دوخت پلاست

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با هنر آشپزي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: achachi98, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
پست: 60
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰, ۴:۱۳ ب.ظ

دوخت پلاست

پست توسط نسیم خودرو »

دستگاه [External Link Removed for Guests] چیست؟ دستگاه دوخت پلاست یا پرس پلاستیک یکی از انواع ابزارهای بسته بندی است که پرس درب نایلون های پلاستیکی از طریق جوش دادن دو لبه نایلون کاربرد دارد. دستگاه مذکور با استفاده از حرارت و فشار دو لبه نایلون را به صورت یکپارچه به یکدیگر جوش می دهد
New Member
پست: 4
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹, ۱۰:۴۵ ب.ظ

Re: دوخت پلاست

پست توسط mobina.o »

این دستگاه برای کسب و کارهای خانگی مورد استفاده قرار میگه و قیمت بالایی هم نداره.
دستگاه های بسته بندی هم وجود دارند که برای بسته بندی حبوبات، قوطی های ادویه، ساشه های عسل، ساشه های نسکافه و ... کاربرد دارند. این دستگاه ها هم توسط کسب و کارهای خانگی مورد استفاده قرار میگیرن که شامل خط تولید بسته بندی موادغذایی هستد. درباره [External Link Removed for Guests] یک مقاله نوشته شده، سیستم توزین دار دقت بالاتری دارد؛ و در دو مدل دو توزین(W450B2) و چهار توزین (W450B4) ساخته می شود.دستگاه های بسته بندی با سیستم حجمی پیمانه ایی (W340G) دارای راندمان و سرعت بسته بندی بالاتری می باشد؛ که برای بسته بندی مواد زیر مناسب هستند:
  • انواع حبوبات
  • غلات
  • سویا
در این روزها باید سعی کنیم که از همدیگه و از کسب و کارهای خونگی حمایت بیشتری کنیم. هر دو مورد ذکر شده در این صفحه ، دستگاه هایی هستند که برای راه اندازی یک کسب و کار خونگی مناسب هستند.
[External Link Removed for Guests] | رسا ماشین
ارسال پست

بازگشت به “هنر آشپزي”