ايکس 13 يا 14 ميلیون تومانی , برای پلیس به حدود 8 ملیون ( حداکثر) خواهد رسید . اینطوری زمانی که پلیس خوب با ماشینهای سمند سواری کرد و از ماشینها کار کشید و ماشینها دیگه فرسوده شدن و خواستن بیافتن روی خرج , پلیس خیلی راحت میاد و ( با توجه به اینکه خودروی پلیس هر 5 سال یک بار باید یا عوض بشه یا تعمیر اساسی بشه ) سمندهایی که با قیمت تقریبا 8 ملیون تومان خریده بوده را , دوباره مثل الگانسها به مزایده میزاره و سمندهای فرسوده و بی کیفیت را با قیمتی بیشتر از ان چیزی که صفرش را خریده بوده ( با توجه به خرید عمده ای ) << یعنی حداقل حدود 9 الی 10 ملیون به مردم میفروشن >> و خودشون دوباره ماشینهای نو میخرن . پس میبینید که پلیس با این کار ضرر نمیکنه ولی بالاخره یکی باید اینجا ضرر کنه . خوب دیگه نیازی به توضیح نداره . و به این ترتیب پلیس مهربان میشه خدمتگزار مردم . :( :-x

امريکا هم همين کار را ميکنه

البته با تمام تجهيزاتش

تفنگ هفتير مسلسل لباس پوتين ماشين ، برای همين هميشه تجهيزاتشون نو هستش
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”