کلی مشکل و سوال در مورد ویندوز 7 و ریکاوری

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

Re: کلی مشکل و سوال در مورد ویندوز 7 و ریکاوری

پست توسط Solver »

Mahdi1944, سرعت مجاز 60 کیلومتر تصویر

,

همانطور که گفته اند احتمال زیاد مشکل شما همین است،

درایورا چی هستن وازکجا بایددانلودکنم؟

درایور در حقیقت نرم افزاری هست که کارش شناساندن مشخصات و قابلیت های سخت افزار شما، به سیستم عامل است. اگر نصب نباشد و سیستم عامل شما (مثلاً ویندوز 7) نیز خودکار نتواند اون را شناسایی کند خوب مطمئناً امکان استفاده از اون سخت افزار مقدور نیست، مثل کارت گرافیک، کارت صدا و ...

معمولا هر سخت افزار (یا لپ تاپ ها) یک دیسک همراهشون است که حاوی درایور مربوطه برای انواع سیستم عامل ها هست. برخی قطعات هم مثلا به علت قدیمی بودن با نسخه های جدید سیستم عامل ها سازگاری ندارند. به همین دلیل است که سازندگان سخت افزارها از طریق وب سایت خود اقدام به انتشار نسخه های جدیدی از درایورها می کنند. البته گاه این نسخه های جدید با هدف رفع نواقص نسخه های قدیمی تر عرضه می شوند.

به هر ترتیب، شما با مراجعه به سایت سازنده هر قطعه آخرین نسخه درایور مربوطه را که متناسب با سیستم عامل مورد نظرتان است باید دریافت و نصب کنید.

برای این که بفهمید کدام قطعات توسط سیستم عامل شما شناخته نشده اند، باید به Device Manager بروید، مسیر های مختلفی برای دست یابی به این قسمت وجود دارد که ساده ترینش:

کلید های ویندوز + R را بزنید تا پنجره Run باز شود، عبارت زیر را تایپ (می توانید کپی هم کنید) کنید و کلید Enter را بفشارید:

Please Login or Register to see this code

حالا فهرست کل قطعات سیستم را مشاهده می کنید، اونها که علامت سوال باشند یا علامت خطر در کنارشان باشد، یعنی درایور ندارند یا به درایور سازگار نیست. که شما باید طبق شرح بالا درایور مربوط را دریافت و نصب کنید.

اما در مورد اجرا نشدن یا درست اجرا نشدن فایل ها، بسیاری مواقع ممکن است دلیلش همان کدک باشد، شما میتونید یکی از کامل ترین کدک ها را از اینجا دانلود کنید:

[External Link Removed for Guests]
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
New Member

پست توسط generalhd »

،چن وقته یه مشکلی برام پیش اومده که مربوط به فایل Tempـه.  
   90% برنامه‌ها رو که میخام نصب کنم ارور میده که Temp File is invalid یا Temp folder is invalid یا مینوسه پیدا نشد پوشه Temp   تصویر
تصویر
   باید ویدوز رو عوض کنم؟  

سوال دیگه،از امروز کلن سیستم IDM از گوگل کرومم کار افتاد،دیگه وقتی کلیک راست میکنم گزینه "دانلود با IDM" نمیاد و فیلمی رو که از سایتی آنلاین میبینم دیگه بالاش دانلود منیجر نمیاد برا دانلود،افزونه‌ش هم نصبه اما نمیدونم چرا نمیاره،توی تنظیمات IDM هم گوگل کروم هست جزو مرورگرهای پشتیبانی   تصویر

دیگه نمیدونستم سوالمو کجا مطرح   
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72671 بار
سپاس‌های دریافتی: 31672 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

,
از چه آنتي ويروسي استفاده ميكنيد؟
در مورد IDM هم بايد آخرين نسخه رو دانلود كنيد تا با آخرين نسخه‌ي مرورگرها سازگار باشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
New Member

ریکاوری فایل های سیو گیم

پست توسط Ali jordan »

سلام
ببخشید من یه سوال داشتم.من سه ماه پیش یه بازی بود به نام skyrim ،سیو هاش رو از درایو cبه درایو d انتقال دادم بعد اونا رو پاک کردم.
الان دوباره بازی رو نصبش کردم.بعد با هر برنامه ریکاوری که میشد اون فایل های سیو رو ریکاور کردم ولی وقتی میزارمش تو فولدر سیو بازی و بازی رو اجرا میکنم و میخوام لودش کنم این اخطار رو میده:The savegame is outdated.Its version is 0 and the current version is 9.
اگه میشه یه کمکی بکنین مثلا با چه برنامه ای ریکاور کنم فایل ها سالم ریکاور بشن یا تغیراتی روی فایل ها بدم .مرسی ممنون
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط voroojak.darbedar »

sobijoon نوشته شده:سلام به همه من چند وقت پیش ویندوز ویستامو با سون عوض کردم چنتا درایوراشم گرفتم از سایت سونی و نصب کردم ولی بازم بعضی وقتا تصویر میریخت بهم و تصمیم گرفتم دوباره همون ویستای os خودشو نصب کنم (sony VGN-BZ560N34) ولی وای بر من که بجای اینکه ویندوز رو عوض کنم اشتباهی کل سیستم رو ریکاوری کردم و هاردم فورمت شد خیلی اعصابم ریخته بهم اطلاعات فوق العاده مهمی توش داشتم مخصوصا که یه فایل WORD که حاصل 8 ماه تحقیق بود و با فینگر پرینت هم قفلش کرده بودم با نرم افزار ریکاوری مای فایل چنتا از عکسامو آهنگامو برگردوندم یه چنتایی هم فایل WORD برگشت ولی اونایی که من میخواستم نبود در ضمن کلی هم نرم افزار داشتم که 5-6 ماهی طول کشیده بود دانلود کرده بودم فقط خواهش میکنم تویه برگردوندن اطلاعاتم مخصوصا اون فایلWORD کمکم کنید
یه چیز دیگه هم هست الان دوباره همون سون رو نصب کردم ولی حالا که میخوام ویستای خودشو نصب کنم نمیشه وقتی میزارم تویه دی وی دی ام که اجرا بشه میگه این ویندوز قابل نصب نیست و یه همچین چیزی در رابطه با ورژن ویندوز یا مدلش ارور میده میگه ری استارت کن ولی بازم همینو میگه چه جوری نصبش کنم؟؟؟چون این سون بعضی از درایوراش نیست و پیدا نمیشه مثلا fn کیبرد کار نمیکنه یا این دغعه که نصب کرد فینگر پرینتم دیگه کار نمیکنه لطفا برای نصب ویستایه خودش که رویه 2تا دی وی دی به عنوان ریکاوری هست کمکم کنید

به نظرتون اصلا عوض کنم ویستایه خودشو نصب کنم یا نه؟؟؟

سلام داداش
چند وقت پیش برای من هم اتفاقی مشابه تو افتاد.
این برنامه خیلی خوبی هست.من تونستم فایل های زیادی رو باهاش ریکاوری کنم.

[External Link Removed for Guests]

امیوارم موفق باشی
ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”