مقایسه تفنگداران دریایی ايران و امريکا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد سلاح و ادوات جنگي دريايي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 20 بار

پست توسط arya.great »

سلام دوستان.ببخشيد من ميخواستم بدونم بين نيروهاي ارتش کدوم از همه قويتره.يعني کلاه سبز يا....در ضمن چه فرقي بين تکاور دريايي و تفنگدار دريايي است.يعني کدوم نيروي پيشرفته تريه.آخه من شايد تير برم گزينش.خواهشا سريع جواب منو بدين و البته دقيق.ممنون ميشم.راستي اين خبر که هر کي وارد نيروي زميني ميشه بايد حتملا تا سه سال ازدواج کنه که صحيح نيست.هست؟.ممنون ميشم جواب بدين.
[FONT=System]آنان که آزادی را فدای امنیت می کنند نه شایسته گی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را وبدان که بردن همه چیز نیست ولی تلاش برای بردن چرا. 
[FONT=System]"ما قدرت برتر هستیم" 
Moderator
Moderator
سپاس‌های ارسالی: 22547 بار
سپاس‌های دریافتی: 14742 بار

پست توسط Shahbaz »

به طور كلي برترين نيروهاي ويژه در ايران كلاه سبزها هستند

پس از پايان دوره تفنگداران دريايي افراد برگزيده اين دوره پس از طي ازمونهاي پزشكي و جسماني و هوش و البته داشتن علاقه

براي طي دوره تكاور دريايي ( كلاه سبزهاي دريايي) انتخاب مي شويد كه اموزشهاي پيشرفته تر و تخصصي تر داه مي شود

دوره كلاه سبز به دليل هزينه هاي بالا معمولا هر چند دوره يكبار بر گزار مي شود

ازدواج كنه !؟ يا ازدواج نكنه؟
صحبت هايي در اين زمينه ميشه اما چندان جدي نيست
New Member

پست توسط persianpanter »

ببخشيد كه در بحث وارد ميشم هرچند از تاريخ پستها معلومه كه بحث قديمي شده.ولي صفحات قبلي را كه ميخوندم متوجه شدم بعضيها از جنگ نامتقارن شناختي ندارن و همينطوري معتقدند كه حزب الله در برابر اسراييل از جنگ متقارن سود برده در صورتي كه چنين چيزي كاملا رد شده هست.حزب الله جنگ را غافلگيرانه شروع كرد و ارتش اسراييل پشتيباني لازم را در جنگ نداشت.در ادامه سلاح حزب اله موشك هايي بود كه به طرف مناطق مسكوني اسراييل_عمدتا غير نظامي چون مناطق نظامي اسراييل بسيار محافظت شده هستند و حمله به انها عوااقب بدي براي حزب الله داشت_شليك ميكرد با اين هدف كه تلفات را بالا ببرد و به دولت اسراييل فشار وارد كند.اينكه حزب الله براي انتقال نيرو از امبولانس استفاده ميكند يا مساجد را به مركز انبار مهمات تبديل ميكند را نميتوان به حساب جنگ نامتقارن گذاشت به علاوه كه اين نيروها از دادن امار تلفات خود خودداري ميكنند و اگرهم اماري بدهند قابل اعتماد نيست.پس قبل از سخنراني در باره جنگ نامتقارن اول كمي تحقيق كنيد تا معناي ان را درست درك كنيد.
Furious Poster
Furious Poster
سپاس‌های ارسالی: 304 بار
سپاس‌های دریافتی: 504 بار

پست توسط armanmodern »

persianpanter نوشته،

ببخشيد كه در بحث وارد ميشم هرچند از تاريخ پستها معلومه كه بحث قديمي شده.ولي صفحات قبلي را كه ميخوندم متوجه شدم بعضيها از جنگ نامتقارن شناختي ندارن و همينطوري معتقدند كه حزب الله در برابر اسراييل از جنگ متقارن سود برده در صورتي كه چنين چيزي كاملا رد شده هست.حزب الله جنگ را غافلگيرانه شروع كرد و ارتش اسراييل پشتيباني لازم را در جنگ نداشت.در ادامه سلاح حزب اله موشك هايي بود كه به طرف مناطق مسكوني اسراييل_عمدتا غير نظامي چون مناطق نظامي اسراييل بسيار محافظت شده هستند و حمله به انها عوااقب بدي براي حزب الله داشت_شليك ميكرد با اين هدف كه تلفات را بالا ببرد و به دولت اسراييل فشار وارد كند.اينكه حزب الله براي انتقال نيرو از امبولانس استفاده ميكند يا مساجد را به مركز انبار مهمات تبديل ميكند را نميتوان به حساب جنگ نامتقارن گذاشت به علاوه كه اين نيروها از دادن امار تلفات خود خودداري ميكنند و اگرهم اماري بدهند قابل اعتماد نيست.پس قبل از سخنراني در باره جنگ نامتقارن اول كمي تحقيق كنيد تا معناي ان را درست درك كنيد.

من وکیل مدافع حزب الله نیستم، ژنرال ارتش هم نیستم که زیر و بم جنگ 33 روزه رو بدونم اما اینجور که شما گفتید:
حتماً تانک های مرکاوای نسل 2 و 3و4 رو هم با ترقه و نارنجک دستی زدند!
ناوچه ساعر هم که سیستم فالانکس و رادارش خاموش بود و غرق شد!!!
موشک هایی که به بندر مهم حیفا خورد و این بندر تعطیل شد هم فشفشه بود!
یه دفعه بگید اسراییل چشم گذاشته بود که حزب الله قایم بشه اما حزب الله نامردی کرد و سوک سوک کرد!!!

حتماً اسراییل هم با اف-16 به سمت نیروگاه های برق و کارخانجات بیروت گل و بلبل شلیک میکرد! شهرهای جنوب لبنان هم شکلات بارون میشدن؟
خونه های مردم لبنان هم همینجوری خراب شد.
وسط جنگ که حلوا و خیرات پخش نمی کنند. اگه بزنی باید انتظار داشته باشی که بخوری.
در ضمن کی گفته اسراییل برای شروع جنگ غافلگیر شد؟
گزارش وینوگراد پس چی بود؟ اینکه آقای دن حلوتص وزیر دفاع وقت اسراییل و مشاورینش از ماهها قبل آماده یه حمله همه جانبه رو طرح ریزی کرده بودند و اسارت 2 سرباز فقط بهانه دستشون داد بر همه واضح و مشخص شده.

بهتره برگردیم سر بحث اصلی که همون تفنگداران دریایی ایران و امریکا هست.
Moderator
Moderator
سپاس‌های ارسالی: 22547 بار
سپاس‌های دریافتی: 14742 بار

پست توسط Shahbaz »

با عرض خوشامد
دوست عزيز
همانطور كه از نام كلمه نامتقارن نيز مشخص است
جنگهاي نامتقارن در اصلاح به جنگهايي گفته مي شود كه هيچ تقارن و همخواني از نظر تجهيزات و جنگ افزار و نفرات بين دو طرف وجود نداشته باشد

كه طرف ضعيف تر براي نيل به پيروزي تاكتيكهايي را اتخاذ مي كند كه بتواند ضعف خود در امكانات و نفرات را پوشش دهد
اين تاكتيكها شامل اصول استتار و اختفا ، كمين و جنگهاي چريكي و ... است

[External Link Removed for Guests]
انهدام جيپ هامر اسرائيل و اسارت دو سرباز

فرموديد:

((حزب الله جنگ را غافلگيرانه شروع كرد و ارتش اسراييل پشتيباني لازم را در جنگ نداشت.))

اينم از اون حرفهاست!!
والله تا انجا كه ما مي دانيم اسرائيل براي حمله به حزب الله لحظه شماري مي كرد و عمليات اسارت سربازان اسرائيلي تنها بهانه اي براي انجام حمله بود
حتي اگر اين عمليات صورت نمي گرفت انها بهانه اي براي اين كار پيدا مي كردند ( به اعتراف خودشان)

به نظر شما حزب الله براي ازادي اسيران لبناني در دست اسرائيل بايد به سازمان ملل شكايت مي كرد؟

ايا سوريه توانسته است در مدت 40 سال كه از اشغال بلنديهاي جولان مي گذرد با مراجعه به سازمانهاي بين المللي پس بگيرد؟

در ادامه فرموده ايد:
در ادامه سلاح حزب اله موشك هايي بود كه به طرف مناطق مسكوني اسراييل_عمدتا غير نظامي چون مناطق نظامي اسراييل بسيار محافظت شده هستند و حمله به انها عوااقب بدي براي حزب الله داشت_شليك ميكرد با اين هدف كه تلفات را بالا ببرد و به دولت اسراييل فشار وارد كند.اينكه حزب الله براي انتقال نيرو از امبولانس استفاده ميكند

اجساد افسران و سربازان تيپ چتر بازان اسرائيل( 12كشته و 18 مجروح)

طفلكي اسرائيليها
حمله اسرائيل به مناطق مسكوني در لبنان و كشته شدن حدود 1000 نفر از افراد غير نظامي كه اظهر من الشمس است

رژيم صهيونيستي اسرائيل در پايان جنگ نتوانست بفهمد نيروهاي حزب الله چگونه جابجا مي شوند
شما از كجا فهميدي با امبولانس جابجا مي شوند
اسرائيل با گشت شبانه روزي پهپاد ها ، هرگونه حركت اتومبيل ها از شمال به جنوب لبنان را مورد هدف قرار مي داد.

حملات اسرائيل بر عليه اهداف غير نظامي به منظر عدم پشتيباني مردم از حزب الله

و در ادامه...
مساجد را به مركز انبار مهمات تبديل ميكند را نميتوان به حساب جنگ نامتقارن گذاشت به علاوه كه اين نيروها از دادن امار تلفات خود خودداري ميكنند و اگرهم اماري بدهند قابل اعتماد نيست.پس قبل از سخنراني در باره جنگ نامتقارن اول كمي تحقيق كنيد تا معناي ان را درست درك كنيد.

ايا بهتر نبود اسرائيل سربازانش را بدون پشتيباني تانكها و هواپيما ها و بالگردها و ماهوارها و...به جنگ با حزب الله مي فرستاد تا عادلانه تر باشد!

يك تروريست حزب الله كه توسط سربازان مظلوم اسرائيل كشته شده !!
( با عذرخواهي)

ايا امريكا با ان همه ادعا ميزان تلفات خود را اعلام مي كند؟
ايا هر اماري كه اسرائيل و امريكا بدهند درست است و انچه حزب الله بگويد نادرست!؟

كليپ زير يكي از سنگرهاي زير زميني حزب الله ومهمات ان را كه در جنگ 33 روزه به دست اسرائيل افتاده نشان مي دهد( به فرموده شما مسجد)

يكي از دلايل عضويت در اين فروم ميل به دانستن است و تبادل نظرات و اطلاعات است
يك كلمه ياد ميدهي و صد كلمه مي اموزي

خوشحال ميشويم با اطلاعات و دانش خود چيزي بر دانش اندك ما بيافزايي
آخرین ويرايش توسط 1 on Shahbaz, ويرايش شده در 0.
New Member

پست توسط persianpanter »

عزيزم من در مورد جنگ نامتقارن صحبت كردم.گفتم استراتژي حزب الله جنگ نامتقارن نبود اصلا حزب الله جنگ نامتقارن نكرد همش روي پرتاب موشك و وارد اوردن تلفات غير نظامي متمركز بود و بعدش شما ميدوني حزب الله چقدر كشته زخمي داد و خسارت ديد؟ مگه چند تا تانك نابود شد؟طوري حرف ميزنين انگار ارتش اسراييل ساقط شد!خوبه كه اسراييلها تا عمق خاك لبنان جلو اومدن!موضوع اصلي گزارش وينوگراد هم اين بود كه چرا ارتش اسراييل براي مبارزه اماده نبوده تا ناگهان غافلگير بشه!كه البته اشكال در سياستهاي غلط و بيش از حد مسالمت اميز اولمرت است كه نفسهاي اخر را ميكشد.در ضمن خشونت جنگ يك طرف شكستن قوانين بين المللي يك طرف.ديگه جنايتكار جنگي شناخته شدن نصرالله رو كه نميتونين رد كنين.بحث من چيز ديگه اي بود.در ضمن شما مثل اينكه زياد شبكه خبر يا المنار لبنان رو تمشا ميكني!از اسمون هفتم بيا پايين دور و برتو با چشم باز _و صد البته عقل بيدار!_نگاه كن.چيزايي كه به نظر خيلي واضح ميان همون نكات گنگ مساله هستن.شما كه اينقدر درك نميكني چطور ميخواي تفنگداران ايران و امريكا رو با هم مقايسه كني؟!!
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

پست توسط yasermym »

persianpanter نوشته شده:عزيزم من در مورد جنگ نامتقارن صحبت كردم.گفتم استراتژي حزب الله جنگ نامتقارن نبود اصلا حزب الله جنگ نامتقارن نكرد همش روي پرتاب موشك و وارد اوردن تلفات غير نظامي متمركز بود و بعدش شما ميدوني حزب الله چقدر كشته زخمي داد و خسارت ديد؟ مگه چند تا تانك نابود شد؟طوري حرف ميزنين انگار ارتش اسراييل ساقط شد!خوبه كه اسراييلها تا عمق خاك لبنان جلو اومدن!موضوع اصلي گزارش وينوگراد هم اين بود كه چرا ارتش اسراييل براي مبارزه اماده نبوده تا ناگهان غافلگير بشه!كه البته اشكال در سياستهاي غلط و بيش از حد مسالمت اميز اولمرت است كه نفسهاي اخر را ميكشد.در ضمن خشونت جنگ يك طرف شكستن قوانين بين المللي يك طرف.ديگه جنايتكار جنگي شناخته شدن نصرالله رو كه نميتونين رد كنين.بحث من چيز ديگه اي بود.در ضمن شما مثل اينكه زياد شبكه خبر يا المنار لبنان رو تمشا ميكني!از اسمون هفتم بيا پايين دور و برتو با چشم باز _و صد البته عقل بيدار!_نگاه كن.چيزايي كه به نظر خيلي واضح ميان همون نكات گنگ مساله هستن.شما كه اينقدر درك نميكني چطور ميخواي تفنگداران ايران و امريكا رو با هم مقايسه كني؟!!

مثل اینکه این دوست عزیز متخصص جنگهای نامتقارن هستند!! آیا شما اصلا معنی تقارن را می دانید که دارید راجع به متقارن یا نامتقارن بودن صحبت می کنید؟
جناب وکیل مدافع اسرائیل فکر کنم شما هم زیاد شبکه فاکس رو نگاه می کنید که حرف از جنایتکار بودن قهرمانان می زنید و جنایتکاران را افرادی مسالحه کننده می نامید.
واقعا من هم فکر می کنم اسرائیل غافل گیر شد زیرا قرار بود بعد از درد زایمانی که خانوم رایس گفته بودند یه بچه بدنیا بیاد اما بچه سقط شد :???:
شایدم چون به قول شما حزب الله اسرائیل رو غافل گیر کرد بچه هنوز آمادگی برا دنیا اومدن رو نداشت :???:
50 تا تانک در یک روز فکر کنم مقدار کمی باشه البته برا مایه دارا :grin: و البته فهمیدیم که عمق خاک لبنان هم 6 - 7 کیلوتره! :-( بهتره سرتون رو از زیر برف درآرید بیرون تا یکم هوا بخورید. همون کسایی که مثل شما فکر می کردن باز تو لبنان دست گل به آب دادن و ظرف 24 ساعت باباشون جلو چشمشون اومد.
دوستان ببخشند اگه یکم تند بود اما کسی که به سید نصرالله توهین کنه جوابش بدتر از اینه.
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 430 بار
سپاس‌های دریافتی: 467 بار

پست توسط kaveh606 »

ميشه لطف کنيد بگيد حمله به تاسيسات نظامي اسراييل چه عواقبي را متوجه حزب الله ميکنه

البته اسراييل فقط وفقط اهداف نظامي رو مورد حمله قرارداد مثل آمبولانس هاي حامل نيرو و آپارتمانهايي که در اون مهمات مخفي کرده بودند

اصلا عامل هرچي جنايت در منطقه هست حزب الله است

دوست عزيز اگر مسلمان نيستي وشيعه لااقل آزاد مرد باش وشرف داشته باش اگر هم از کسي يا چيزي عقده داري به حساب حزب الله نگذار
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ناوگان منطقه دوم
سپاس‌های ارسالی: 398 بار
سپاس‌های دریافتی: 226 بار
تماس:

پست توسط Yasser »

در ابتدا از همه کاربران محترم سایت میخوام که لحن احترام و رعایت اصول مباحثه رو در نظر داشته باشن.

persianpanter
کاربر محترم
از شما میخوام که تعریف خودتون رو از جنگ و نبرد نامتقارن ارائه کنین، چون فکر میکنم با تعریفی که خیلی از ماها در ذهن داریم منافات داره.
مجموعه شهدای حزب الله در جنگ حدود 50 نفر بود و از نظر پایگاه ها هم حزب الله چیز آشکاری برای مورد هدف قرارگرفتن نداشت.
در مورد شروع جنگ هم که شما اون رو به حزب الله نسبت دادین با توجه به همه اعترافات خود اسرائیلی به تحت برنامه بودن این جنگ و همینطور سخنرانی خانم رایس، به نظر شما به اسارت گرفتن دو سربازی که به محیط سرزمینی تجاوز کردن به معنی اعلام و شروع جنگ هست.
در ضمن نسبت تلفات حزب الله به اسرائیل با توجه به کشته شدن بیش از 170 نظامی و صهیونیست و مجروح شدن 400 نفر دیگر نظامیان صهیونیست به نظر شما به نفع کدوم طرفه. اون هم در حالی که از 180 تانک از کار افتاده چیزی در حدود 120 دستگاه کاملاً منهدم و خارج از رده شده و همینطور سقوط یک F-16 و مورد اصابت قرار گرفتن و سرنگونی 3فرند آپاچی و 1 هلیکوپتر نیروبر و یک پهپاد جاسوسی و انهدام یک ناو ساعر 4.5 و مورد اصابت قرار گرفتن یک ناو ساعر 5

در خصوص وارد آوردن تلفات به غیر نظامیان واقعاً چنین حرفهایی بعید هست اون هم در حالی که بازسازی لبنان هنوز ادامه داره و آوارگان هنوز به جای اصلی خود برنگشتند و شهدا هم ...
در خصوص نفوذ اسرائیل به عمق خاک لبنان با توجه به اینکه طول لبنان حدود 200 کیلومتر هست و نفوذ اسرائیل در نقاطی که به زحمت در جنوب رودخانه لیطانی در 19 کیلومتری مرز اسرائیل متوقف شد این رو به عمق خاک نمیشه تعبیر کرد.
راستی در کدوم دادگاه و یا سازمان بین المللی رسیدگی کننده به دعاوی حقوقی سید حسن رو جنایتکار جنگی شناخت ؟

بحث ما هم چیز دیگه ای بود. پس منتظر تعریف شما از جنگ نامتقارن هستیم ...
موفق باشید
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral
تصویر
Furious Poster
Furious Poster
سپاس‌های ارسالی: 304 بار
سپاس‌های دریافتی: 504 بار

پست توسط armanmodern »

persianpanter نوشته شده:عزيزم من در مورد جنگ نامتقارن صحبت كردم.گفتم استراتژي حزب الله جنگ نامتقارن نبود اصلا حزب الله جنگ نامتقارن نكرد همش روي پرتاب موشك و وارد اوردن تلفات غير نظامي متمركز بود و بعدش شما ميدوني حزب الله چقدر كشته زخمي داد و خسارت ديد؟ مگه چند تا تانك نابود شد؟طوري حرف ميزنين انگار ارتش اسراييل ساقط شد!خوبه كه اسراييلها تا عمق خاك لبنان جلو اومدن!موضوع اصلي گزارش وينوگراد هم اين بود كه چرا ارتش اسراييل براي مبارزه اماده نبوده تا ناگهان غافلگير بشه!كه البته اشكال در سياستهاي غلط و بيش از حد مسالمت اميز اولمرت است كه نفسهاي اخر را ميكشد.در ضمن خشونت جنگ يك طرف شكستن قوانين بين المللي يك طرف.ديگه جنايتكار جنگي شناخته شدن نصرالله رو كه نميتونين رد كنين.بحث من چيز ديگه اي بود.در ضمن شما مثل اينكه زياد شبكه خبر يا المنار لبنان رو تمشا ميكني!از اسمون هفتم بيا پايين دور و برتو با چشم باز _و صد البته عقل بيدار!_نگاه كن.چيزايي كه به نظر خيلي واضح ميان همون نكات گنگ مساله هستن.شما كه اينقدر درك نميكني چطور ميخواي تفنگداران ايران و امريكا رو با هم مقايسه كني؟!!

ببین دوست عزیز و جدید الورود من:
شما که ادعا می کنی جیک و پیک جنگ 33 روزه رو میدونی و تنها کسی هستی که میتونه در این مورد نظر بده اول به من بگو میتونی جنگ نامتقارن رو تعریف کنی؟ اصلاً میتونی جنگ رو تعریف کنی؟ میدونی تو جنگ میزنی و میخوری اونهم بدون تعارف؟
تو کدوم قانونی اومده که یک طرف جنگ میتونه خونه های مردم رو با اف-16 بمباران کنه و طرف دیگه حق انجام اینکار نداره؟ خوب حزب الله مثل اسراییل مایه دار نبود اف-16 بخره واسه بمباران مردم، پس با موشک حملاتشو انجام داد. اشکالی داره؟ یا نکنه فقط بمباران هوایی تو جنگ قبوله و موشک زدن نامردیه؟
شما که اینقدر قشنگ و متین استدلال میکنی میخوای بگی از باراک و اولمرت و کمیته تحقیق اسراییل بیشتر میدونی؟ والله تا جایی که همه میدونن گزارش وینوگراد مشخص کرد که وزیر دفاع وقت اسراییل و فرماندهان ارشد ارتش اسراییل از چندین ماه قبل طرح یه حمله همه جانبه به لبنان رو در سر داشتند تا با یک جنگ همه جانبه حزب الله رو در عمق خاک لبنان مجبور به عقب نشینی بکنند تا شهرک های مرزی اسراییل دیگه در تیررس موشک های حزب الله نباشه و اسارت 2 سرباز(واقعاً مضحکه برای اسارت 2 سرباز مجبور شدند بجنگند!!! :::P ) تنها بهانه شروع جنگ بوده. اتفاقاً گزارش وینوگراد بخش اصلیش به این پرداخته که چرا ارتش اسراییل که در صدد حمله بوده درک و شناخت لازم از توانایی نظامی حزب الله نزده و بیگدار به آب زده!
یعنی خودمونی بگم خود اسراییلیها به دن حلوتص توپیده بودن که چرا با اینهمه تجهیزات شناسایی و ماهواره ای نتونسته بود از توان رزمی حزب الله آگاهی دقیق پیدا کنه و با حماقتش شکست ناپذیری ارتش اسراییل رو زیر سوال برده، اونوقت شما شدی کاسه داغتر از آش و میگی طفلکی اسراییل آماده نبوده؟
آماده نبوده بمب های خوشه ای و لیزری دقیق رو سر مردم بیچاره خالی میکرده؟ آماده نبوده چرا به درخواست نهادهای بین المللی صلح رو قبول نمیکرده؟ تا زمانی که 33 روز گذشت و در روزهای آخر (3-4 روز آخر)هر روز بطور میانگین 15-20 تانک مرکاوا منهدم می شد و تیپ گولانی با اون فضاحت شکست خورد و فرار کرد، اونوقت صلح رو قبول کردند.

فرمودید: انگار ارتش اسراییل نابود شد!
نابودی از این بدتر که بقول خودشون پنجمین ارتش مجهز دنیا از یه گروه چریکی که رویهم 10 هزار نفر نیروی رزمی و تجهیزات سنگین هم نداره تونست نفسشونو بگیره و ابتکار عمل جنگ رو در دست داشته باشه؟ شکست از این بدتر که از اون موقع تا الآن آمار درخواست مهاجرت به اسراییل شدیداً افت کرده؟
فاکس نیوز و VOA اینها رو تو اخبارش نگفت؟:-)
یجور میگید "همه تلفات اسراییل بخاطر پرتاب موشک های حزب الله بود " که اینگار موشک و توانایی ساخت و پرتابش و خسارتش حساب نیست!!! چی قبوله؟ بمب خوشه ای و بانکر باستر خوبه؟ آقا یکی بمب خوشه ای بزنه به اسراییل، که این دوستمون خیالش جمع بشه و دیگه گیر نده!
دیگه همه مردم دنیا میدونن که خونریز تز و خونخوارتر از صهیونیسم ها رو زمین نیست، اونها برای بقای خودشون هر کاری می کنند حتی نابودی تمام پیروان ادیان و ایدئولوژی های دیگه.
معنی عقل ِ بیدار رو هم فهمیدیم! :eek:
New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط vahid49 »

باسلام به دوستان عزيز
من به عنوان يك تازه وارد با حوصله همه صفحات بحث را خواندم
به عنوان يك علاقه مند به مباحث نظامي براي من بسيار جالب بود
چند نكته به نظر ميرسد كه ذكر ميكنم
اولا بحث يه جاهايي شبيه دعواي پرسپليس و استقلال شده بود
دوم دشمن را هيچ وقت نبايد دست كم گرفت
سوم وجود جوان هاي سلحشور براي من باعث اميد واري است
چهارم بايستي احساسات در كنترل عقل باشد
پنجم اهداف استراتژيك نيروهاي مسلح ايران و آمريكا يكسان نيست
سطح درامد ناخالص ملي ماهم يكسان نيست
رده تكنولوژي دو كشور هم يكسان نيست
و بدانيد جنگ ادامه ديپلوماسي است به زبان ديگر
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: يه گوشه كنار شيراز
سپاس‌های ارسالی: 1817 بار
سپاس‌های دریافتی: 2632 بار
تماس:

پست توسط esijoon »

armanmodern, shahbaz, mym1358, Yasser, kaveh606, armanmodern,
بابا ايول.دمتون گرم.چقدر اتيشتون تنده .
vahid49,
دم شما هم گرم.خيلي منطقي بود.فکر کنم اين پستت جو رو عوض کنه.
تصویر
ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم
ارسال پست

بازگشت به “ادوات دريايي”