تخفیف ۳۰ درصدی همراه اول برای تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی

در اين بخش ميتوانيد در مورد سرويسهاي مخابراتي و امكانات جانبي بحث و تبادل نظر كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 16
تاریخ عضویت: شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۴۵ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

تخفیف ۳۰ درصدی همراه اول برای تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی

پست توسط therealtahmineh »

داشتن سیم کارت اعتباری ممکن است به خاطر نیاز مداوم شما به تهیه‌ی شارژ یا مسائلی مثل کیفیت آنتن‌دهی، دیگر انتخاب خوبی نباشد. اگر از مشترکین اعتباری همراه اول هستید و فکر می‌کنید که وقت آن رسیده تا یک سیم کارت دائمی خریداری کنید؛ کافی است تا به یکی از مراکز فروش و خدمات حضوری همراه اول یا اپلیکیشن همراه من مراجعه نمایید. برای انجام این کار باید هنگام مراجعه، کارت ملی و سیمکارت فعال خود را نیز همراه داشته باشید. هزینه‌ی این سرویس همراه اول 1.000.000 ریال محاسبه شده است که 360.000 ریال آن برای تضمین پرداخت منظور می‌شود.

به نقل از پایگاه خبری رندباز؛ شرایط این طرح به شرح زیر است:1. در زمان تغییر سیم کارت از اعتباری به دائمی، سیم کارت شما باید فعال باشد.

2. فقط شخص صاحب سیم کارت قادر است این عملیات را انجام دهد. در غیر این صورت هیچ یک از وجوه دریافتی به فرد مسترد نخواهد شد. به علاوه از نظر حقوقی و کیفری نیز به سبب اقدام به تغییر وضعیت سیم کارتی که متعلق به خودش نبوده؛ مسئول خواهد بود.

3. در صورتی که سیم کارت همراه اول شما هنگام اجرای عملیات، بیش از مبلغ مورد نیاز برای این کار اعتبار داشته باشد؛ در اولین صورت حساب‌تان به عنوان مبلغ بستانکاری لحاظ می‌شود.

4. هر بسته‌ی فعالی که بر سیم کارت دائمی همراه اول نیز قابل ارائه باشد؛ بعد از اجرای عملیات تبدیل، برای شما فعال می‌شود. به غیر از بسته‌های هدیه مثل شارژ فوق العاده، جوانان و بانوان و همچنین سرویس چتر اضطراری و جمعه های رویایی که به سیم کارت دائمی منتقل نخواهند شد.

5. بعد از تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی، دیگر قادر نخواهید بود تا این عملیات را تکرار کنید. به بیان ساده‌تر فرایند تبدیل سیم کارت، بازگشت‌پذیر نیست.

6. مشترکین همراه اول بعد از تغییر وضعیت سیم کارت خود، حداقل تا 6 ماه امکان نقل و انتقال همان سیمکارت را ندارند.

7. هنگام مراجعه به مراکز فروش حضوری همراه اول و ارائه‌ی درخواست تبدیل سیم کارت، فرمی به مشترکین عرضه می‌شود که دربردارنده‌ی تمامی مفاد یک قرارداد سیم کارت دائمی است. مخاطبین موظفند تا این فرم را پیش از امضا با دقت مطالعه نمایند.

8. بعد از تغییر وضعیت سیم کارت اعتباری همراه اول، سیم کارت شما دیگر تمامی خصوصیات یک سیم کارت دائمی را خواهد داشت. بنابراین شامل قواعد قطع سیم کارت یا سلب امتیاز نیز می‌شود.

9. اگر دارای سیم کارت‌های دیتا، درسا و انارستان، سازمانی، گردشگری، زائر، حقوقی، همگانی و روستایی هستید؛ متاسفانه امکان تغییر وضعیت سیم کارت خود را ندارید.

10. 24 ساعت پس از تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی، امکان استفاده از سرویس‌های #10* یا #1* و سامانه‌ی 9990 برای مشترکین فعال می‌گردد.بسته‌ی خوش‌آمد سیم کارت دائمی


بلافاصله بعد از تبدیل سیم کارت، این امتیازات برای شما فعال خواهند شد:

1. 30 گیگ اینترنت برای 1 ماه

2. 50 درصد تخفیف مکالمات درون شبکه‌ای برای 6 ماه

3. ماهانه 100 پیامک رایگان برای 6 ماه

درگاه‌های ارائه‌ی سرویس

1. دریافت آخرین نسخه‌ی اپلیکیشن همراه من

2. مراجعه به مراکز فروش حضوریهدیه‌ی عید فطر


به مناسبت عید سعید فطر شما مشترکین اعتباری همراه اول می‌توانید تا پایان خرداد ماه سال جاری، با 30 درصد تخفیف و تنها با پرداخت 700.000 ریال عملیات تبدیل سیم کارت خود را انجام دهید.منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز
ارسال پست

بازگشت به “خدمات و سرويسهاي مخابراتي”